Jump to content
Dogomania

Postrzelony staruszek Kuba pokochany przez nas uciekł za TM [*]... ;(


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='inga.mm']Dla Panów mam 15 kg ubrań pościeli i nie wiem czego jeszcze, tylko Klaudus_ miała zorganizować kogoś kto to zabierze.
Rozmawiałam z nią kilka razy na ten temat, ludzie naprzynosili i chyba wyrzucę to[/QUOTE]

[I]Uduś mnie własnoręcznie :oops:
Rozmawiałam z Figu - skontaktuje się z Tobą niebawem to paczuchę zabierze.

Byłam u Panów - zawiozłam rzeczy które dla nich dostałam - jakieś kurtki, jedzonko dla suni.
Myślałam nawet,żeby umówić Ją na sterylkę, bo nie ma zrobionej.
Jak ktoś chce coś podesłać dla suni czy panów - można słać do mnie, ja chętnie zawiozę.
Może i szczepienie opłacę...?
Jakby ktoś miał jakieś posłanko niepotrzebne to też bym wzięła.
Bo zawiozłam Kubusiowi (wtedy co zdjęcia robiłam w posłanku) ale łobuziak je rozerwał.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bedzie Ci wybaczone, jeśli szybko mnie od tego uwolnisz, bo sasiedzi zrobili na mnie donos do spółdzielni. [COLOR=purple]

I poproszę o wsparcie moich tymczasów. Mam długi na ponad trzy tysiące.
Nie proszę o pieniądze za darmo, ale ciężko je wypracowuję bazarkami.
Może znajdziecie coś dla siebie?
Zapraszam na bazarki z banerków[/COLOR].
[COLOR=purple]Kubusiu, szepnij Ciociom zaproszenia[/COLOR][INDENT][COLOR=purple] V
V
V
V
V
V
V
V
V[/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Bedzie Ci wybaczone, jeśli szybko mnie od tego uwolnisz, bo sasiedzi zrobili na mnie donos do spółdzielni.
[INDENT] [COLOR=purple]I poproszę o [/COLOR][COLOR=purple]wsparcie moich tymczasów. Mam długi na ponad trzy tysiące.
Nie proszę o pieniądze za darmo, ale ciężko je wypracowuję bazarkami.
Może znajdziecie coś dla siebie?
Zapraszam na bazarki z banerków
V
V
V
V
V
V
V
V
V[/COLOR] [/INDENT][/QUOTE]

[I]Ja też tonę w długach...
Już idę na twoje bazarki - chociaż podniosę...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie zapraszam na bazarki. Moze któryś sie spodoba? Dla Klaudus i Budrysek.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/219084-Kantor-wymiany-walut.-Wymie%C5%84-z%C5%82ot%C3%B3wki-na-euro.do-31.12.11.22-00[/url]

Dwa w mojej sygnaturze.

Mile widziane podnoszenie .

Link to comment
Share on other sites

Na aukcji wystawionych było [B]300 cegiełek[/B]
Zadeklarowano kupienie [B]286 cegiełek[/B]
Na moje konto zapłacono za [B]239 cegiełki[/B]
Na moje konto wpłynęło [B]1 205 zł[/B]
w tym [B]10 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (3 x 3 zł + 1 x 1zł dopłaty na zdjęcia i znaczki)
koszt wystawienia aukcji [B]20,15 zł[/B]
prowizja allegro [B]57,20 zł[/B]

[B]1 205 - 10 - 20,15 - 57,20 = [SIZE=4]1 117,65[/SIZE][/B]

Reszta wpłat powinna wpłynąć na konto Komitetu Pomocy dla Zwierząt.

Zgodnie z życzeniem Klaudus_ połowa kwoty, która wpłynęła do mnie, zostanie przekazana do wykorzystania przez [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198134"]Rysia i Romusia[/URL] a druga połowa na potrzeby [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217881"]Tulika[/URL]

Poza tym chciałam wam napisać, że pomoc dla opiekunów Kubusia zaoferowała też przemiła Pani z allegro - wraz ze swoimi znajomymi szykuje paczkę na święta.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Przepraszam, że tak o "przyziemnych" sprawach jako, że Kuba nie żyje... ale [/B]

wybaczcie życie toczy sie dalej a my wszyscy walczymy o inne. [/SIZE] [SIZE=3][B]Dlatego mam serdeczną prośbę, Kuba dostał pieluchy[/B] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=silver](i inne rzeczy też)[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217588-Wrak-jamnika-%C5%9Blepy-g%C5%82uchy-bezz%C4%99bny-POMOCY%21%21%21?p=18169751#post18169751"]http://www.dogomania.pl/threads/217588-Wrak-jamnika-%C5%9Blepy-g%C5%82uchy-bezz%C4%99bny-POMOCY!!!?p=18169751#post18169751[/URL]

[B]jest wrak jamnisowatego psiaka, chcemy mu dac trochę komfortu na ostatnie dni życia[/B][/SIZE] [SIZE=3].[B] Potrzebuje dużo rzeczy, w tym pieluchy[/B].

