Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Fajne te gify :) A to dziecko z sharpkiem jakie kulturalne :)

 

A my mamy od wczoraj jeszcze jedną lokatorkę: udało się złapać (na sedalin) mamusię szczeniaków. Suńka ma 1,5 roku, waży 7,7 kg i na szczęście okazała się nie być dzika :) Troszkę jest jeszcze wystraszona i ciężko się jej przekonać do smyczy (wyrywała się, zapierała, próbowała przegryzać smycz, szukała dziury w płocie, żeby czmychnąć), ale dzisiaj jest już lepiej, już się załatwia na spacerach. W domu czuje się dobrze, ogonkiem macha :)

d73ecedcf2c71084gen.jpg

 

50384ab0b0828174gen.jpg

 

710b2fc26eed9b38gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na pierwszej stronie jest aktualizacja, nie ma tam tylko tej najnowszej suni.

Psiaków mamy teraz sporo i pracy też jest więcej, ale trudno odmówić kiedy pies nie ma się gdzie podziać.

Plamka wybywa lada dzień, więc damy radę :)

 

Jeszcze trochę zdjęć szczeniaków z pleneru :)

a23d0c1c66677935gen.jpg

 

499ac5b75cb46979gen.jpg

 

8bc14a089b318509gen.jpg

 

1955d74ffbc4c1c2gen.jpg

 

2ec1018619e8c7b4gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ale beztroskie te maluchy! :) Nie można wzroku oderwać! Mam nadzieję, ze nawet ten pechowy czarny kolor im nie przeszkodzi w znalezieniu super domków ;) nie wiem czemu, ale ludzie zdecydowanie rzadziej wybierają czarne psy...

 

Cieszę się, że choć trochę przyczyniłam sie do wybycia Plamki od Was :) obiecuję, ze będziemy mieć ją na oku! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Widać, że to "nasze" dzikuski, w mojej mieścinie też takie są :p. Trzymam kciuki, by szybko znalazły swoich cudownych właścicieli :)

I kciukuję za Plamkę.

Link to comment
Share on other sites

No słodziaki, ale ile przy nich zajęcia, że ho ho! :)

Najbardziej kłopotliwa jest największa sunia, bo jest strachliwa i na ogrodzie nie daje się złapać i jak przychodzi do powrotu do domu, to trzeba ją zawsze skądś wyciągać.

Co do bramy, to pilnujemy, nie zostawiamy maluchów ani na chwilę samych, na szczęście nie próbują się przeciskać.

 

A dziś do domku wybył Gufi :) Zamieszkał w domu z ogrodem u starszego małżeństwa pod Lublinem. Państwo mieli już psa ze schroniska, który odszedł ze starości.

Gufi pierwsze co zrobił w nowym miejscu to... wskoczył panu na kolana :) Powodzenia Gufi, nasiedziałeś się u nas prawie rok!

ac0b83df637a4a21gen.jpg

 

Plamka jedzie do domku w poniedziałek, a za tydzień wybędzie jeszcze Vanessa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...