Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
 • Content Count

  9231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

162 Excellent

5 Followers

About tobciu

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Również życzę Wszystkim miłego czasu w tych dziwnych czasach. Pisałam do Pani Emilki 2 tyg temu z pytaniem czy znajdzie czas przed świętami zajść do Pana Mariana. Odpisała, że się postara. Ale chyba jeszcze nie była.
 2. Dzień dobry, jest początek lutego, zgodnie z tym co pisałam powyżej - zajrzałam do Pana Mariana i Reksa. Elektryczny znicz u Reksa jeszcze światełko blade dawał. Zapaliłam 4 wkłady. Pozdrowiłam Ich od nas wszystkich. :-)
 3. Hej, musiałam być wczoraj w Stepnicy. Zajrzałam do Pana Mariana i Reksa. :-) Pani Emilka przed świętami nie dała rady posprzątać. Zapaliłam 3 wkłady, a w Reksową świeczkę włożyłam elektryczny znicz, by świeciło się dłużej światełko. Złożyłam Im życzenia od Was. I powiedziałam, że tęskno za Nimi.. Na początku lutego muszę znowu pojechać, to zajrzę do Nich.
 4. Ciepła Bliskich. I ZDROWIA nade wszystko. Wszystkim Wam serdecznie życzę.
 5. Dzień dobry, Pani Emilka przysłała zdjęcie, z poślizgiem za pażdziernikowo-listopadowe sprzątanie. Przed świętami zajrzy również, ogarnie jak będzie potrzeba i zapali znicze. Uzupełniłam również rozliczenie, KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku.
 6. Pamiętamy, wspominamy.. Jestem pewna, że Pan Marian z zadowolonym Reksem u boku, trzymającym w pysku "zwiędniętą" piłkę nożną - patrzą na nas i do nas machają. Jeden ręką, drugi ogonem. :-) Dziękuję, że o Nich pamiętacie.. ** Pani Emilka ogarnęła grób, nie zdążyła zanieść kwiatów i wkładów do zniczy. **
 7. Dzień dobry. Dziękuję za wpłaty. Pani Emilka przed Wszystkimi Świętymi przygotuje "miejsce" Pana Mariana. Prosiłam by przyjrzała się temu drewnianemu obramowaniu, czy już zbutwiałe, czy jeszcze się trzyma. Uzupełniam uaktualnione rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku.
 8. mdk8 - dziękuję za przelew. Uzupełnię rozliczenie, jak odbiorę laptop z naprawy.
 9. B-b dziekuję za wstawienie zdjęcia. Dziękuję Wam za wpłaty. To Pan Marian ma uprzątnięte na 12/09/2020 Dziękuję za pamięć o Reksie i Panie Marianie. :-) Uzupełniam uaktualnione rozliczenie. KLIK.
 10. Dzień dobry. Dziękuję za wpłaty. To już na 1 Listopada będzie. :-) Pani Natalka jeszcze nie była u Pana Mariana. Pisała w zeszłym tygodniu, że przeprasza, wcześniej padało i padało, a teraz jest na zwolnieniu. Napisałam, by zadbała o zdrowie. A Pan Marian jest gdzie jest.. poczeka. Może akurat do 12/09/2020 uda się Pani ogarnąć. Uzupełniam uaktualnione rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku.
 11. Dzień dobry. Uzupełniam uaktualnione rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku. 12/09/2020 Pan Marian miałby urodziny. Napisze do Pani Emilki, by w wolej chwili ogarnęła u Pana Mariana. Patrzę w notatki.. a Reks jest z Panem Marianem od roku.. 06.2019
 12. b-b dziękuję za wstawienie zdjęcia. :-) Post rozliczeniowy uaktualniony. KLIK
 13. Kejciu, a kiedy ja mam zaplacic ? I gdzie ? :-) Napisalam w kontynuacji wiadomości, ale widzę, że ją opuściłaś - nie wiem czy zatem widzisz ją jako nową, czy nie widzisz wcale.
 14. p.s. jakby do czasu uszycia maseczek i wysyłki materiał z wzoru nr 9 dotarł - to też wezmę. Chyba jakiś czas przyjdzie nam z tymi maseczkami funkcjonować...
 15. Miałam ładnie napisany post i mi komputer "wywalił". Przeglądam bazarek, patrzę co z materiałów dotarło i dopasuję zamówienie i domówię jeszcze jedną maseczkę. :-) Wzór 1 = 1 szt plus jeszcze 1 sztuka Wzór 3 = 1 szt (niebieskie liście, są równie piękne) Zamiast Wzór 9 – poproszę wzór 4 (zielone liście na białym tle) = 1 szt Razem 4 maseczki. Dziękuję i zdrowia WSZYSTKIM życzę.
×
×
 • Create New...