Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Lili8522']Ciocie ja podzielam Wasz los - też jestem spłukana, a święta tuż tuż :-([/QUOTE]

to chyba epidemia jakaś jest już..... bo ja też....

dzisiaj dzień, a raczej wieczór szczególny ( i nie o szalejącym za oknem wietrze myślę :))
dwa lata temu moja dwuletnia wówczas Kasia budząc się rano zobaczyła ogromną lalę obok swojego łóżka
( pod poduszkę się nie zmieściła ;)) i wielki wór słodyczy...
na chwilę zaniemówiła, a potem powiedziała" "[B]Boze, jaka ja byłam gzecna[/B]"

otóż kochane moje wszystkie dogo-cioteczki - życzę Wam, abyście jutro rano po przebudzeniu też tak mogły powiedzieć - jaka ja byłam grzeczna!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']to chyba epidemia jakaś jest już..... bo ja też....

dzisiaj dzień, a raczej wieczór szczególny ( i nie o szalejącym za oknem wietrze myślę :))
dwa lata temu moja dwuletnia wówczas Kasia budząc się rano zobaczyła ogromną lalę obok swojego łóżka
( pod poduszkę się nie zmieściła ;)) i wielki wór słodyczy...
na chwilę zaniemówiła, a potem powiedziała" "[B]Boze, jaka ja byłam gzecna[/B]"

otóż kochane moje wszystkie dogo-cioteczki - życzę Wam, abyście jutro rano po przebudzeniu też tak mogły powiedzieć - jaka ja byłam grzeczna!!!!![/QUOTE]

czy to z niedowierzaniem było ;-)?


teksty dzieci są niesamowite.

Link to comment
Share on other sites

Nie od Mikołaja na 6 XII, ale pod choinką moje,
wtedy obrzydliwie małe dzieci, dostały górę prezentów.
Wujek/Dziadek (darczyńca) ciesząc michę z radości obdarowanych rzekł:
- musieliście być bardzo grzeczni skoro tyle prezentów Mikołaj przyniósł ...
- coś ty dziadku ! , on chyba jakiś głupi jest!
.... rzekła Pierworodna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']czy to z niedowierzaniem było ;-)?


teksty dzieci są niesamowite.[/QUOTE]

raczej z samouwielbieniem ;)

[quote name='Gusiaczek']Nie od Mikołaja na 6 XII, ale pod choinką moje,
wtedy obrzydliwie małe dzieci, dostały górę prezentów.
Wujek/Dziadek (darczyńca) ciesząc michę z radości obdarowanych rzekł:
- musieliście być bardzo grzeczni skoro tyle prezentów Mikołaj przyniósł ...
- coś ty dziadku ! , on chyba jakiś głupi jest!
.... rzekła Pierworodna :)[/QUOTE]

aż się popłakałam ze śmiechu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Witam cioteczki już w przedświatecznym amoku? :razz: Pozwalam sobie tutaj złożyć zaproszenie na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249396-Decoupage-i-nie-tylko-dla-Taja-i-Dauli-do-17-12-13[/URL][/QUOTE]

Zapraszamy:)

Link to comment
Share on other sites

a ja chciałam się zwrócić z prośbą o dofinansowanie - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247442-moje-kocie-tymczasy-potrzebna-pomoc-przy-szukaniu-domk%C3%B3w-ogoszenia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247442-moje-kocie-tymczasy-potrzebna-pomoc-przy-szukaniu-domk%C3%B3w-ogoszenia[/URL]
mam 6 kocich tymczasów, adopcje stoją i najzwyczajniej w świecie nie mam już za co karmić :( a jeszcze szczepienie przede mną w najbliższym czasie - u dwóch muszę zrobić, u trzech powtórzyć..
czy byłaby szansa na dofinansowanie karmy dla nich?

