Jump to content
Dogomania

Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !


joanka40

Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam dziś do hotelu. Nie chce się bawić z dożymi dziewczynami mimo że go zaczepiają. On stoi tylko pod drzwiami do budynku i liczy na miskę. Poza tym ok nie wyje nie niszczy niczego jest grzeczny tylko wiecznie głodny. Jest zdrowy nic mu nie dolega. Kupa po odrobaczeniu zupełnie się uspokoiła więc to chyba były robale i jakis nieżyt ale już przeszło.

Link to comment
Share on other sites

Miałam jamnika, który ciągle miski pilnował, u nas nigdy głodny nie był, ale wzięłam go ok. półrocznego miał dostać siekierą bo kury dusił. Jak ktos do nas przyjeżdżał to brał miskę w zęby i chował. Był przy tym troche namolny i jak się go chciało na jakis czas pozbyc to wytarczyło dać kromke chleba i powiedzieć pilnuj, znikał z tą kromką i pilnował. W marcu tego roku odszedł za TM i nadal go brakuje, choc dom pełen zwierzaków

Link to comment
Share on other sites

Moja wiecznie-głodna-sucz (nikt jej nigdy nie głodził, bo od małego u mnie) wypracowała sobie nową strategię, w związku z tym, że nikt już nie reaguje na błagalne spojrzenia i żałosne jęki które mają zmusić kogokolwiek do wstania z kanapy i nakarmienia psa. Otóż idzie sobie i trąca noskiem drzwi (że niby chce wyjść) a jak się do niej podejdzie, robi takie hmmm... szalone/złośliwe oczy, pędzi po schodkach do kuchni i szczeka po drodze. Zbój! I teraz nikt nie wie kiedy Pies chce wyjść, a kiedy jest głodny.

Link to comment
Share on other sites

Rewizor jutro jedzie do nowego domu! Pani po niego przyjeżdza.
W skrócie powiem: domek z ogródkiem ale w planach rychła przeprowadzka do innego domu gdzie są..4 hektary ogrodzonego terenu. Państwo wyglądają na zakręconych zwierzolubów mają 5 kotów i suczkę dożyczkę. Dzieci juz dorosłe więc odpada ryzyko przewrócenia malucha :) Dom przemaglowany prześwietlony pani uświadomiona w kwestii mogących się pojawić problemów z Rewizorem. Teraz tylko się modlić zeby sprawował się dobrze i był zdrowy.
amen

Jutro o 10 sotykamy się z panią w hotelu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...