Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
 • Posts

  9268
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Converted

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tobciu's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

180

Reputation

 1. Dzień dobry Wszystkim. Składam po czasie serdeczne życzenia świąteczne. A dziś - po prostu wiosenne. Przed świętami Pani Emilka ogarnęła u Pana Mariana. Wstawię zdjęcie, tylko odnajdę kabelek do telefonu, który gdzieś mi się zawieruszył. Uzupełniam rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku.
 2. Dzień dobry Wam, wszystkiego dobrego w 2024 roku. Dziękuję Wam, że tyle lat jesteśmy tutaj razem. ❤️ Uzupełniam rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku.
 3. Dzień dobry Wam, Uzupełniam rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku. Pani Emilka posprzątała w weekend u Pana Mariana. W święta jeszcze zapali wkłady. Dziękujemy Pani Emilko.
 4. Dzień dobry Wam, Uzupełniam rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku. U Pana Mariana na Wszystkich Świętych.
 5. Hej. Jutro wstawię zdjęcia. A dziś tak na szybko daję znać, że przed Wszystkimi Świętymi Pani Emilka posprzątała u Pana Mariana, wstawiła świeczki i kwiatek. Dziękujemy pięknie. 🙂
 6. Dzień dobry Wam, Uzupełniam rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku.
 7. Dzień dobry Wam, Uzupełniam rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku. Pani Emilka na urodziny Pana Mariana posprzątała u Pana. Dziękujemy. 🙂
 8. Dzień dobry, uaktualniam rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku. Dziękuję pięknie za wpłaty. 🙏❤️ Nim się nam skarbonka na pomnik napełni poprosiłam Panią Emilkę, by pomogła zorganizować na ten czas nową skrzynię. I mam dla Was piękny prezent od Pani Emilki. 🙂 Pozwoliła mi Pani zacytować wiadomość od Niej, co niniejszym czynię, by i Wam zrobiło się cieplej na sercu. 🙂 "Dzień dobry, obudowa będzie zamontowana u Pana Mariana. Dostanie ją w prezencie urodzinowym. 🙂" (przypominajka - 12.09 miałby Pan Marian urodziny). I jest. 🙂 Nowa skrzynia i nowy krzyż. 🙂 Pani Emilko, serdecznie dziękujemy Pani i Pani Bliskim. ❤️
 9. A teraz bym się zapytała o koszt nowej drewnianej skrzyni. Jakby się udało, by stanęła do 12 września. Miałby pan Marian wówczas urodziny.
 10. Myślę, że byłby to nagrobek spójny, z innego nagrobka, a nie z kilku. 🙂 Ewentualnie, jeśli by to było lastriko, to one wszędzie takie same. Myślę to pytanie na czas, gdy bliżej kwoty będzie (a to raczej potrwa) - pan wtedy będzie wiedział jaki rodzaj materiału ma do dyspozycji i co to by mogło być.
 11. Dzień dobry Wam, Dawno nie pisałam. Uzupełniam rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku. O Panu Marianie i Reksie pamiętamy. W czerwcu Cudak (vel Tosia&Lesio) ogarnęła u Pana Mariana. A w lipcu Pani Emilka. Za co bardzo, bardzo dziewczynom dziękuję. Pani Emilka ma możliwość zorganizowania postawienia nagrobka Panu Marianowi z elementów odzyskanych z innych nagrobków. Koszt takiego nagrobka byłby około 2000 zł. Nieśmiało zapytuję - czy myślicie, że byłaby szansa byśmy nazbierały wspólnymi siłami na nagrobek? Jakiś czas by to oczywiście potrwało nim się by kwota uzbierała. A może teraz na razie wymienić Panu tą skrzynię na nową? Pani Emilka mówi, że już skrzynia zbutwiała i spróchniała. Na tą chwilę w skarbonce jest 176,20 zł. Co Wy na to?
 12. Poproszę nr 6 i 10 i dane do przelewu. A gdyby udało mi się trafić nagrodę - proszę o jej przekazanie na kolejny bazarek.
 13. Dzień dobry, odnośnie mojego powyższego postu: "Widzę, że podstawka z Reksem jest na grobie z tyłu, po lewej stronie. To grób rodziców Pana Mariana. Ktoś kto go dogląda pewnie przestawił. Poproszę Cudak, by gdy będzie na cmentarzu, przestawiła podstawkę na swoje miejsce - na miejsce przy Panu Marianie." Fałszywa myśl, Cudak była, i to co wzięłam za podstawę z Reksem na grobie rodziców - to po prostu taki znicz z ozdobą. Czyli albo ktoś naszą Reksową podstawkę przywłaszczył, albo się zniszczyła i została wyrzucona. Trudno.
 14. Dzień dobry w 2023. Oby był to dla Was dobry, sprzyjający rok. 22.12 Pani Emilka posprzątała u Pana Mariana. Uzupełniam uaktualnione rozliczenie. KLIK. Gdyby link nie działał - post rozliczeniowy jest na stronie 79 wątku. Widzę, że podstawka z Reksem jest na grobie z tyłu, po lewej stronie. To grób rodziców Pana Mariana. Ktoś kto go dogląda pewnie przestawił. Poproszę Cudak, by gdy będzie na cmentarzu, przestawiła podstawkę na swoje miejsce - na miejsce przy Panu Marianie.
×
×
 • Create New...