Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='terierfanka']Napiszcie o nim tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/208142-ADOPCJE-WEST%C3%93W-chcesz-adoptowa%C4%87-odda%C4%87-lub-zg%C5%82osi%C4%87-przypadek-napisz/page30"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/208142-ADOPCJE-WESTÓW-chcesz-adoptować-oddać-lub-zgłosić-przypadek-napisz/page30[/URL][/QUOTE]

Pisałam tam, ale jak widac post mi nie wszedl.
zaraz bede musiala isc na korytarz i zmienic siostre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Prosze o pomoc... :-(

Do mojej teściowej do pracy na stacjei PKP przybłakał się pies. Wzieła Go... ale teraz to nie wiem w sumie po co :-(
Pies nie chce siedziec sam w pokoju, bo słyszy głosy ludzkie. Myszka (moja tymczasowiczka) chce Go zjesc. Na górze u teściow siedziec nie może, bo Tina ma cieczkę. Teśc nie zgadza się na psa, kategorycznie nie zgadza się.
Ja dopiero wrocilam z uczelni, jutro od rana jestem na uczelni znowu (nocuje u rodzicow).

Już dzownili na straz miejska, straz odesłala do tego cholernego okna zycia. No jakas paranoja cholerna.
Siedze i rycze z wkurwienia, z bezsilnosci. Kazalam przywiezc psa do moich rodzicow. Nie wiem co bedzie, bo Tobi nienawidzi psow. Poza tym jest chory, odreagowuje w dalszym ciagu tygodniowy pobyt Myszki.

Myslalam, ze pies bedzie mogl zostac do jutra chociaz, ze pojada do zaufanej wetki, sprawdzi czipa, tatuaż, obejrzy itd.. ale nie.

Tak wiec pies musi znalezc inne miejsce do jutra.....

Umie chodzic na smyczy, nie jest zachudzony, wrecz przeciwnie. Ma biale ząbki.
Na razie mam takie fotki mmsem:

[IMG]http://plixy.pl/img.php?id=42142[/IMG]

[IMG]http://plixy.pl/img.php?id=42141[/IMG]


[IMG]http://plixy.pl/img.php?id=42140[/IMG][/QUOTE]

Ogloszenia trzeba zrobic ale jakis minimalny tekst jest potrzebny, kiedy znaleziony , gdzie , czy ma obroze, czip, tatoo, wiek, kontakt.
Nie daj Boze oddawac do okna bo ono jest zamkniete , funkconowalo tylko jeden dzien i teraz ludzie musza ratowac psiaki podrzucana pod zamknietym oknem.Spisala SDZ....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Przejrzalam wiekscosz stron zaginione. Nie wiem czy jest sens robic ogloszenia teraz. :-( w tresci powinien byc podany numer jaki mu nadadza w schronisku.
[/QUOTE]
Mozna edytowac ogloszenia i dopisac a teraz jak najszybciej oglaszac!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Gadaj Necia szybko - może być PW


Marta - trzeba migiem rozwiesić ogłoszenia plakaty, tam gdzie go teściowa znalazła. Zwykle po max 24 godzinach znajduje się właściciel.
Jedź z nim do całodobowej najbliższej, niech sprawdzą chipa.
Wzięłabym go, ale za daleko jestem...[/QUOTE]
W taki sposob plus ogloszenia w necie i ludzie odebrali przedwczoraj swoja sunie , ktora blakala sie po Żoliborzu i zostala odwieziona na Paluch ale potrzebna jest jak juz pisalam informacja i kontaktowy telefon oraz mail.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Baloniarki... hmmm.. nie mogę za dużo mówić, ewentualnie na PW... ale bardzo, bardzo, bardzo proszę byście trzymały kciuki z sob na niedziele w godz. późnych kciuki za mnie i Lili. O i dobre słówka się przydadza. Bo mamy stresa... ale musi być dobrze![/QUOTE]

Właśnie miałam pisać i prosić o kciuki ale mnie wyprzedziłaś ;)
Oj tak wsparcie duchowe potrzebne bardzo bardzo...
Bo to sprawa ehem... Poważnej wagi... :roll: :mdleje::bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Ciocie - zrobiłam zajefajny bazar :)
Mam biżutki i markowe ciuszki, może ktoś zajrzy?

A w ogóle to poszłam na wątek ogonkowego Juranda, żeby wesprzeć dziewczynę i wiecie co? Nieważny Jurand, ogonek jest linczowana bo niepełnoletnia, a chauwa? A kogo to....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ciocie - zrobiłam zajefajny bazar :)
Mam biżutki i markowe ciuszki, może ktoś zajrzy?

