Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
 • Posts

  9256
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Converted

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tobciu's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

175

Reputation

 1. Poproszę nr 6 i 10 i dane do przelewu. A gdyby udało mi się trafić nagrodę - proszę o jej przekazanie na kolejny bazarek.
 2. Dzień dobry, odnośnie mojego powyższego postu: "Widzę, że podstawka z Reksem jest na grobie z tyłu, po lewej stronie. To grób rodziców Pana Mariana. Ktoś kto go dogląda pewnie przestawił. Poproszę Cudak, by gdy będzie na cmentarzu, przestawiła podstawkę na swoje miejsce - na miejsce przy Panu Marianie." Fałszywa myśl, Cudak była, i to co wzięłam za podstawę z Reksem na grobie rodziców - to po prostu taki znicz z ozdobą. Czyli albo ktoś naszą Reksową podstawkę przywłaszczył, albo się zniszczyła i została wyrzucona. Trudno.
 3. Dzień dobry w 2023. Oby był to dla Was dobry, sprzyjający rok. 22.12 Pani Emilka posprzątała u Pana Mariana. Uzupełniam uaktualnione rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku. Widzę, że podstawka z Reksem jest na grobie z tyłu, po lewej stronie. To grób rodziców Pana Mariana. Ktoś kto go dogląda pewnie przestawił. Poproszę Cudak, by gdy będzie na cmentarzu, przestawiła podstawkę na swoje miejsce - na miejsce przy Panu Marianie.
 4. Nim zdążyłam odpowiedzieć - już mnie ubiegłaś. 🙂 Dziękuję. 🙂
 5. Dzień dobry, i zeszło mi trochę nim zdjęcia wstawiam z posprzątania na 1 Listopada. A jutro 29.11 - 5 lat od kiedy nie ma z nami Pana Mariana. A my nadal pamiętamy o Reksie i Panu Marianie. Dziękuję Wam pięknie za to. Uzupełniam uaktualnione rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku.
 6. Dzień dobry. Na 01 Listopada u Pana Mariana było posprzątane i światełko zaświecone. Nie mam tylko kiedy zdjęcia wstawić. Postaram się jutro.
 7. Dzień dobry. Zbieram się od 12/09 by napisać i dopiero dotarłam. 🙂 12.09 miałby Pan Marian urodziny. Pani Emilka posprzątała "u Niego" właśnie tego dnia. I zapaliła wkłady. Uzupełniam uaktualnione rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku.
 8. Dzień dobry, gorąco polecam nr 58 i nr 59. Jak się sprzedadzą, starannie zapakuję i wyślę czym prędzej. Niech wyjdą z szafy i się pięknie na Was prezentują ! 🙂 Stan bardzo dobry. Noszone tylko "na okazje". A wiadomo, okazji aż tylu nie ma i człowiek w końcu z rzeczy wyrasta. 🙂
 9. Dzień dobry. Życzę Wam spokojnego świątecznego czasu. Doceńmy, że go mamy. Pani Emilka posprzątała w środę u Pana Mariana. A przed świętami miała zapalić jeszcze wkłady kolejowe i postawić kwiatka. Uzupełniam uaktualnione rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku.
 10. Życzę Wam spokojnych, dobrych świat. Odpoczynku, odespania. Przyjemnego oddechu.
 11. U Pana Mariana już posprzątane na święta, przez Panią Emilkę. I wkłady u naszych chłopców się świecą. ( Post rozliczeniowy ).
×
×
 • Create New...