Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='sylwija']kurcze :(
bardzo mi przykro.

coraz wiecej takich sytuacji, niestety. ciezko zaufac po czhms takim[/QUOTE]
już chyba nigdy nie oddam psa do DT..
teraz Jurand byłby w schronisku, bezpieczny...

teraz nie wiem czy umiera czy odszedł cierpiąc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']gdzie jakies konkrety o tej chałwie są?

kolejny cwaniak?

cholera jasna.
ogonek, przykro mi!!![/QUOTE]

Tu wątek Kiko [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218359-Kiko-dziecko-z-łańcucha-prosi-o-wsparcie-finansowe-behawiorysta-potrzebny-!!!!!![/URL]

A tu Tobiego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215293-Szczeniak-na-krowim-łańcuchu-bez-budy-już-bezpieczny-w-kochającym-DS-!!!!![/URL]

Te dwa pieski proszę mi dopisać bo są u mnie.

A tu wątek Juranda, o którym wiadomo, że niby nie żyje, ale tak naprawdę to nie wiadomo nic gdyż uważam chauwę za trochę uszkodzoną.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206804-JURAND-staruszek-ZMIANA-DT-POTRZEBNY-TRANSPORT-(NOWY-TOMYŚL)-I-DEKLARACJE-POMOCY!!?highlight=jurand[/URL]

Edited by mestudio
Link to comment
Share on other sites

zapoznałam się z wątkiem....jakby nie patrzeć...jakby smutno ci nie było - ogonek, to nie jest twoja wina! nie wiedziałaś że coś jest nie do końca w porządku, wczoraj miałas go z tamtąd zabrać...on mógł odejśc wczesniej, tylko ta cała chauwa mogła nie udzielić ci o tym informacji

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, wspieramy bdt niedogomaniackie?
jakiś czas temu zrobiłam wątek suni po pseudo. zaplątała się w Międzylesiu w jakims pustostanie, lokalna kocia karmicielka przyzwyczajała ją do siebie długo i sunia trafiła w końcu dp babeczki, która od lat ratuje zwierzęta. pani jest artystką, ale nie jest dobrze sytuowana. sunia ma u niej tymczas do czasu znalezienia domu,a jeśli go znajdzie, będzie cud. Daula jest starsza, mega wylękniona, bardzo boi się mężczyzn. miała robaki, była bardzo wychudzona takim wiecie, wyeksploatowaniem porodami. zużyła się pseudasowi po latach, więc won. i to won zostało na niej wykonane, gdy była w kolejnej ciąży (sterylka wykazała wczesną fazę).

jakie szanse na dom ma stara, zniszczona zyciem, rodzeniem i znęcaniem się duża ONka?

ta Pani będzie ją utrzymywać zapewne do końca życia Dauli, a pomocy ma niewiele.

chcę zrobić bazarek dla niej, ale wiecie co, yślę, ze tzreba tą panią wpisać na listę i pamietać o niej.

bardzo proszę, pomóżcie mi z wątkiem w miarę możliwości, do czasu do czasu, bo jakoś sie nie rozhulał.... a dodatkowo zginął mi - nie mam go na liście swoich wątków, znalazłam po przeszukaniu mejli. mod też nie znalazła, juz do huana miałam pisać...

Aha, daula jestw międzylesiu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221173-MASZYNKA-DO-ROBIENIA-ZABAWEK-SIĘ-ZUŻYŁA-ONka-z-pseudo-Międzylesie[/URL]

taka jest biedulka śliczna:
[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Zdjecie-0048.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze jest to, ze sprawa z chauwa czy jak jej tam jest sie rozmyje i bedzie jak zawsze.
Nie bedzie konsekwencji, nie bedzie nic.
Czy czarodziejka zostala ukarana?
Z tego, co wiem, nadal jest modem - ale moze sie myle.Czy zabrano jej psy?
Bedzie duzo krzyku i halasu i nic z tego nie wyniknie.
Nadal beda psy wyciagane ze schronow / czesto z duzo lepszych warunkow/ i i umieszczane w HOTELIKACH.
Nadal negatywna opinia na temat tych ustrojstw bedzie traktowana wielkim larum i krytyka.
Zakrzycza kochane CIOTECZKI wszystkich myslacych inaczej.
Proceder kwitnie na calego, tych, ktorzy naprawde zasluguja na pomoc uwaza sie za malo szkodliwych durniow a najglosniej krzyczacych o kase wspiera sie hojnie.
Za jakis czas bedzie nastepna afera.
Czlowiek jest taka pazerna ku...a ze na nieszczesciu psow zerowac potrafi i tacy beda sie tutaj platac zerujac na naiwnosci i glupocie ludzi moze i chcacych dobrze . Ale co z tych checi wychodzi wiadac na zalaczonym obrazku.

Link to comment
Share on other sites

też schron schronowi nierówny, w mojej okolicy to nie wiem, czy w ogóle jest schron na przykład, raczej hycel, który .. różnie sobie czyni.. W jednym schronie psy mają dobrą profesjonalną opiekę, w drugim psy są usypiane na potęgę (a powody są naciągane..), albo takie przepełnienie, że psy się gryzą..
poza tym psy różnie znoszą schrony.
to wszystko trzeba indywidualnie traktować, choć na pewno nie ma sensu wyciągać ze schronu gdzieś, gdzie za dopłatą ma zwierzak gorsze warunki..
Ja mogę jedynie wyciągnąć albo do siebie po prostu, albo do hotelu, który mam blisko, mam zaufanie, ale tez mogę zawsze zajrzeć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']też schron schronowi nierówny, w mojej okolicy to nie wiem, czy w ogóle jest schron na przykład, raczej hycel, który .. różnie sobie czyni.. W jednym schronie psy mają dobrą profesjonalną opiekę, w drugim psy są usypiane na potęgę (a powody są naciągane..), albo takie przepełnienie, że psy się gryzą..
poza tym psy różnie znoszą schrony.
to wszystko trzeba indywidualnie traktować, choć na pewno nie ma sensu wyciągać ze schronu gdzieś, gdzie za dopłatą ma zwierzak gorsze warunki..
Ja mogę jedynie wyciągnąć albo do siebie po prostu, albo do hotelu, który mam blisko, mam zaufanie, ale tez mogę zawsze zajrzeć[/QUOTE]

Otóż to. To przykre, ale na to wygląda że trzeba patrzeć co niektórym "na ręce".

Link to comment
Share on other sites

Czy również zafascynował Was komentarz hop! w tym wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225418-Przyb%C5%82%C4%99da-znaleziona-pod-Serockiem-pom%C3%B3%C5%BCcie-go-uratowa%C4%87?highlight=kacper[/url] ?
Bo poczułam się doceniona. Same rasowce miałam, czekam tylko na wyrobienie im rodowodów. Wesoło się robi.

Link to comment
Share on other sites

[B]Informacja od obraczus87

Jej teściowa (?) znalazła na stacji PKP Ząbki pieska w typie west lub w ogóle westa. Nie ma co z nim zrobić i prosi o jakiś chwilowy chociaż tymczas. Jutro sprawdzi czy pies ma czipa. Piesek jest młody. Możliwe, że się zgubił.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie ma się co denerwować, w sumie prawda, bo raczej nieduże są w BDT. Takie warunki i już.

Mestudio - chyba najpierw chip trzeba sprawdzić, bo toto pewnie czyjeś. Za daleko jestem, żeby przechować i boję się, bo już jeden taki dziabnął mojego. Wyjątkowo wredne toto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...