Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Ja mam jeszcze jedną propozycję. Teraz co prawda jeszcze ponad tydzień będę mieć problemy z dostępem do internetu, ale potem już będzie śmigać. Będę mieć też więc czasu popołudniami. Mam też taką propozycję, o ile oczywiście Ellig się zgodzi, bo nie wiem na ile ogólnie ma czas i możliwości. Chętnych na objęcie "stanowiska" nie ma, dodatkowo tylko Ellig wie ile jest przy tym zajęcia. Choćby ostatnio jak miałam problemy z dogo i załatwiała z osobami, które dostały wsparcie żeby powysyłały mi konta na maila. Do tego pilnowanie zwrotów, rozliczeń na co po prostu nie ma czasu. Nie jest to pierwszy raz gdy jej pomoc była bardzo ważna. Sporo się dzieje "na zapleczu" i tego nie widać. Mam pytanie do Ellig czy zgodziłaby się zostać na "stanowisku". Ja ze swojej strony obiecuję, że od przyszłego tygodnia będę na bieżąco śledzić wątek i rozliczenia. Postaram się też pomóc z innymi sprawami. Muszę też w końcu porobić bazarki. Część kwoty pójdzie oczywiście na baloniarki. Może jakby się nam udało "ogarnąć" i również samodzielnie pilnować niektórych spraw to Ellig dałabyś radę? Oczywiście zrozumiem jeśli to będzie niemożliwe. Po prostu ciężko sobie wyobrazić żeby Ciebie nie było w zarządzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Ja mam jeszcze jedną propozycję. Teraz co prawda jeszcze ponad tydzień będę mieć problemy z dostępem do internetu, ale potem już będzie śmigać. Będę mieć też więc czasu popołudniami. Mam też taką propozycję, o ile oczywiście Ellig się zgodzi, bo nie wiem na ile ogólnie ma czas i możliwości. Chętnych na objęcie "stanowiska" nie ma, dodatkowo tylko Ellig wie ile jest przy tym zajęcia. Choćby ostatnio jak miałam problemy z dogo i załatwiała z osobami, które dostały wsparcie żeby powysyłały mi konta na maila. Do tego pilnowanie zwrotów, rozliczeń na co po prostu nie ma czasu. Nie jest to pierwszy raz gdy jej pomoc była bardzo ważna. Sporo się dzieje "na zapleczu" i tego nie widać. Mam pytanie do Ellig czy zgodziłaby się zostać na "stanowisku". Ja ze swojej strony obiecuję, że od przyszłego tygodnia będę na bieżąco śledzić wątek i rozliczenia. Postaram się też pomóc z innymi sprawami. Muszę też w końcu porobić bazarki. Część kwoty pójdzie oczywiście na baloniarki. Może jakby się nam udało "ogarnąć" i również samodzielnie pilnować niektórych spraw to Ellig dałabyś radę? Oczywiście zrozumiem jeśli to będzie niemożliwe. Po prostu ciężko sobie wyobrazić żeby Ciebie nie było w zarządzie.[/QUOTE]
Dziekuję Macia, mam czas do konca października, pomysle,.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']normalnie bym pomogla, ale zrywam się dziś z pracy (no i musze ogarnąć wszystko w 4 godziny, a nie w 8) i wyjeżdżam na kilka dni w cholere, więc jeśli chcecie szybko te pw, to nie ja, a jeśli po moim powrocie ok, to jasne.[/QUOTE]

Ok,sbd rozumiem, nie ma sprawy.:) Kto jest w Klubie to bedzie tu pisal ja osobiscie uwazam ,ze tę sprawe nalezy zaltwic jawnie. Jak milo ile osob z po za Klubu sie pokazalo na wątku.Witamy, zapraszamy do wstapienia w nasze szeregi, malutka deklaracja co miesiac tez nie zaszkodzi.


Kikou napisała :"otrzymaliśmy pieniądze od klubu WB, ...- najserdeczniej dziękuję, to wielka pomoc bez której nie poradzilibyśmy sobie :smile: szczególnie że ten początek jesieni jest taki strasznie trudny że już po prostu łez i przy okazji rąk do roboty brakuje...
tu kwity za jedzonko"

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243794-moje-skarby/page4[/URL]

[IMG]http://images62.fotosik.pl/263/cd9465c8db0d11dfgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images61.fotosik.pl/263/f0ffd3577ef37964gen.jpg[/IMG]