A w ogóle to poszłam na wątek ogonkowego Juranda, żeby wesprzeć dziewczynę i wiecie co? Nieważny Jurand, ogonek jest linczowana bo niepełnoletnia, a chauwa? A kogo to....[/QUOTE]

Niestety, kolejna masakra. A ostatni wpis kasiek. o ogonku (przeprowadziła śledztwo) to już w ogóle jakaś porażka, na miejscu ogonka nigdy w życiu nie zajęłabym się już pomocą zwierzętom i nigdy nie pojawiłabym się na dogo.
Mam tylko nadzieję, że kasiek. kiedyś odpowie za szerzenie zasłyszanych plot i umieszczanie ich oficjalnie w internecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Niestety, kolejna masakra. A ostatni wpis kasiek. o ogonku (przeprowadziła śledztwo) to już w ogóle jakaś porażka, na miejscu ogonka nigdy w życiu nie zajęłabym się już pomocą zwierzętom i nigdy nie pojawiłabym się na dogo.
Mam tylko nadzieję, że kasiek. kiedyś odpowie za szerzenie zasłyszanych plot i umieszczanie ich oficjalnie w internecie.[/QUOTE]
Kasiek już u mnie w ignorowanych - nie będę czytać tych wypocin, a skoro moderator nie chce nas od niej uwolnić, uwolnijmy się same. Wątek nabrał przejrzystości ;)
Tę drugą też tam wrzuciłam, pamiętacie, jak tu była po wsparcie, a pies u niej na DS? To jest taka uczciwość inaczej.

Mestudio - a ja uważam, że ogonek powinna zostać i zajmować się zwierzętami. Bo ona im pomaga naprawdę, a te zadymiary tylko siebie lansują. Jak gameta napisała, żeby pomogły u chauwy to kasiek napisała, że nie ma czasu bo... ma eventy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mmd, ja to wszystko czytałam włącznie z prośbą o pomoc, ręce mi opadają, a ta druga to już w ogóle jakaś masakra, co za tupeciara cholerna i właśnie zastanawiałam się skąd jej nick kojarzę.
ogonek powinien zostać, ale wątpię aby się szybko ogarnęła po tych mądrych wpisach.

Link to comment
Share on other sites

Ja chcę, żeby ogonek tu była. Tu z nami. W realnym świecie niech się dalej opiekuje pieskami, a tu z nami może pogadać. Prawda?
Oj, czuję, że zaczniemy się izolować i to już całkiem niedługo. Może to i lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']mam nadzieję ze ogonek puści to mimo uszu ale wiem że to ciężkie ostatnio jakieś masowe napady na bdt czas założyc mafię hahahahaha[/QUOTE]
Gdzie Wy te napady widzicie? Ja nic nie wiem naprawdę...
I nawet jeśli to czym tu się przejmować? Kasy nie bierzecie, więc US odpada, psów nie głodzicie, więc policja też. A że sobie ktoś pogada i poklepie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Gdzie Wy te napady widzicie? Ja nic nie wiem naprawdę...
I nawet jeśli to czym tu się przejmować? Kasy nie bierzecie, więc US odpada, psów nie głodzicie, więc policja też. A że sobie ktoś pogada i poklepie...[/QUOTE]

Są to pojedyncze wypowiedzi, ale są. U Juranda np. agusiazet napisała, że BDT to taki jak u niej, że ona wszystko funduje sama - problem w tym, że ona ma tylko jednego pieseczka i więcej jej nie wolno. Tak więc, jeśli u mnie jest tych psów więcej i ktoś mi kupi karmę, albo da pieniądze na nią to też jestem zła i nie kwalifikuję się jako BDT.
Nie przejmuję się, ale zawsze mnie wkurza takie podejście osób, które nie mają o temacie posiadania kilku zwierząt żadnego pojęcia. Wyobraźcie sobie działania iwoniam bez pomocy baloniarek. W ogóle by ich nie było, ale co tam, dobrze jest wpaść na wątek i pysknąć.

Link to comment
Share on other sites

A to ja juz kilka takich wypowiedzi widziałam, że DT, który przyjmuje kasę np na weta czy karme to juz nie jest BDT, tylko PDT. Ręcy łopadajom..... I jeszcze ten cudny wpis hop z wczoraj "małe albo rasowe", nie no jasne, pewnie zaraz sie dowiem, ze my to tak dla szpanu i rozrywki te psy na DT bierzemy.....

Ja się za to musze pochwalic, że Kra była dzisiaj w klinice i jest lepiej, pH moczu spadło do 5 (z ponad 8), bakterii jest tez mniej :) Oby tak dalej!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...