Jump to content
Dogomania

Ligota-KONIEC PSIEGO DRAMATU!!! A jednak jest jeszcze coś do zrobienia!!! :(


monikita

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kiwi ja tez pomyslałam od razu o tej suni

a labek czarny juz chyba adoptowany (o ile chodzi o tego czarnego labka zachudzonego niemiłosiernie)

[quote] Czarny Labek adoptowany, czeka jeszcze starenki dziadzius biszkopcik. Niestety dzisiaj nie chcial wyjsc z budy ..[quote]

Link to comment
Share on other sites

TRANSPORT

Ogłoszenie parafialne. Od soboty robi mi się więcej czasu, mogę trochę pojeździć po kraju ze zwierzakami (w granicach zdrowego rozsądku :) )

W niedzielę trasa wrocław - warszawa - wrocław

W przyszłym tygodniu: wrocław - poznań - wrocław

Jeśli znajdą się jakieś domki w jednym miejscu, to mogę hurtowo przewieźć psiaki. Pomyślcie nad tym :cool3:

Czarny labkowaty szkieletor już w nowym domu :multi:

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to nie ciaza - to jeszcze szczenior "pelna geba" - ostatnio obecna wsrod nas :) Anarella adoptowala mala Fige, bylam pewna, ze sunia jest szczenna, zobaczcie na bebeszek:

[IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2391/img2136eo6.jpg[/IMG]

jak pisala wczesniej Anarella - to wynik robali + zaniku miesni, nie ma co trzymac zawartosci brzusia "w kupie".

Czarny szczenior to tez jeszcze dzieciak, wiec pewnie robale. Czekamy na dostawe tabletek na robaki od darczyncy z Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7738/cimg0484ry8.jpg[/IMG]
mala naprawde potrzebuje aby ja zabrac stamtad, widzialam ze wszystkim tam zalezy aby trafila w lepsze warunki. A to czy w ciazy.. (osobisnie sie nie znam), powtarzam co mowili mi w Ligocie. Psy sa obecnie pod opieka weta, wiec ... nie wiem czy to opinia wet. czy "stojacego z boku"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']dziuba, dobra kobieto powiedz Ty nam czy w weekend mozna podjechac do LIGOTY cos pomoc o ile bedzie taka mozliwosc?
..kurde zapomnialam jeszcze powiedziec, ze moge zorganizowac kilka palet pod budy (bo to bloto jest straszne), ale transportu nie mam.[/quote]

jutro jedzie do nas 50 palet to napewno wystarczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikita']jutro jedzie do nas 50 palet to napewno wystarczy[/quote]
:cool2:.. bo to bloto jest straszne.. mozna by tam uzadzic woodstock:razz:
Miska odpoczywa, dzien pelen wrazen, jeszcze ja przeciagnelam na dluuugi spacer. Zauwazylam, ze koopka zadka idzie.. :shake: a do pracy to ja chyba nie pojde jutro, bo sie nie odpachnie ;) cala noc w takich zapachach.. fju fju..


Komu jamniczopodobnego i szczoteczke samochodziarke i ta biede czarna szczenna? Komu Komu... One chca do domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']:cool2:.. bo to bloto jest straszne.. mozna by tam uzadzic woodstock:razz:
Miska odpoczywa, dzien pelen wrazen, jeszcze ja przeciagnelam na dluuugi spacer. Zauwazylam, ze koopka zadka idzie.. :shake: a do pracy to ja chyba nie pojde jutro, bo sie nie odpachnie ;) cala noc w takich zapachach.. fju fju..


Komu jamniczopodobnego i szczoteczke samochodziarke i ta biede czarna szczenna? Komu Komu... One chca do domu...[/quote]
biedna mała, ale ty kochana jesteś!!!odpachnisz sie neutralizatorem antynikotynowym, skuteczne jak nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka30']biedna mała, ale ty kochana jesteś!!!odpachnisz sie neutralizatorem antynikotynowym, skuteczne jak nie wiem...[/quote]

hah ;) ino trzeba takowy posiadac .. oj tam spokojnie jakos damy rade :) troszke powycieralam mala ciepla woda i gabeczka..i zapachem mietowym (ale nie daje rady) :shake: a pchły :crazyeye:..adekwatne do wielkosci psa..(niemale :mad:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makulka']Moge dać domek tymczasowy tej suczce ,czy ona jeszcze jest ...?Czy poszła do domku ,bo coś Andzia69 pisała ze jest jakis pan chętny na nią.
[IMG]http://img77.imageshack.us/img77/4640/dscn7553qt4.jpg[/IMG] tymczas tej suczce[/quote]

Czyli zaklepana ?? :cool3: Monikita bedzie wiedziec, czy sunia w ostatnich dniach nie poszla do adopcji (mialam sie na tydzien ze sprawy wylaczyc, ale cos tu ciagnie strasznie), Pan od Andzi niestety po relacjach w TV zrezygnowal z adopcji (podajac sluszne argumenty), w niedziele panna byla jeszcze na wydaniu.

Magya - a czy w weekend jakies prace porzadkowo-remontowe beda sie odbywac? Pewnie tak, ale o szczegolach tak blizej weekendu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka30']:mdleje:
łojej.................to dobrze.......[/quote]

A nie mysleliscie o strongholdzie? To trzy w jednym-robale, pchły i swierzbowiec. Aby oszczędnie go wykorzystac to trzeba troche sie pobawic ale moze sie opłaca? Kupic same najwieksze i potem strzykawka aplikowac, dzieląc wagowo-dla tych mniejszych i sredniakow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']hah ;) ino trzeba takowy posiadac .. oj tam spokojnie jakos damy rade :) troszke powycieralam mala ciepla woda i gabeczka..i zapachem mietowym (ale nie daje rady) :shake: a pchły :crazyeye:..adekwatne do wielkosci psa..(niemale :mad:)[/quote]

dziekuje! dziekuje! dziekuje!:))

ach ten zapach:))) ja na to mowie "Soir de Asille" czyli takie cos padlinowe/stechłe z nutką dekadencji :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...