Jump to content
Dogomania

Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)


suślik

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='suślik']Na chwilę obecną wieści żadnych. Nie widziałam wczoraj tego człowieka, który ma ONka, nie widziałam Alexa.
Ale póki nie wiadomo nic to zawsze jest nadzieja. Trzymajmy kciuki cioteczki :)[/QUOTE]

Tak jest !!!
Trzeba wierzyć !!!
Kciuki zaciśnięte bardzo mocno !!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Wiem, że [B]suślik[/B] nie będzie mi miała za złe;).

[B]Zapraszam na bazarek z filmami na DVD[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575"][B][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575[/COLOR][/B][/URL]


Oj ten Alex... A co z tym panem, co wyprowadza podobnego, nie namierzyłaś go?
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Na chwilę obecną wieści żadnych. Nie widziałam wczoraj tego człowieka, który ma ONka, nie widziałam Alexa.
Ale póki nie wiadomo nic to zawsze jest nadzieja. Trzymajmy kciuki cioteczki :)[/QUOTE]
oczywiście ze będziemy trzymać! )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag'][INDENT]Wiem, że [B]suślik[/B] nie będzie mi miała za złe;).

[B]Zapraszam na bazarek z filmami na DVD[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575"][B][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/213410-FILMY-DVD-na-Jaśka-do-10-IX-g.-20?p=17500575#post17500575[/COLOR][/B][/URL]


Oj ten Alex... A co z tym panem, co wyprowadza podobnego, nie namierzyłaś go?
[/INDENT][/QUOTE]

No pewnie, że nie będzie miała :) Już sobie nawet filmy upatrzyła ale nie wiem czy mam wystarczająco mocne serce bo ja z tych raczej bojaźliwych :)

No właśnie nie wyczaiłam faceta. I nie bardzo wiem czy on w bloku czy może w domu mieszka. Bo w sumie spacerował z psem w okolicach bloku ale kilka metrów dalej są domy. No w każdym razie czatuję nadal. Jak rasowy zboczeniec :D

Link to comment
Share on other sites

Alexa znikniecie nie jest normalne, "przygarnął" go człowiek. Bielsk nie jest jakąś metropolią żeby zupełnie ślad po nim zaginął. Niby człowieku oddaj psa i daj sobie spokój z zabawą w chowanego. Pewnie sam nie wiesz jak wybrnąć z tej idiotycznej sytuacji, a pies cierpi. Miał swoją szanse na dom, ciągle ja ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolasek']Alexa znikniecie nie jest normalne, "przygarnął" go człowiek. Bielsk nie jest jakąś metropolią żeby zupełnie ślad po nim zaginął. Niby człowieku oddaj psa i daj sobie spokój z zabawą w chowanego. Pewnie sam nie wiesz jak wybrnąć z tej idiotycznej sytuacji, a pies cierpi. Miał swoją szanse na dom, ciągle ja ma.[/QUOTE]

jeżeli to prawda to ciekawe czy cię czyta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolasek']Alexa znikniecie nie jest normalne, "przygarnął" go człowiek. Bielsk nie jest jakąś metropolią żeby zupełnie ślad po nim zaginął. Niby człowieku oddaj psa i daj sobie spokój z zabawą w chowanego. Pewnie sam nie wiesz jak wybrnąć z tej idiotycznej sytuacji, a pies cierpi. Miał swoją szanse na dom, ciągle ja ma.[/QUOTE]
Jeśli ktoś Alexowi pomógł zniknąć to tak czy siak to kiedyś wyjdzie. Kiedyś trafię przecież na kogoś kto widział jak ktoś zabiera Alexa prawda?
Bielsk to za małe miasto, żeby takie rzeczy przeszły bez echa tymbardziej jeśli ktoś szuka psa.

Link to comment
Share on other sites

Suśliku, mam nadzieję, że pozwolisz wkleić zaproszenie na

[B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL][/I][/B][/I][/B][/I][/B] [B][COLOR=magenta]oraz [/COLOR] [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Suśliku, wydaje mi się,że zaproponowanie nagrody finansowej może spowodować "reakcję" na jaką czekamy.Tylko trzeba zaznaczyć,że płacimy za konkretne info, z Alexem w tle, z mozliwoscią sprawdzenia warunków w których przebywa.Kasa przyciągnie na pewno każdego, kto wie co się z psem stało......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Suśliku, wydaje mi się,że zaproponowanie nagrody finansowej może spowodować "reakcję" na jaką czekamy.Tylko trzeba zaznaczyć,że płacimy za konkretne info, z Alexem w tle, z mozliwoscią sprawdzenia warunków w których przebywa.Kasa przyciągnie na pewno każdego, kto wie co się z psem stało......[/QUOTE]

Sam z siebie nie przepadł. To jest absolutnie nie możliwe. Mam jeszcze jedną lokalizację na oku do obejrzenia. Ale w pojedynkę sprawdzić wszystko jest czasem po prostu trudno i dlatego to zajmuje mi tyle czasu :(
Ogłoszenie z propozycją nagrody tak świetny pomysł. Popracuję nad tekstem, wstawię zdjęcia, podrukuję i powoli zacznę rozwieszać. Obawiam się tylko tego, że znowu będę ganiać po mieście psa, który ma być Alexem ale nim nie jest :/ strata czasu ale lepiej sprawdzić dwa razy niż o jeden raz za mało.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zajęte, a biedny Alex, mimo światełka w tunelu powoli traci swoja szansę.
Jak jestem na swoim osiedlu to rozpoznaje wszystkie psy. Jestem dalej bez psa, to tez zwracam uwagę na psiaki i jeszcze dalej to samo. Każdy z psiarzy robi tak samo jak ja, jestem tego pewna. Jednak Białystok to trochę większe miasto niż Bielsk, dlatego nie wierzę, że Alex tak sobie zniknął. KTOŚ doskonale wie gdzie znajduje się pies.