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jeśli chodzi o moje pojawienie się na wątku to już wyjaśniam :) Z różnych względów nie mogę dać domu tymczasowego ale mogę pomóc w PA i POA na terenie Warszawy i Okolic ( Nowy Dwór Mazowiecki, Zakroczym, Czosnów, Pomiechówek, Legionowo, Jabłonna, Warszawa Ochota, Bemowo, Tarchomin i Białołęka oraz niedalekich okolic - czasem Ostrołęka ( do ustalenia jak jadę do Siostry ) w przyszłości mogę skleić bazarek na Baloniarki, mogę pomóc z ogłoszeniami oraz reklamowaniem bazarków które ktoś robi dla Baloniarek :) nie często zaglądam na wszystkie wątki jakie subskrybuję więc w nagłych przypadkach podaję maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - niestety z powodu braku czasu oraz licznych psich i kocich zobowiązań nie jestem w stanie wszędzie pomagać - ale na ile czas mi pozwoli to spróbuję - najważniesze że chęci są szczere a nie fałszywe. Pozdrawiam wszystkich :)[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'](...) Jak milo ile osob z po za Klubu sie pokazalo na wątku.Witamy, zapraszamy do wstapienia w nasze szeregi, malutka deklaracja co miesiac tez nie zaszkodzi.[/QUOTE]
Eluś, przeciez wiesz, że czasem coś się staram pomóc - tak jak umiem... :oops:
Nie po pomoc tu przyszłam przecież...

Ale i tak chyba Cię rozumiem z tym wpisem. :(

Deklaracją nie pomogę, przepraszam... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Jestem, zaglądam, a wpłat nie sprawdzam, bo mam stałe polecenie przelewu
Mam nadzieję, że KWB przejdzie pod skrzydła którejś z Cioteczek :)
Pozdrawiam[/QUOTE]

ja podobnie - mam zlecenie stałe, więc deklaracje płacą się same z konta....
ale obecna tu zawsze jestem, choć nie zawsze piszę
KWB to dla mnie przyjazny kącik, bliskie sercu osoby i duchowe wsparcie w codziennych trudach...
nie wyobrażam sobie nawet rozwiązania tego wspaniałego Klubu....
w sprawach zarządu nie wypowiadałam się, bo zwyczajnie nie czuję się jakoś do tego upoważniona

Link to comment
Share on other sites

Z innej beczki, chce wam pokazac jak wyglada odpowiedzialnosc za Klub...Dzisiaj otrzymalam wiadomosc na pw od kikou, osoby, ktora otrzymala od Klubu pomoc w wysokosci 100zl na karme dla chorego psiaka. Kikou byla informaowana o tym jakie musi spelnic warunki,zeby te pomoc otrzymac, wszystko szlo dobrze do momentu , kiedy poprosilam / zgodnie z regulaminem klubu/ o wklejenie naszego banerka z informacja o tym ,ze psiak z tego watku otrzymal pomoc. Rozumiem tez ,ze mogla czegos nie zrozumiec ale pisalam kilka pw, pisalam na watku.
Poprosilam kikou ,zeby napisala tutaj o swoich watpliwosciach, ja napisze tylko w skrocie o co chodzi.
"... nie podoba mi się, że mam bezterminowo reklamować Waszą inicjatywę na wątku moich piesków..." dalej pisze,ze nie uprzedzalam Jej o tym, nie dałam Jej szansy podjąć świadomie tej decyzji czy chce Nas reklamować i, ze czuje się " mało komfortowo", "przyciśnieta do muru". Poza tym kikou nie identyfikuję się do końca z tą Naszą inicjatywą,jak to określiła "nagonką" że ktoś ma płatnego psa,
"koniec końców chyba nie chcę być nośnikiem Waszej reklamy i chyba będe zmuszona oddać Wam tę setkę, przyślij mi numer konta do zwrotu."

Po pierwsze po kolei na watku okreslilam mozliwosci i rozmiar pomocy, od poczatku pisalam o pomocy Klubu, prosilam kilkakrotnie o zajrzenie na watek, potem kilka razy pisalam na pw i na watku jak wyglada taka pomoc, o koniecznym rozliczeniu na tym watku, korenspondencja trwala od 12 września.
Pomimo moich wielu prosb dopiero dzisiaj dostaje taka oto informacje . Wczoraj na wątku poprosilam o zamieszczenie banerka Klubu WB w I poscie zgodnie z regulaminem.

Moge zrozumiec ,ze ktos nie ma czasu przeczytac regulaminu ale nie mogę sie zgodzic z odpowiedzialnoscia przezucana na mnie za brak zrozumienia. Ja nie decyduje o tym jaki jest regulamin, ten regulamin wymyslily wszystkie czlonkinie Klubu, ja musze przestrzegac zasad przy udzielaniu pomocy, musze sprawdzac czy ta pomoc jest udzielana zgodnie z regulaminem.

Wierze w to ,ze Wszyscy chcieli dobrze tylko co dalej...Licze na to ,ze kikou napisze tutaj na watku o co Jej chodzi, nie prywatnie do mnie. Bo to WY i ja okeslilismy zasady. Co dalej...