Miło będzie jak pieluchy z których niestety Kubuś nie skorzystał zostaną odesłane własnie dla tego biedaka z Wrocka. Kontakt na jego wątku napewno jest do uzyskania. Z góry dziękuje (temat uzgodniony z Fundacją Emir) [/SIZE] [SIZE=3][B]Dziadeczek czeka i nie wątpi w życzliwośc. [/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Jasne odeślę.
Maści jednak zostały u Panów, coś z rivanolu i rumianek - jak to też mam odesłać to podskoczę po to.[/I][/QUOTE]

Klaudus pieluch najwazniejsze, masci i rivanole przydaja sie bardziej w życiu codziennym i sa takie bardziej ogólne, pieluch jak wiesz to juz i koszty i problem, a u znanej ci zapewne ulv nie przeklewa sie (tam przebywa dziadeczek). Bedę naprawde bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Klaudus pieluch najwazniejsze, masci i rivanole przydaja sie bardziej w życiu codziennym i sa takie bardziej ogólne, pieluch jak wiesz to juz i koszty i problem, a u znanej ci zapewne ulv nie przeklewa sie (tam przebywa dziadeczek). Bedę naprawde bardzo wdzięczna.[/QUOTE]

[I]Wiem wiem jak to jest - sama mam staruszki, ślepe,kalekie,podsikujące...
Wiem jakie to koszta...
Odeślę tę paczkę - ale wieczorem dopiero ogarnę temat adresu,bo teraz nie mam czasu.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Wiem wiem jak to jest - sama mam staruszki, ślepe,kalekie,podsikujące...
Wiem jakie to koszta...
Odeślę tę paczkę - ale wieczorem dopiero ogarnę temat adresu,bo teraz nie mam czasu.[/I][/QUOTE]

No przecież jasne.
Ja to rozumiem, a ulv mam jeszcze potwornie chora jamniczkę, tu Ondrę i jak widzisz kicha również.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Mam otwartą paczke pieluch i podkłądów - nie wiem ile tego jest w srodku, ale pieluchy sa duze, napewno nie na jamnika, chcesz?[/QUOTE]

Olena powiem tak... sytuacja u [url]http://www.dogomania.pl/members/8175-ulvhedinn[/url] jest znana, ona ma same pogiete sikajace, stare, chore. Nie wiem ale wydaje mi sie że wysyłajac jej nawet "niejamnicze" pośrednio pomagamy jamniczym, bo odciąża (aczkolwiek to i tak kropla w morzu ale morze włąsnie zkropli sie składa). Jeżeli uznasz za stosowne to ja bedę wdzięczna a psiaki u ulv jeszcze bardziej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odejście każdego psiaka jest bolesne, z wieloma spotkałam się przed Tobą. Ale to Ty byłeś tym, w którego zaangażowałam się wtedy najbardziej. Mało, jako nowicjuszka na dogo, ale tak bardzo zagościłeś w moim sercu...
Merdnij ogonkiem z Psiego Nieba do nas czasem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']A jak miewaja się Panowie? Podesłałabyś ma na PW adres, może zmomntowałabym dla nich i jamnisi jakąś paczkę...?[/QUOTE]

[I]Jak najbardziej.
Zerknijcie...
Bo pomoc potrzebna...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221440-Pozostawiony-pod-drzwiami-lecznicy-temp-cia%C5%82a-32-stopnie-silne-parwo.?p=18436928#post18436928[/url][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']A jak miewaja się Panowie? Podesłałabyś ma na PW adres, może zmomntowałabym dla nich i jamnisi jakąś paczkę...?[/QUOTE]
Dobry pomysł, ale z realizacją gorzej...Już było przygotowane dla Panów ok. 15 kg rzeczy, ale nawet adresu Panów nie mieliśmy....
A gdyby tak włączyć Ich w pomoc psiakom - skoro Kubusia ratowali - byłoby to pewne
odciążenie Klaudus. Gdyby mogli np. przetrzymać jakiegoś psiaka w potrzebie. Być może Panowie poczuliby się potrzebni, może taka współpraca byłaby możliwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...