Jump to content
Dogomania

Postrzelony staruszek Kuba pokochany przez nas uciekł za TM [*]... ;(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TERESA BORCZ']mamy cudowną w swej wrażliwości cioteczkę w Gliwicach , juz wspomagała nasze dogo psiaki z całego serca, mam pomysł choć będzie mi bardzo ciężko, ale zaoszczedzi cierpienia psiakowi, nie mogę narazie wspomóc kasą bo kryzys mam totalny ale gdyby wspomniana cioteczka dała radę psiaka mi podwieżć na tydzień a potem odwieżć albo ktokolwiek innny to moglaym psiakowi ranę zaleczyć bardzo szybko, bez tego zabieg nie będzie możliwy, zanim uzbieramy kasę psiak byłby podleczony i wzmocniony,odrobaczony i zaszczepiony, a w drodze powrotnej zabrałby ze sobą suche legowisko, i co by się dało uzbierać, część leków potrzebnych by się zaoszczędziło bo mam je zawsze na stanie, opiekę miałby jak Gucio opatrunki co półtorej godziny, rany odsłonięte, ale zabezpieczone lekami, grassolindem, i manukiem,mam takie pikowane nosidełko, to by zabezpieczalo narazie zbytnie ruchy, potem mu nie będzie potrzebne, domowa odbudowująca dieta nawet przez tak krótki okres wspomogłaby go sporo, więcej nie mogłbym go mieć ale i tak byłby już czas na zabieg, panów poinstruowalibyśmy jak się opiekować i wspomoglibyśmy ich czym się da/


w międzyczasie proszę poprosić o te emirowe podkłady i pampersy, trzeba je używać pod dry bed ale nie ubierać na siedzonko bo to zaparza, bardzo będą potrzebne, jeśli uszkodzenie jest niewielkie może psiak będzie chodził, komu macie zamiar zlecić zabieg?? MAM NADZIEJE NIE NASZEMU WYŻEJ WSPOMNIANEMU wrażliwemu człowiekowi!

Czemu tylko na tydzień mogę? OTÓŻ potem czeka mnie seria wyjazdów obowiĄzkowych do KRAKOWA które narazie odkładam wlasnie z braku kasy, no i sporo podopiecznych/

Z puli kasy Kubuniowej bedę potrzebować tylko 40, 00 na miód manuka i 26,00 na balsam szostakowskiego, tego już nie mam bo Gucio z pożytkiem wykorzystał, mam olejki, mydełka, napary , aloes i propolis, solcoseryl żel i maść a to juz spora oszczędność, mam tez maść propolisową z aloesem , Kubusiowa dieta i pobyt oczywiscie jak zwykle bezpłatny/

mogłabym pomóc też wizyta w naszej bardzo dobrze wyposażonej klinice, tańszym prześwietleniem i diagnozą z całym pakietem tańszych wymienionych wyżej psikowych spraw/

Jeśli plan wg Was ok to zaraz wstępnie zapytam cioteczkę gliwicka o możliwość pomocy, może sama by się z nię wybrała by pomóc w dopilnowaniu biedaka i zabezpieczeniu![/QUOTE]
Tak po cichutku liczyłam na takie rozwiązanie, ale bardzo cichutko, mając na względzie obciążenie Pani Teresy innymi bidami...
Jest Pani prawdziwym aniołem.

Link to comment
Share on other sites

[I]Pani Teresko wiem ile Pani na głowie.
Wiem,że zabrałaby Pani Go do siebie, ale może to być problematyczne.
Kubuś jest bardzo przy tym obolały - mi nie pozwolił się nawet pogłaskać.
Przy czym Pan mógł Go dotykać, głaskać i pokazywać mi obolałe miejsca.
Nie wiem czy On nie będzie się czuł pewniej przy tych Panach.
Nie chciałabym,żeby Panią capnął.
Chociaż wiem,że opiekę by miał u Pani z wysokiej półki.
On tak strasznie ufa tym Panom.
Zobaczę w jakiej cenie jest tu u mnie ten miód manuka.[/I]

Link to comment
Share on other sites

wiem, ale ta rana wymaga innej opieki , to jest ogromny ból przy każdym załatwianiu potrzeb,nie wiem czy ci panowie poradzą a zabieg w takim stanie się odwlecze, Gucio też capał z początku ale zrozumiał bardzo szybko co przynosi ulgę i zaczął sie przytulać, to szybko minie a im szybciej tym lepiej dla psiaka i panów, ja tak planuje na tydzień do 10 dni ale może sie zaleczyć i szybciej , takie rany trzeba umieć leczyć, a taką wiedzą ci panowie nie dysponują, potem będzie ich kolej jak pies będzie mniej obolały, pani też nie da rady go 2 razy minimum go odwiedzać, przy ogromie obowiaązków, moje są chociaż na ograniczonym terenie/ jemu trzeba też natychmiast podleczyć te jelita, sucha karma tego nie załatwi, ani kiełbasa on capie bo ogromnie cierpi a i doświadczenia z ludzmi ma jakie ma, ale pies się ekspresowo dostosowuje do dobrych warunków/ wiem że mi nie bedzie łatwo ale to krotki okres jakoś wytrzymam a pies nie będzie cierpiał/

Link to comment
Share on other sites

[I]Konto do zbiórki na operację i późniejsze leczenie użycza Przystań Ocalenie - natomiast wszelkie aktualne wydatki (m.in apteka - można przesylać na moje konto. Jakby ktoś chciał dołożyć do tego co teraz trzeba kupić - czyli leki p/bólowe, podkłady, i inne rzeczy z apteki - podam moje konto,bo ja będę na bieżąco zakupywać co trzeba.
Natomiast na operacje i resztę kosztów - na konto Przystani Ocalenie.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Konto do zbiórki na operację i późniejsze leczenie użycza Przystań Ocalenie - natomiast wszelkie aktualne wydatki (m.in apteka - można przesylać na moje konto. Jakby ktoś chciał dołożyć do tego co teraz trzeba kupić - czyli leki p/bólowe, podkłady, i inne rzeczy z apteki - podam moje konto,bo ja będę na bieżąco zakupywać co trzeba.
Natomiast na operacje i resztę kosztów - na konto Przystani Ocalenie.[/I][/QUOTE]
Wrzuć nr konta Przystani w pierwszy post i dopisek na kogo np dla Postrzelonego Kubusia czy inaczej. Dałam linka z Kubusiem na moje forum grzybowe i ludziska pytają o to konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...