Pozdrawiam
Edit.
Link do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243794-moje-skarby/page4[/URL]

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jeśli chodzi o moje pojawienie się na wątku to już wyjaśniam :) Z różnych względów nie mogę dać domu tymczasowego ale mogę pomóc w PA i POA na terenie Warszawy i Okolic ( Nowy Dwór Mazowiecki, Zakroczym, Czosnów, Pomiechówek, Legionowo, Jabłonna, Warszawa Ochota, Bemowo, Tarchomin i Białołęka oraz niedalekich okolic - czasem Ostrołęka ( do ustalenia jak jadę do Siostry ) w przyszłości mogę skleić bazarek na Baloniarki, mogę pomóc z ogłoszeniami oraz reklamowaniem bazarków które ktoś robi dla Baloniarek :) nie często zaglądam na wszystkie wątki jakie subskrybuję więc w nagłych przypadkach podaję maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - niestety z powodu braku czasu oraz licznych psich i kocich zobowiązań nie jestem w stanie wszędzie pomagać - ale na ile czas mi pozwoli to spróbuję - najważniesze że chęci są szczere a nie fałszywe. Pozdrawiam wszystkich :)[/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Bedzie nam bardzo milo, dziekujemy, postaram sie wpisac Ciebie na listę:)

[quote name='inka33']Eluś, przeciez wiesz, że czasem coś się staram pomóc - tak jak umiem... :oops:
Nie po pomoc tu przyszłam przecież...

Ale i tak chyba Cię rozumiem z tym wpisem. :(

Deklaracją nie pomogę, przepraszam... :([/QUOTE]

Wszystko jest w porządku, przeciez rozumiesz prawda?

[quote name='mari23']ja podobnie - mam zlecenie stałe, więc deklaracje płacą się same z konta....
ale obecna tu zawsze jestem, choć nie zawsze piszę
KWB to dla mnie przyjazny kącik, bliskie sercu osoby i duchowe wsparcie w codziennych trudach...
nie wyobrażam sobie nawet rozwiązania tego wspaniałego Klubu....
w sprawach zarządu nie wypowiadałam się, bo zwyczajnie nie czuję się jakoś do tego upoważniona[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Całkiem do mnie nie dociera o co chodzi. Czyli pieniądze to chętnie, ale wstawienie bannerka jest zbyt ciężkie? Nie wiem jak BDT może się nie identyfikować z Klubem BDT? I gdzie tu jest nagonka na PDT? Tak jak wszędzie każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo. Nie dociera do mnie ta cała sytuacja oprócz tego, że jest to po prostu przykre. Jeśli jest to aż tak straszne i Kikou czuje się oszukana i zmuszona to trudno. Pieniądze zawsze można zwrócić na to samo konto, z którego były przelane. Inne zwierzaki na pewno skorzystają. Odkąd tu jestem pierwszy raz spotkałam się z tak dziwną sytuacją.

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie pojmuję. Sądzę, że zwrot kwoty pomocy w tej sytuacji jest wręcz konieczny. Bo to trochę tak, jakby ktoś podpisał umowę z bankiem o kredyt i nie zamierzał się wywiązać z jednego z punktów umowy, pod którą się podpisał... Wymogi są jasne i jeśli nie pasują - trudno!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ja też nie pojmuję. Sądzę, że zwrot kwoty pomocy w tej sytuacji jest wręcz konieczny. Bo to trochę tak, jakby ktoś podpisał umowę z bankiem o kredyt i nie zamierzał się wywiązać z jednego z punktów umowy, pod którą się podpisał... Wymogi są jasne i jeśli nie pasują - trudno![/QUOTE]

Zgadzam się w 100 %. Skoro ktoś nie zadał sobie trudu przeczytania regulaminu pomocy i teraz czuje się oszukany to trudno. Nic na to nie poradzimy. A na naginanie zasad nie możemy się zgodzić (bo niby dlaczego?).

Link to comment
Share on other sites

To jakiś MATRIX :shake:
KWB powstał dzięki fantastycznej inicjatywie fantastycznych ogonkolubnych,
masa Ogonków otrzymała wsparcie!
Zasmuca ogromnie fakt, że ponad psie sprawy ludzkie się pchają na piedestał.

Tak, Nutusiu, masz rację - podobnie jest, jak z umową z bankiem.
Mestudio - mam wrażenie, że kikou ma problem ze sobą

Zaglądam do KWB bardzo często, bo obchodzi mnie to miejsce,
ci którym jeszcze się chce, zależy ...

W każdym momencie, gdy uda mi się wspomóc jakiegoś Ogonka myślę
z wdzięcznością o pomocy, jaką otrzymałam dla Ovolinki m.in. od Klubu
Z radością spłacam dług wdzięczności

Pozdrawiam
bezterminowo reklamująca Waszą inicjatywę KingaGusiaczek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Przyznam szczerze, że w ogóle nie pojmuję postawy kikou. Przeczytałam całość i naprawdę nie pojmuję jaki ta osoba ma problem.[/QUOTE]


nie rozumiem, nie ma co wnikać szkoda czasu i nerwów.. niech odda i tyle - za bezprocentowa pożyczkę trzeba uznać..

[U][B]edit[/B][/U]:

z innej beczki:

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1393778_532292260173262_1352298300_n.jpg[/IMG]

nie wiem, czy policja powiadomiona, ale przebazuję apel o zachowanie ostrożności

Edited by sylwija
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...