Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Ale beztroskie te maluchy! :) Nie można wzroku oderwać! Mam nadzieję, ze nawet ten pechowy czarny kolor im nie przeszkodzi w znalezieniu super domków ;) nie wiem czemu, ale ludzie zdecydowanie rzadziej wybierają czarne psy...

 

Cieszę się, że choć trochę przyczyniłam sie do wybycia Plamki od Was :) obiecuję, ze będziemy mieć ją na oku! ;)

 A ja gapa jestem,bo nawet nie podziękowałam Ci na forum za wizytę przedadopcyjną ! Dzięki wielkie kochana,że nie odmówiłaś i wszystko odbyło się tak sprawnie :) :)

Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze i Plamka nie zadepcze podczas zabawy swojej małej, 2,5 kilogramowej towarzyszki ratlerki :)

Jeszcze raz  dziękuję Ci bardzo za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Pani z Bielska-Białej niestety zrezygnowała z Plamki :(

Trochę to nie fair, bo w między czasie zgłaszały się inne domy dla suni, ale co zrobić.

 

inka33, tak to z Vanessa dotrzymuje teraz towarzystwa Kajtuśkowi.

 

Gusiaczek, o Bambo na razie nikt nie pyta... nie mogłam Ci niestety wysłać PW z rozliczeniem (wysłałam do kudlataja z uwzględnieniem Twojej wpłaty).

Link to comment
Share on other sites

Murko, jak to zrezygnowała? W rozmowie naprawdę była w 100% przekonana, że chce ją adoptować...

Jednak żadna wizyta, żadna rozmowa telefoniczna nie jest w stanie zagwarantować odpowiedzialności człowieka... Eh... Może to dobrze, że teraz, a nie w momencie, jak sunia przyjechała już na miejsce... :(

 

Szlag mnie trafia w takich momentach.

 

 

:(

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniła dziś rano, mówiła, że wczoraj wieczorem dowiedziała się, że w rodzinie jest staruszek owczarek niemiecki, z którym nie ma co zrobić, ona tego psa znała i zaoferowała sie zaopiekować nim na ostatnie chwile życia, bo ma dom z ogrodem. I w tej sytuacji musi zrezygnować z suni. Bardzo przepraszała.

Na szczęście dziewczyny zachowały telefony do domków, które dzwoniły i jutro Plamka jedzie do Lublina okazyjnym transportem (bo do DS jedzie najmniejszy szczeniorek) i jak się zainteresowanej Pani spodoba a nam spodoba się domek to tam zostanie :)

 

A dziś wybył największy szczeniorek, trafił do bardzo fajnej rodziny zwierzolubów w Biłgoraju. :)

a23d0c1c66677935gen.jpg

 

Jutro jedzie ostatnia najmniejsza czarnuszka do Lublina i ufff  - a tak się bałam, że się zasiedzą u nas maluszki... A tu niespodzianka, każda trafiła w naprawdę fajne miejsca i do łóżek :) Wszystkie zostaną wysterylizowane w odpowiednim czasie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś chyba rekordowy dzień: trzy psiaki wybyły do DSów :)

 

Do Lublina wybyła ostatnia szczeniaczka:

c12ef37c58c336adgen.jpg

 

I Plamka (bo się oczywiście spodobała i domek super :) ):

65cc00b453a0485egen.jpg

 

Do domku pojechała także Vanessa, także do Lublina :)

97625b23ce0a6b24gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, w tym tygodniu pod nóż pójdzie Toudi, a suńka chyba w przyszłym.

To niezły gagatek... dziś na próbę wypuściliśmy ją na parę godzin z kennela i jak widać poniżej próbowała się wydostać przez okno...

f38b023c6e8703d3gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...