Link to comment
Share on other sites

a ja chciałam się zwrócić z prośbą o dofinansowanie - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247442-moje-kocie-tymczasy-potrzebna-pomoc-przy-szukaniu-domk%C3%B3w-ogoszenia[/URL]
mam 6 kocich tymczasów, adopcje stoją i najzwyczajniej w świecie nie mam już za co karmić :( a jeszcze szczepienie przede mną w najbliższym czasie - u dwóch muszę zrobić, u trzech powtórzyć..
czy byłaby szansa na dofinansowanie karmy dla nich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']a ja chciałam się zwrócić z prośbą o dofinansowanie - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247442-moje-kocie-tymczasy-potrzebna-pomoc-przy-szukaniu-domków-ogoszenia[/URL]
mam 6 kocich tymczasów, adopcje stoją i najzwyczajniej w świecie nie mam już za co karmić :( a jeszcze szczepienie przede mną w najbliższym czasie - u dwóch muszę zrobić, u trzech powtórzyć..
czy byłaby szansa na dofinansowanie karmy dla nich?[/QUOTE]
Sylwia napisz proszę o jaka kwotę, pomoc wnioskujesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Sylwia napisz proszę o jaka kwotę, pomoc wnioskujesz?[/QUOTE]

Na karme 100 zl

nie wiem, czy pod leczenie kastracje i szczepienia tez podchodzą?
Bo jeśli tak, to bym jeszcze o leczenie wystąpiła
Trzy koty wykastrowane już i koteczka(ona na szczęście z akcji sterylkowej)
Szczepienia 4 byly, 2 jutro a 3 malych kociakow powtórka za tydzień
zdrowe na szczescie towarzystwo, ale finansowo juz nie wyrabiAm. Z duzo mam tymczasow..

a swoja droga, czy jest ktoś, kto mógłby szybko wizytę pa pod szczeniaczka zrobic- warszawa ok.lasek Bielański

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie znajdziecie [B]nikogo innego[/B], ja mogę zrobić, choć po pracy pędzę do domu, bo psy moje siedzą zamknięte przeszło 10 godzin :( I jakoś na początku tygodnia oddaję auto do warsztatu na jakieś 2 dni... Tak więc "szybko" nie dam rady, ale na listę rezerwową można mnie wpisać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Na karme 100 zl

nie wiem, czy pod leczenie kastracje i szczepienia tez podchodzą?
Bo jeśli tak, to bym jeszcze o leczenie wystąpiła
Trzy koty wykastrowane już i koteczka(ona na szczęście z akcji sterylkowej)
Szczepienia 4 byly, 2 jutro a 3 malych kociakow powtórka za tydzień
zdrowe na szczescie towarzystwo, ale finansowo juz nie wyrabiAm. Z duzo mam tymczasow..

a swoja droga, czy jest ktoś, kto mógłby szybko wizytę pa pod szczeniaczka zrobic- warszawa ok.lasek Bielański[/QUOTE]

Czyli na karme 100 zl, tu wklej watek i potem wiesz co dalej...Rozliczenie jak kupisz karmę.

I na szczepienia bo kastracji wstecz nie mozemy juz oplacic.
Max kwota to 150 zl, napisz o ile wnioskujesz, link do wateku i po szczepieniach skan paragonu faktury.

Link to comment
Share on other sites

Ja tym razem wnioskuje o pomoc na leczenie i diagnostyke 4 owczarkow w wysokości 200zł z watku.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249216-Tragedia!!!-Trafiły-do-nas-cztery-owczarki-w-ciągu-tygodnia!!-Potrzebna-pomoc!?p=21655215#post21655215[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Ja tym razem wnioskuje o pomoc na leczenie i diagnostyke 4 owczarkow w wysokości 200zł z watku.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249216-Tragedia!!!-Trafiły-do-nas-cztery-owczarki-w-ciągu-tygodnia!!-Potrzebna-pomoc!?p=21655215#post21655215[/URL][/QUOTE]

Nie łapiemy się na pomoc. Psy są w hotelu, ale dziękuję że o nas pomyślałaś. Damy sobie jakoś radę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...