Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Pomóżcie kochane :( Donka od października zawiesza działalność hotelu. Nie mam gdzie się podziać ze Spajkiem. Jeśli go zabiorę stamtąd, a przecież muszę, odwiozę go stamtąd skąd go zabrałam, czyli do Klembowa:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196909-M%C5%82odziutki-niepozorny-Spajku%C5%9B.-Na-dniach-trafi-do-schronu.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-go-uratowa%C4%87-%28[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Mam wolny dt dla malej do 6 kg kudlatej suni za weta. Nie moge zyc bez tej adrenaliny gdy przyjezdza nowy pies...Mialam dac spokoj, bo na watku mojej Gai pojawily sie wpisy,ze moje sloneczko powinno zyc, ze zle zrobilam....[/QUOTE]

Lili poniewaz z Paluchem nie wyszlo w przechowalni w Olkuszu jest taka malutka sliczna sunia, kontak z [B]iwoniam[/B]

[img]http://farm9.staticflickr.com/8178/7932973184_a225cfe036_z.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Chyba tymczaski mestudio były pierwsze w kolejce...[/QUOTE]
Mestudio to prosimy napisz jaka pomoc i na co jest teraz potrzebna dla Twoich tymczasów?

Jak Macia wejdzie na watek to bedzie wiedzial ile moze przelac z konta :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, mestudio była pierwsza w kolejce ;)
Co do hotelu dla Twoich ogonków, Mestudio - poproś, żeby je umieścili w jednym boksie - wtedy będzie im łatwiej. Ja sobie co prawda nie wyobrażam moich w takim miejscu, ale wiadomo - czasami nie ma innego wyjścia po prostu... Będę trzymać kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Mestudio to prosimy napisz jaka pomoc i na co jest teraz potrzebna dla Twoich tymczasów?

Jak Macia wejdzie na watek to bedzie wiedzial ile moze przelac z konta :)[/QUOTE]

Zrobiłam bazarek na żarcie dla naszych tymczasów i w tej chwili nie chcę sięgać do skarbonki. Myślę, że zimą może tak się zdarzyć bo jest nam zimą ciężko. Z bazarku będzie ponad 300 zł, a potem jeszcze będę robiła bazarek orzechowy bo już się dopytują na pw o orzechy.
Możliwe, że poproszę za chwilkę o pomoc dla szczeniaka, którego tu pokazywałam, a może dwóch jeśli drugi żyje.
Dziś zawiozę karmę tej starszej pani i zobaczę jak z pieskami. Jeśli będą żyły to pewnie trafią do nas i potrzebne będą szczepienia.
Nie pozwolę aby sunia szczeniaczek trafiła na wieś, chyba że kobieta mnie wywali.
A i jeszcze pokazywałam kiedyś tu bezdomną biedę, taką mikro sunię. Byłam ostatnio u niej i okazało się, że wyrzucono ją w ciąży, ma dwa małe szczeniaczki.
W tej chwili odrobinę się oswoiła i pani, która ją dokarmia za stodołą powiedziała, że jeśli ją wysterylizuję to zabierze ją do siebie, inaczej nie chce problemów.
Podsumowując -
-mam we wsi dwie małe sunie - jedna ma właścicielkę i mam fundusz na sterylkę
-druga sunia może mieć dom jak ją wysterylizuję - brak funduszy na sterylkę
-są szczeniaki w tej chwili wiem o trzech, na jednego potrzebne będą fundusze szczepionkowe, reszta nie wiem co z nimi będzie

Link to comment
Share on other sites

Może skarbonka sterylkowa wesprze sterylkę tej sunieczki zza stodoły, bo fajnie by było, gdyby mogła mieć domek. Tym bardziej, że tej pani już zaufała...
W takim razie pilotuj sprawę maluchów i pisz tu w razie czego o pomoc dla nich, podając kwotę za szczepienia i karmę.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]To ja po znajomości :oops:

[COLOR=#ff3366][B]-zapraszam na bazarek
dla 4 psów w tym 3 świętokrzyskich
aby przenieść się na bazarek
wystarczy kliknąć na obrazek[/B][/COLOR]



[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231766-MARSZ-JAMNIK%C3%93WvolvoCZEKOLADOWNIKalbumySCRAPOUTLETbi%C5%BCuP-ERFUMYi-INNE-CUDA-28-09-23-00"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kWNuNzZSW1k/UEhpAS7rm3I/AAAAAAAAK7U/nWGw9I2E5Cc/s720/scrap19.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']To super bo blisko, czy jakieś namiary ktoś ma? Czy moje potwory nie umrą tam z rozpaczy i ze stresu przez trzy dni?[/QUOTE]

zaraz prześlę nr telefonu na pw. "Moim" nic się nie stało, co było dobre w moim przypadku to nie ma tam spacerów, więc odpadło ryzyko ucieczki, natomiast musiały załatwić się w kojcu, ale jest tam wysypane piaseczkiem, który jest regularnie wymieniany, swego czasu było tam sporo psiaków - fundacje trzymały/trzymają, dla tych bardziej prywatnych proponował boksy w budynku, co też ważne dodatkowe drzwi. Zawozi się swoją karmę, ale z tego co widziałam po odbiorze u psa z chorobą lokomocyjną - nie jedzą swojej karmy, ale głodne nie siedzą. Nie jest to rewelacja, ale moim zdaniem bezpieczne rozwiązanie na chwilę.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie mamy...[SIZE=3][FONT=system][B][SIZE=2][FONT=arial black]562 zł!!!![/FONT][/SIZE][/B][SIZE=2][FONT=arial black] [/FONT][/SIZE][SIZE=1][FONT=arial black][FONT=arial]Mam nadzieję, że wszystko dobrze policzone ;). [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=arial black]
[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Na koncie mamy...[SIZE=3][FONT=system][B][SIZE=2][FONT=arial black]562 zł!!!![/FONT][/SIZE][/B][SIZE=1][FONT=arial black][FONT=arial]Mam nadzieję, że wszystko dobrze policzone ;). [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=arial black]
[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Ale cudnie i dalej do przodu!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Na koncie mamy...[SIZE=3][FONT=system][B][SIZE=2][FONT=arial black]562 zł!!!![/FONT][/SIZE][/B][SIZE=1][FONT=arial black][FONT=arial]Mam nadzieję, że wszystko dobrze policzone ;). [/FONT][/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=arial black]
[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Cioteczko proszę potwierdź na bazarku że doszła kasiura :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230136-Dla-dzieci-dorosłych-zwierzaka-ciuchy-biżutki-i-wiele-innych-ZAPRASZAM-do-16-08-2012r[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...