Jump to content
Dogomania

Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)


elik

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Dostałam zaproszenie na wątek. Nie bardzo rozumiem, czy sunia już jedzie do hotelu?[/QUOTE]
Miała jechać już jutro, ale okazało się, że mieszkałaby w kojcu. Jest to super hotelik, właścicielka ma wielkie serce dla zwierząt, ale akurat w przypadku tej suni, kojec to nie jest odpowiednie miejsce. W tej sytuacji nadal szukamy dla niej lokum.

Link to comment
Share on other sites

elik i AgusiaP zaatakowały mnie w sprawie DT dla sunia,ale zdeklarowałam się po cichu ma Ingę u togaa,a poza tym jestem na wyjeździe do 15.09.
Nie chodzi wcale o koszty.CZy sunia goni koty? a ja mam 2, w tym 15,5 letniego dziadka.Nie wiem sama co robić. Mamy schody bez bicznej osłony i w czasie pobytu suni cały czas musieliśmy je zastawiać i pilnować jak oka w głowie ,żeby nie spadła z 5 metrów.
Dla poprzedniej suni Tusi, która była u nas w DT dom był znaleziony wcześniej. Ponieważ przyszły DS był w małym mieście i miałby duże trudności z dostępem do psiego okulisty , suńka trafiła do nas na ten czas.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie
Już wczoraj podczytywałam wątek, biedne maleństwo:( Gdybym tylko mogła, to zaraz pojechałabym po Ślicznotę... ale niestety, mieszkamy w kawalerce z naszym psiulami i zasiedziałą tymczasowiczką Zuzą... Wszystkie znajome mi hoteliki dysponują niestety tylko kojcami, ale poszukam czegoś jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']Dziękuję za zaproszenie
Już wczoraj podczytywałam wątek, biedne maleństwo:( Gdybym tylko mogła, to zaraz pojechałabym po Ślicznotę... ale niestety, mieszkamy w kawalerce z naszym psiulami i zasiedziałą tymczasowiczką Zuzą... Wszystkie znajome mi hoteliki dysponują niestety tylko kojcami, ale [B]poszukam czegoś jeszcze[/B]...[/QUOTE]
Byłoby super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Wyszlo dobrze ze przed wyjazdem ze to kojec i nie dla tej sunki. Ale z[B]eby já zdiagnozowac na oczy - dobrze gdyby trafila do duzego miasta.[/B][/QUOTE]
Też tak myślę Emilko. Łeb mi już pęka, a żadne dobre wyjście z sytuacji nie przychodzi mi do głowy.

[quote name='_Dunaj_']dobrej nocy[/QUOTE]
Dzięki, nawzajem :)


[quote name='Soko']:..No dobrze, jeśli nie domek, to niech chociaż ma imię :) głosujemy?[/QUOTE]
Jeśli Emilka tez się zgadza, to możemy, ale najpierw biorący udział w plebiscycie muszą wpłacić po 5 zł od zgłoszonej propozycji. Na razie wpłaciła tylko jedna osoba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Cały czas dumam o suni. W jakim rejonie kraju ona jest? chociaż w pobliżu jakiego miasta, bo nie pamiętam czy było podane.Czy ona w tej chwili mieszka wewnątrz domu ? kto ją widuje i z kim była u weta?[/QUOTE]
Czy teraz mieszka wewnątrz domu, to luizkamor nie pisała, można sie domyślać, że tak, ale pewności nie ma. U weta była z jakąś panią Ewą.
Wszystkie wiadomości o suni są w zasadzie zawarte w kilku pierwszych postach luizkimor.

Ja też nie mogę przestać o niej myśleć.

A może znasz, wiesz kto prowadzi domowy hotelik, albo płatny DT, ale taki, w którym bez obawy sama zostawiłabyś psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Cały czas dumam o suni. W jakim rejonie kraju ona jest? chociaż w pobliżu jakiego miasta, bo nie pamiętam czy było podane.Czy ona w tej chwili mieszka wewnątrz domu ? kto ją widuje i z kim była u weta?[/QUOTE]
Posprzątaj skrzynkę - nie przyjmuje PW :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Kurcze dziewczyny było o tyle od DS :( rezygnacja w ostatniej chwili.. czekam od 10min na jakąś odpowiedź ale chyba nic nie będzie.. a był zainteresowany człowiek..[/QUOTE]
Trudno, nieraz tak bywa.
Soko idź spać, późna pora, a jutro do budy trza. Ja też lecę w kimono.
Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...