Link to comment
Share on other sites

Radysy nie przyjechalyby tak juz nastepnego dnia po tym jak zrobilam mu zdjecia. No i czemu mieliby nie powiedziec, gdyby on tam byl.
Ja jednej rzeczy nie rozumiem, nie moge zrozumiec. Dlaczego jak pies blakal sie po miescie od stycznia i suslik karmilas go jak piszesz regularnie, to nie zrobilas mu zdjec, nie zalozylas watka, nie probowalas mu pomoc? Teraz wielkie halo, jak nie ma komu juz pomagac. Plakaty drukujesz i nad tekstem pracujesz juz chyba jakis czas i ciagle nie ma. A to tusz zamowilas, a to nie taki przyslali. Po drodze jak szukasz Alexa jest sporo psow w potrzebie. Moze lepiej sie skupic nad jakims i mu pomoc. Czytam ten watek i podziwiam cie suslik, i denerwuje sie. Albo cos pomagasz, albo nie zartuj. Piszesz tez ze w pojedynke czasem sprawdzic jest trudno. . . .co masz na mysli? Potrzebujesz kogos do towarzystwa? boisz sie? czy masz o cos zal, ze sama szukasz?. . . .wystarczy zadzwonic, lub napisac i sie dogadac z nami. Takie rzucanie pol slowek nie jest w porzadku. Piszesz ciagle, podtykasz, ze sama, ze zmeczona, ze musisz odpoczac, ze ci sie dzien wolny nalezy, bo naganialas sie za psem, ze pracujesz nad tekstem i powoli zaczniesz rozwieszac ogloszenia. Normalnie robisz uwazam z ludzi jakies dzieci. Tego nie moglam zostawic bez komentarza. A poniewaz do mnie ciagle cos jest nie halo i potem czytam, ze forum publiczne i kazdy moze wyrazic swoje zdanie, wiec i ja pisze co widze i co mnie wkurza.
Tego nie da sie czytac normalnie. No, to teraz sie zacznie, ale trudno, juz nie moglam inaczej.
Albo zrobimy akcje i poszukamy Alexa, albo skupmy sie na innych, potrzebujacych.

Na prawde jest co robic w tym miescie, nie tylko szukac Alexa, bo to mozna robic w miedzy czasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']a może Radysy nie powiedziały prawdy?nie wiem co myśleć o zniknięciu Alexa.[/QUOTE]
A dlaczego miałyby kłamać? Przecież zabranie psa od nich to dla nich jakiś zysk. Nie pamiętam kto ( ale na bank ktoś z dogo ) mi mówił, że za zabranie od nich psa trzeba zapłacić. 1500zł chyba . Nawet jeśli nie płacę Radysom za psa a fakturę wystawia miasto to dla nich chyba lepiej wydać psa niż zatrzymać?
Nie sądzę, żeby kłamali w tym temacie. Oni byli w środę albo we wtorek przed zniknięciem Alexa.Wątpię też, żeby byli po zniknięciu Alexa bo jednak miasto nasze bardzo oszczędne jest.
Jest wątek o Radysach na dogo. Napiszę tam do dziewczyn, które w Radysach bywają może widziały Alexa może będą mogły przejść się do schronu i sprawdzą czy go tam nie ma. Ale naprawdę szczerze wątpię, żeby mnie okłamali w temacie odłowu psów. Dla spokojności sprawdzimy :)


[B]Pipi[/B] po raz drugi powtarzam : to jest wątek o Alexie i dla Alexa a nie o tym jak to szukasz zwady. Proszę wrócić na swój wątek i tam szukać emocji oraz wrażeń.
Swoje pytania do mnie możesz też skierować do siebie. Dlaczego nie pomogłaś Alexowi? Dlaczego go zostawiłaś jak go widziałaś na mieście i karmiłaś? Dlaczego nie zakładałaś mu wątku? Was jest zdecydowanie więcej niż mnie. Ja jestem tylko jedna. Wy możecie zdziałać więcej niż ja jedna. Więc dlaczego nic nie zrobiłaś w temacie Alexa wcześniej skoro twierdzisz, że błaka się po mieście od stycznia a ja psa zobaczyłam dopiero w połowie lipca. Dlaczego nie zareagowałaś na mój post o Alexie w wątku Bielskim z dn. 28. 07 ? I skąd wiesz, że wcześniej nie szukałam dla niego pomocy?
Każda z nas tu jest po równo winna i każda z nas powinna sobie w brodę pluć za opieszałość.
I niestety ale mnie nie będziesz mówiła jakim psami mam się zajmować a jakimi psami mam się nie zajmować. Nie będziesz mi ustalać niczego.
I uprzedzam : na kolejne Twoje posty w tym tonie nie mam zamiaru odpowiadać, na PW podobne do tych które już od Ciebie dostałam reagować nie będę ale będę je zgłaszać do odpowiednich osób. i po raz trzeci przypominam : [B]wątek o Alexie dla Alexa [/B]nie o pipi i nie dla pipi.

Dziękuję za uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...