Jump to content
Dogomania

Postrzelony staruszek Kuba pokochany przez nas uciekł za TM [*]... ;(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kiedys zamawialiśmy wózek dla Ady - sparaliżowanej -

Fragment maila:

Witam,
taki wozeczek będzie kosztował 550,- z dostawą na miejsce. Czas oczekiwania ok. 7 dni. Płatne przy odbiorze. Będzie wyglądał podobnie do tego którego zdjęcie załaczam
--------------------------------------------------------------
z pozdrowieniami
Jerzy Firlej
602 476 155
[url]www.wozekdlapsa.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://beta.poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22mid%22%3A%208231899%2C%20%22attId%22%3A%20%[email protected]%22%2C%20%22storageType%22%3A%200%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A2464751%3A8231899%3A6b6e072e1f61e433f8270537ad4f4391%3A1404511a%22%2C%20%22fileName%22%3A%20%22wilczur_a.jpg%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/jpeg%22%2C%20%22fn%22%3A%20%22getAttachment%22%7D[/url]


tak wyglądał wózek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']kiedys zamawialiśmy wózek dla Ady - sparaliżowanej -

Fragment maila:

Witam,
taki wozeczek będzie kosztował 550,- z dostawą na miejsce. Czas oczekiwania ok. 7 dni. Płatne przy odbiorze. Będzie wyglądał podobnie do tego którego zdjęcie załaczam
--------------------------------------------------------------
z pozdrowieniami
Jerzy Firlej
602 476 155
[url]www.wozekdlapsa.pl[/url][/QUOTE]

Czekam na odpowiedź na mojego maila, może jutro będzie.

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Georgia"][COLOR="purple"][FONT="Microsoft Sans Serif"][FONT="Book Antiqua"][FONT="Arial Black"]Poczta kwiatowa na Kubulka .Zapraszam[/FONT] [/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://www.stronka-agusi.pl/emotikony/emo2_pliki/AF1CatWHpers016.gif[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217598-Podziekuj-pozdr%C3%B3w-z%C5%82%C3%B3%C5%BC-%C5%BCyczenia-prze%C5%9Blij-kwiaty-do-30-11.22-00?p=17984810#post17984810[/url]

Link to comment
Share on other sites

nie jestem pewna czy wóeczek będzie naprawdę potrzebny, po zabiegu, i niedługim leczeniu pies może zacząć chodzić, seria novalinu i melgamme , oraz ćwiczenia rehabilitacyjne robia cuda, mó guciolek koniński z paraliżem już zaczyna się podnosić na 4 łapule mimo ze jestem narazie po zaleczeniu koszmaru odleżyn na etapie odbudowy mięśni, w Orzeszu jest gabinet rehabilitacyjny z bieżną wodną i innymi zabiegami, może dostaniemy zniżke dla multum dogo psiakow, rozmawiałam z właścicielem, Mamy tez pania Halinke w Katowicach, JAKBY NIC NIE POMOGŁO TO MAM NAMIARY NA INNEGO PRODUCENTA!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']nie jestem pewna czy wóeczek będzie naprawdę potrzebny, po zabiegu, i niedługim leczeniu pies może zacząć chodzić, seria novalinu i melgamme , oraz ćwiczenia rehabilitacyjne robia cuda, mó guciolek koniński z paraliżem już zaczyna się podnosić na 4 łapule mimo ze jestem narazie po zaleczeniu koszmaru odleżyn na etapie odbudowy mięśni, w Orzeszu jest gabinet rehabilitacyjny z bieżną wodną i innymi zabiegami, może dostaniemy zniżke dla multum dogo psiakow, rozmawiałam z właścicielem, Mamy tez pania Halinke w Katowicach, JAKBY NIC NIE POMOGŁO TO MAM NAMIARY NA INNEGO PRODUCENTA![/QUOTE]

Dziękujemy za odzew. Wózek potrzebny byłby na TERAZ, przed operacją, aby psiak nie drażnił sobie skóry przy przemieszczaniu.

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego nie korzystacie z oferty Pani Teresy? Przecież tu liczy się czas, a nie umniejszając zasług tych panów, z pewnością nawet w małym stopniu, nie zapewnią Kubusiowi tak fachowej opieki, jak Pani Teresa. A po podleczeniu choć wstępnym tych ran, mógłby do nich wrócić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']A dlaczego nie korzystacie z oferty Pani Teresy? Przecież tu liczy się czas, a nie umniejszając zasług tych panów, z pewnością nawet w małym stopniu, nie zapewnią Kubusiowi tak fachowej opieki, jak Pani Teresa. A po podleczeniu choć wstępnym tych ran, mógłby do nich wrócić.[/QUOTE]
Ja też uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie, ale decyzja należy do Panów i Klaudus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...