Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Kajtusiek... Kajtunek... Kajtulek... :wub:

Gałganie, musisz być grzeczny, skoro wreszcie jakiś domek dał Ci szansę!

 

Mureczko, tu też Ci dziękuję ogromnie! :wub:

Również za spory kawałek serca podarowany zbójniczkowi...

Link to comment
Share on other sites

Ergo ma szansę na domek, oby się udało.

Obejrzałam sobie wszystkie pieski mieszkające w hoteliku, fajne są, naprawdę.Ira jest przepiękna i bardzo się dziwie, że nie ma jeszcze domku.Wydaje mi się też, że Chałwa może zachwycać urodą i charakterem, ale tutaj nie jestem może obiektywna, mam bowiem do niej szczególny emocjonalny stosunek.

Link to comment
Share on other sites

De gustibus non disputandum est, jak mawiali starożytni.Dla mnie Chałwa jest przepiękna, nie wiem, czy to nie najładniejszy teraz pies u Murki. Bardzo szlachetny wygląd ma Ira.Bambi chyba nie wygrałaby konkursu piękności dla psów, ale jest zachwycająca.To kokiecica i za to ją uwielbiam.A jak nie pokochać Toudiego? Zwłaszcza jak się widzi zdjęcie, gdzie patrzy w obiektyw z przekrzywioną główką.Wydaje mi się, że na zwierzęta patrzy się głównie sercem, nie oczami.

Link to comment
Share on other sites

a państwo od zoi - rozmowy o innym psie są, czy nie?

 

 

Oni szukają małej jasnej suczki... a u nas są dwie jasne sunie - ale dużo większe od Zoi. Chciałam im "sprzedać" jasnego szczeniorka, ale koniecznie chcą suczkę.

 

A u nas wczoraj zagościła nowa lokatorka, beagelka o imieniu Tina :)

c8951023027a7734gen.jpg

 

2f04637612b096b9gen.jpg

 

cdeb4609aec7ab84gen.jpg

 

Tina została oddana przez właścicieli, ponieważ notorycznie uciekała z posesji. Znajduje się po opieką Fundacji SOS Beagle. Suńka ma 3,5 roku i jest przesympatyczna. Ale pilnować jej trzeba, bo podobno łazi po płotach jak kot i ma szwędacza w poopce :)

 

Mniej fajna informacja: W CHEŁMIE 28 MAJA ZAGINĄŁ PEDRO!

Pan podejrzewa, że ktoś go sobie przywłaszczył... :(

Pedro został adoptowany od nas w marcu:

342012d5920a6ed0gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

De gustibus non disputandum est, jak mawiali starożytni.Dla mnie Chałwa jest przepiękna, nie wiem, czy to nie najładniejszy teraz pies u Murki. Bardzo szlachetny wygląd ma Ira.Bambi chyba nie wygrałaby konkursu piękności dla psów, ale jest zachwycająca.To kokiecica i za to ją uwielbiam.A jak nie pokochać Toudiego? Zwłaszcza jak się widzi zdjęcie, gdzie patrzy w obiektyw z przekrzywioną główką.Wydaje mi się, że na zwierzęta patrzy się głównie sercem, nie oczami.

 

dokładnie, tego słowa mi zabrakło, chałwa ma mega szlachetny wygląd!

Link to comment
Share on other sites

Murka, rozmawiałam z p.Kasią z UM, nie było jej, była na wakacjach, ale w tym tygodniu ma się zająć sprawą pozostałych dwóch hucianych psów.Niechby już zamieszkały u Ciebie, nie mogę się doczekać, bo one wciąż są bezdomne.

Link to comment
Share on other sites

Tych psów nie ma, znikły na razie...

 

A dobra wiadomość taka, że ODNALAZŁ SIĘ PEDRO :)

Dobre wieści o Pedro.Zwykle tak jest, że jak ktoś szuka to znajdzie.

Murka, psy są.Możliwe, że przybiegają późnym wieczorem, porozrzucane są bowiem kocie miski, pogryzione, no i są ..hm ślady na trawniku.

Link to comment
Share on other sites

No to nie wiem, Ci Państwo co je dokarmiali twierdzą, że psy znikły.

 

Kari (mama szczeniaków) jest fantastyczna, przylepka i kanapowiec.

Nie w głowie jej ucieczki i wędrówki, waruje przy drzwiach do domu ;)

cbd076e3c297b79dgen.jpg

 

ac80682bbdcfbd46gen.jpg

 

A tu w pełnej krasie:

04516c25a4a72d16gen.jpg

 

cab1c5808930b03fgen.jpg

 

cab5730ab978a0cbgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...