Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='KateBono']Cioteczki Bellunia ma domek :multi::lol:. Wizyta wypadła pozytywnie.
Więcej napisze ms_arwi[/QUOTE]
Taaaaakk ????
Niunia kochana jeśli domek się nam spodoba, jeśli go zaakceptujemy, to malutka będzie święta spędzała w swoim domku, wśród własnych Ludzi :sweetCyb::sweetCyb:
Będzie chodziła na spacerki :Dog_run::painting:
Co za radość :loveu:

Nie mogę się doczekać relacji ms_arwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']hehe, ale numer :) to czekamy na wiesssci :) dziékujemy za szybkie info Kate[/QUOTE]
Noooo numer wielki. Tak sobie cichutko zwieje do domku na święta

:tree1: To nam zrobiła mikołajki :x-mas:

Pewnie na początku będzie tęskniła za Katebono bidulka, ale jeśli domek się postara, to będzie mniej bolało

Link to comment
Share on other sites

Bellunia moze sie pakowac wedlug mnie :) Panstwo chetnie ja odbiora od KateBono nawet jutro, bo zalezy im, zeby byla jak najszybciej z nimi, a juz na pewno przed Swietami :) Na wizycie byla tylko pani, bo pan byl w pracy, ale dzwonil i sie dopytywal jak idzie.
Panstwo wiedza o jej oczkach, o problemach jakie miala z uszkami, wiedza, ze bedzie potrzebowac czasu na aklimatyzacje. Znaja spaniele, bo jak wiecie, mieli wczesniej spanielke - jej zdjecia wisza na scianie :loveu: Chca adoptowac wlasnie Belle, a nie szczeniaczka czy jakiegos mlodszego psiaka, bo bardzo chcieliby stworzyc jej wreszcie normalny dom i wynagrodzic wszystko :) Bo mlode psiaki latwo znajduja domki, a taka Bella zasluguje przeciez tez na swoj :)
Bella bedzie wszedzie z nimi jezdzic, pani pytala czy Bellcia lubi jezdzic samochodem. Pytala tez, czy Bella lubi lezec na swoim legowisku, czy moze bedzie wolala kanape albo spanie w lozku :cool3: Jesli chodzi o karme, to porozmawialysmy na ten temat (mit Pedigree ciagle trzeba obalac) i ustalilysmy, ze Bella bedzie dostawala jesc to, co KateBono (albo osoba odpowiedzialna za Belle) zasugeruje. Rozmawialysmy tez o koniecznosci stosowania odpowiednich porcji, zeby zachowac prawidlowa wage u Belli - powiedzialam pani, zeby naprawde zwrocila na to uwage, bo sterylizowane suczki moga miec tendencje do tycia.
Panstwo dzieci nie maja i raczej w najblizszym czasie sie ich nie spodziewaja, w rodzinie u nich raczej tez nie ma malych dzieci. Pani wie, ze w razie kontaktu z dziecmi trzeba uwazac na KAZDEGO psa - ich spanielka nie przepadala za dziecmi.

I... i nie moga sie doczekac pozytywnej wiesci, ze moga przyjechac po Belle :)

Link to comment
Share on other sites

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::cunao::cool2:

[SIZE=3]Bardzo mnie się podoba ten domek, a Tobie Emi ?

[/SIZE]
[CENTER][SIZE=3]Dzięki za wizytę i za wspaniałe relacje [/SIZE]

[SIZE=3]:Rose: :Rose::Rose::Rose:[/SIZE]
[LEFT]

A jak daleko od KateBono jest ten domek ?
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::cunao::cool2:

[SIZE=3]Bardzo mnie się podoba ten domek, a Tobie Emi ?

[/SIZE]
[CENTER][SIZE=3]Dzięki za wizytę i za wspaniałe relacje [/SIZE]

[SIZE=3]:Rose: :Rose::Rose::Rose:[/SIZE]
[LEFT]

A jak daleko od KateBono jest ten domek ?
[/LEFT]
[/CENTER][/QUOTE]

wow, no przyznam ze jestem milo zaskoczona :) ms_arwi - bardzo ogromne podziékowania za poswiecenie czasu i sprawdzenie domku. Czy ponioslas jakies koszty dojazdu? Oddam jesli tak.

[quote name='KateBono']To co cioteczki? Dzwonić do pani Joasi?Umawiać się?
Jaka umowa adopcyjna ma być? Kto "oddaje" Bellunię- schronisko, Fundacja czy TOZ?[/QUOTE]

Zdecydowanie na Fundacjé poprosimy :) Elunia ma papiurki, podesle umowé :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']wow, no przyznam ze jestem milo zaskoczona :) ms_arwi - bardzo ogromne podziékowania za poswiecenie czasu i sprawdzenie domku. Czy ponioslas jakies koszty dojazdu? Oddam jesli tak.
[/QUOTE]

Ja też jadąc nie nastawiałam się pozytywnie (nie lubię rozczarowań), a tu proszę :) A domek blisko mnie, mam tam z 3 km, więc problemu żadnego nie było :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Ja też jadąc nie nastawiałam się pozytywnie (nie lubię rozczarowań), a tu proszę :) A domek blisko mnie, mam tam z 3 km, więc problemu żadnego nie było :)[/QUOTE]
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc, a skoro tak masz bllisko, to i o wizytę po-adopcyjną, jeśli się zgodzisz, też Cię poprosimy za jakiś czas. Co Ty na to ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...