Jump to content
Dogomania

Postrzelony staruszek Kuba pokochany przez nas uciekł za TM [*]... ;(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudus__'][I]Jutro Kubuś jedzie na konsultację chirurgiczną - może ktoś dołoży do transportu chłopaka??
No i koniecznie trzeba kciuki trzymać.
Panowie mają mają jeden ok 180 cm.
Drugi 170 cm.
Jeden b. chudy - drugi bardziej przy kości.
Trzeci (bo to bracia) również w tym przedzale się mieści :)
Są w wieku 40-55 lat.
[/I][/QUOTE]
konto dla dziesiątki poproszę
zapakuje te rzeczy.
Najwyżej komus oddadzą.
Czy Pan wzrostu 170 jest chudszy czy grubszy?
o ranyyy, mam całe pudło koszul męskich, ktore leżą na bazarek.
Oddam im, tylko muszę wykopać

A może ktoś będzie jechał w tamta stronę?????
Moja paka będzie raczej chyba większa

I NAJWAŻNIEJSZE: Czy Kubulek jedzie do Tereni??????

Link to comment
Share on other sites

na operacje to wiem, na konto Fundacji z pierwszej strony
a jak bym chciala wspomoc biezace wydatki (transport, leki, balsamy itd) to moge dostac konto na priv?
bo nie wiem jak wplacic


Kuba, jestes taki dzielny w tym swoim poslanku. Trzymam kciuki zeby wet podjal sie operacji tak szybko jak to bedzie mozliwe!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Kochani mamy połowe na operacje poprosiłam o pomoc na tym watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KOŚCIOTRUP-w-super-DT-jest-powolutku-szykowany-do-adopcji[/url] i cioteczki przeznaczyły 500zł na operacje:multi::multi:[/QUOTE]

Wspaniała wiadomość :D

Link to comment
Share on other sites

trzymamy mocno za decyzję chirurga z pomyślnymi rokowaniami, niech on nie za bardzo śpi w tym legowisku bo nie może leżeć w mokrym,- dajcie adres to poślę to suche legowisko, nie należy go przykrywać absolutnie, można zastosować takie siateczki z firmy Hartman / GRASSOLIND dla utrzymania na ranie medykamentów, oraz dla ochrony przed wszystkim na zewnątrz, to sie nie przyklei do rany bo jest zabezpieczone specjalną substancją , a dopuści powietrze brzegi ran dobrze delikatnie posmarować olejkiem dziurawcowym z zielarskiej apteki, mam nadzieję że w takim stanie nie będzie żadnego zabiegu aż po zagojeniu ran i szczepieniach plus odrobaczeniu/ czekam na adres i decyzję , szkoda czasu, im szybciej się podleczy tym szybszy zabieg/ biedak ale mu sie nawet nie marzyło że tak mu będzie wygodnie/ dam tez maskotki/ rzeczy dla domu tych panów i dla psa z WARSZAWY moze zgodzi się podrzucić figu do KATOWIC?

Link to comment
Share on other sites

[I]A więc tak:
Byliśmy z Kubulkiem wczoraj kilka godzin w lecznicy,bo kolejka była spora.
Ma zrobione dwa zdjęcia rtg, konieczne by zobaczyć jak śrut utkwił.
Czekają nas jeszcze inne konsultacje,ale wiemy już,że śrut nie uszkodził rdzenia.
Doktor powiedział,że uważa,iż powodem porażenia jest nie tyle postrzał co potrącenie przez samochód.
I odseparowanie tego ogonka od kręgosłupa.
Co oczywiście potwornie boli.
Najprawdopodobniej trzeba będzie amputować ogonek.
Czucie jakieś w łapeczkach jest - więc jest nadzieja.
Teraz najważniejsze jest wyleczenie tej podrażnionej skóry, i dbanie o to,aby Kuba był porządnie wysikany.
Bo sporo tego zastanego moczu miał w pęcherzu.
Do zdjęcia był troszkę "podspany" więc mogliśmy łanie Go podmyć, i wysmarować chorą skórę.
Kuba w aucie siedział bardzo ładnie, grzeczne chłopczątko z Niego.
Nadal leki od bólu musi brać.
Muszę Mu dzisiaj zakupić jakieś puszki,żeby je zjadał, bo jak każdy - tak i Kuba leków nie lubi.
Kupiłam podkłady chłonne, bo podsikuje dość mocno.
Dałam też koce i ręczniki.
Bałam się,że ten śrut zasiał spustoszenie - dobrze jednak ,że nie jest,aż tak źle.
Dowiedziałam się też wczoraj,że ktoś jeździ autem po Pszczynie i strzela do psów i kotów (może ta sama osoba Kubę potrąciła?)
Mam świeże zdjęcia - jak się troszkę obrobię to wrzucę ;)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...