Jump to content
Dogomania

Postrzelony staruszek Kuba pokochany przez nas uciekł za TM [*]... ;(


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Klaudus__'][I]Co do kwestii finansowej - bo trzeba i to ustalić...
Przesyłaliście pieniążki dla Kubusia - niestety nie udało Mu się Ich wszystkich wykorzystać.



Może zechcecie swoje pieniążki przeznaczyć na dług
za chłopców - bo z Lecznicą mam już straszne problemy...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214203-Farcik-i-Bingo-ch%C5%82opcy-w-DS-pozosta%C5%82-po-Nich-d%C5%82ug-1800z%C5%82-do%C5%82o%C5%BCysz-do-sp%C5%82aty-cho%C4%87-5z%C5%82[/url]

Lub na Azę... Ona potrzebuje budy, szczepień, witamin, sterylki...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214203-Farcik-i-Bingo-ch%C5%82opcy-w-DS-pozosta%C5%82-po-Nich-d%C5%82ug-1800z%C5%82-do%C5%82o%C5%BCysz-do-sp%C5%82aty-cho%C4%87-5z%C5%82[/url][/I][/QUOTE]

JESLI O MNIE CHODZI WYDASZ NA CO PILNIEJSZE. Co z pieniążkami z bazarku? ZMIENIE MOŻE WĄTEK ,NA DŁUG SZCZENIAKÓW.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klaudus, pisałam wcześniej, ale nie uzyskałam odpowiedzi.... Chciałabym pomóc panom, którzy pomagali Kubusiowi, wysyłając paczkę z karmą dla jamniczki i dla nich odzież+ jedzenie. Kubuś nie żyje, ale może nie zapominajmy o nich tak szybko. Myślę, że gest wdzięczności dla tych ludzi jest wskazany.

Link to comment
Share on other sites

Wpłacone 50 zł przeznaczam na pieska z tego wątku.[I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217881-Cierpliwie-czeka%C5%82em-pod-szpitalem-dlaczego-%C5%9Bmier%C4%87-Ci%C4%99-zabra%C5%82a...-ON-kowaty?p=18021186#post18021186"]http://www.dogomania.pl/threads/2178...6#post18021186[/URL][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Dopiero teraz mam net..

Nie mogę się pogodzić z odejściem Kubusia, choć pewnym pocieszeniem może być to, że odszedł kochany...
Kubulku, bądź szczęśliwy za Tęczowym Mostem i wiedz, że tęskimy za Tobą...[/QUOTE]

Kubusiu.... żegnam Cię, Przyjacielu..... Kolejne pożegnanie...... Taki straszny żal......

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie piszę o Kubusiu na moim forum grzybowym, że odszedł... a tu wpis [B]ewu[/B]...
Kochana, nie przepraszaj... nikt z nas nie przypuszczał, że Kubulek nie da rady...
Chyba naprawdę czekał z odejściem na chwilę, gdy wreszcie będzie miał swoich Ludziów... i nie odejdzie anonimowy, bezimienny... nie mogę więcej pisać...

Link to comment
Share on other sites

Biedny nasz Kubulek :( . Teraz już nie cierpi... A jego uzbierane pieniążki pomogą chorym pobratyńcom... Może jestem głupia, ale uważam, że jego śmierć nie poszła na marne i na zawsze zostanie symbolem walki, a także ludzkiej dobroci. Chętnie wyślę coś opiekującym się nim panom.

Link to comment
Share on other sites

Weszłam dopiero dzisiak na wątek Kubusia, bardzo się wzruszyłam tą okropną historią ; z powodu jakiegoś niecywilizowanego drania ten psiak tyle musiał wycierpieć a w ostateczności przegrał walkę o życie ,nie wytrzymał. Napawa jednak optymizmem fakt , że jest wśród nas tyle dobrych ludzkich serc które go wspierały w walce o powrót do zdrowia.

[B][I]Kubuś już nie cierpi,[/I][/B] ale czy musiał przez to wszystko przejść i co takiego złego uczynił że jakiś " wypłukany umysłowo strzelec" zadał mu tyle cierpienia?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='inga.mm']Dla Panów mam 15 kg ubrań pościeli i nie wiem czego jeszcze, tylko Klaudus_ miała zorganizować kogoś kto to zabierze.
Rozmawiałam z nią kilka razy na ten temat, ludzie naprzynosili i chyba wyrzucę to[/QUOTE]
Nie wyrzucisz, tego się nie boję...
Klaudus po prostu nie wyrabia czasowo. Najlepiej chyba byłoby wysłać to Panom na koszt... właśnie...
Nie wiem, jak zostały rozdysponowane pieniążki z allegro na Kubusia... Za krótko jestem na dogo, aby wszystko tak łapać i znać procedury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota412']Myśle, ze trzeba zrobic Panom paczke na świeta. Tylko kto to pozbiera i zawiezie? 15kg od Ingii i mozna by dolozyc cos dobrego do jedzenia. Nalezy im sie, od Kubusia, od nas. Czasu zostało niewiele[/QUOTE]

Ja mogę koordynować to logistycznie, niestety, tylko przez net - mieszkam za daleko.
A taka paczka bardzo by się przydała plus jeszcze karma dla Ich jamnisi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...