Jump to content
Dogomania

Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !


joanka40

Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie sprawdzaj. Nie chcę generalizować ale w tych działach przeważnie siedzą ludzie którzy najchętniej wezmą szczeniaka rodowodowego za darmo i jeszcze oczekują że ktoś im go znajdzie i przywiezie.

Mam dobre wieści. Byłam z miśkiem u weta. Dał sobie ładnie pobrac krew jak porządny pan dog. Jak go przywiźliśmy ważył 40,38kg a teraz waży 43,30!!! Przytył!! Docelowo powinien ważyć ok 80kg
Wet nie mógł uwierzyć jak szybko dochodzi do siebie i jak się zmienił. W lecznicy obgryzał mi smycz i zaczepiał do zabawy misio kochany!
aha...i okupacja kuchni zakończona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']Sprawdzałam w dziale "Przygarnę psa" - ogłoszeń tam niewiele. Jest jedna rodzina z 10-latkiem i szukają doga niemieckiego-ale maxymalnie 3-4 miesięcznego. Na jakich stronach można jeszcze szukać działów :"Przygarnę psa" ?[/QUOTE]

Też szukałam i widziałam, ale pomyślałam tak jak Glutofia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']nie sprawdzaj. Nie chcę generalizować ale w tych działach przeważnie siedzą ludzie którzy najchętniej wezmą szczeniaka rodowodowego za darmo i jeszcze oczekują że ktoś im go znajdzie i przywiezie.

Mam dobre wieści. Byłam z miśkiem u weta. Dał sobie ładnie pobrac krew jak porządny pan dog. Jak go przywiźliśmy ważył 40,38kg a teraz waży 43,30!!! Przytył!! Docelowo powinien ważyć ok 80kg
Wet nie mógł uwierzyć jak szybko dochodzi do siebie i jak się zmienił. W lecznicy obgryzał mi smycz i zaczepiał do zabawy misio kochany!
aha...i okupacja kuchni zakończona.[/QUOTE]


Super :) Chłopak daje radę :) Ma silną wolę przetrwania. A zresztą głupi nie jest, pokojarzył fakty, że jedzenie dostaje, spać może- żyć, a nie umierać :)

Asiu jak komuś zależy - znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

macie ciotki:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-afqFme9YUMM/ToWypYt1ErI/AAAAAAAAEKA/_d9co3GZI-Y/PICT0082b.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--Mv0r9d6uuU/ToWyrDMFzNI/AAAAAAAAEKE/nAl80R0U5-Y/PICT0086b.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LprKP0SoBAQ/ToWytUeyuNI/AAAAAAAAEKI/KvuQCIeP8zc/PICT0091b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, nie będę szukać po ogłoszeniach , wierzę na słowo, że ludzie mogą mieć niecne i podłe zamiary. A Rewizorowi musimy przecież znaleźć idealnego właściciela. Cieszę się,że chłopak ma siłę życia i mocny organizm, bo takie wychudzenie bardzo często wyniszcza tak zdrowie, że z ogromnym trudem udaje się odratować takiego zagłodzonego i odwodnionego psa /zanikają nerki, organizm trawi swoje tkanki, katastrofa.../. Z niecierpliwością czekam na wyniki krwi.

Link to comment
Share on other sites

jak ktos chce psa to nie wypisuje ogłoszenia przygarnę,tylko wydzwania po tych setkach które sa poogłaszane jako szukające domu.....

niestety chyba znów sie z dogami rusza biznes-bo u nas było cicho długi czas a dziś w anonsach zalazłam 3 ogłoszenia szczeniaków......jedne po rodowodowych, jedne po "dużych".... jest też ogł. likwidacja hodowli-psy rasowe,róznych ras w dobre ręce za symboliczną złotówkę.Chce ktos telefon?

Ehhh-fajny chłopak,ja już znów zapsiona na amen więc mogę nawet nie ehać,nie ma szans.
To chyba coś ze mną nie tak bo kiedy tylko wydawałoby się ze zaczynam mieć miejsce i może kto wie,już niedługo będę mogła sobie wybrać psa "pod kolor tapicerki" :) to jakiś pies zdecydowanie wybiera mnie na dom i po ptokach,rasowcach i kolorkach...:evil_lol:

A z tapicerką to kiedyś sobie z meżem na giełdzie jaja robiliśmy bo nie miałam zamiaru zadnego psa kupować -on mi pokazuje jakiegoś pieska-już nie pamiętam-ale zadbanego i wyglądającego dość rasowo;) a mnie się tak wyrwało-nieee-bo mi pod kolor mebli nie będzie pasował...... Pani myślałam że mnie wzrokiem zabije, a padaliśmy ze śmiechu dobry tydzień....:diabloti: ale niestety takie często są kryteria wyboru psa ....
A mnie by tak błekitny do skóry w samochodzie pasił...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']Wszyscy w domu strasznie się cieszymy z tych 3 kg dodatkowego ciałka. Oby mu zdrowie dopisywało i wola życia ! A Rewizorowi woli życia i upartości w dążeniu do celu nie brakuje.[/QUOTE]

Asiu on nawet nie wie jakie miał szczęście że go dojrzałaś :) Dzielny chłopczyk z Pana Doga :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

To niby takie zbiegi okoliczności. 23 września była w Gliwicach Noc Naukowców i chłopaki wymyśliły, że jadą pociągiem, a nie samochodem. Trochę awantury było,że wujek wymyślił ten pociąg, a i powrót po nocy z Gliwic też mnie przerażała - bo mieli wrócić przed 24. Ale chłopaki się uparli i nikt mnie nie słuchał. Potem wymyśliłam, że ich odprowadzę na pociąg, bo wujek sporadycznie jeździ pociągami i w sumie mógł zapomnieć jak się to robi, i wsiąść nie tam gdzie trzeba - i ciągle się wściekałam,że nie jadą samochodem. Na peronie moje dziecko stwierdziło, że robię mu obciach przed wujkiem i,że mam iść do domu. Potem pociąg odjechał ...i w ten sposób poznałam Rewizora.
Jeśli przypadków nie ma, to ta nieprzypadkowa znajomość z Rewizorem, przyniosła nam obustronne korzyści : Glutofia uratowała Rewizorowi życie, a ja poznałam Wyjątkowe Dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...