Jump to content
Dogomania

Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)


suślik

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Ta historia jest po prostu przykra :( psiak żyje sobie na ulicy i nikogo to nie obchodzi ....kiedy pojawia się pomoc psiak znika bez śladu:shake:[/QUOTE]
Ja ciągle mam nadzieję, że ktoś go wziął do siebie. Alex to naprawdę uroczy zwierz i kochany. Łamał serca każdej czujacej istocie ludzkiej :) Może ktoś doszedł do wniosku, że takie cudo nie może się męczyć na ulicy i go zabrał do siebie do domu? tylko mam nadzieję na to, że ten dom to naprawdę dobry dom. Bo tylko na tak zasługuje Alex.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='suślik']Ja ciągle mam nadzieję, że ktoś go wziął do siebie. Alex to naprawdę uroczy zwierz i kochany. Łamał serca każdej czujacej istocie ludzkiej :) Może ktoś doszedł do wniosku, że takie cudo nie może się męczyć na ulicy i go zabrał do siebie do domu? tylko mam nadzieję na to, że ten dom to naprawdę dobry dom. Bo tylko na tak zasługuje Alex.[/QUOTE]
Dlatego staram się nie tracić nadziei....wierząc że trafił do dobrego domu :) Chciałabym jednak mieć pewność że tak właśnie się stało i spać spokojnie :( Uważam że z tymi plakatami to dobry pomysł ....zapewne znajdzie się wówczas osoba która doskonale wie gdzie jest psiak! Albo zna historię jego tajemniczego zniknięcia:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Dziwnie piszesz suslik. . . . .ale mam to gdzies. Potrafisz tylko strzepic jezyk i masz zapedy wladcze.
Moze zrobisz w koncu te plakaty.[/QUOTE]
Nie bardzo rozumiem Cie Pipi.
Jakie władcze zapędy???
Co jest dziwnego w tym co pisze suślik?
Fakt, że plakaty trzeba było robić od początku, ale jakoś nie widzę pospolitego ruszenia i żeby pędem biegły tłumy chętnych do pomocy.
Dwie - trzy dziewczyny i ich tzci, to nie jest duża ekipa, a miasto, nawet małe, liczy sobie kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

Link to comment
Share on other sites

Spokój już na wątku Alexa!!! Każdy pomaga jak potrafi, jak może i na ile go stać. Zwierząt czekających na pomoc jest ogromnie dużo! Pipi, Kochana Cioteczko, proszę Cię o wyrozumiałość i poszanowanie starań innych, nawet, jeśli starania innych Tobie się nie podobają lub masz do nich uwagi.Powiedziałaś co myślisz, bo można to robić na forum, ale ciągnąć dalej tej krytyki naprawdę nie trzeba. Podziwiam Cię za to co robisz i nie zmieniło tego wiele krytycznych uwag, które o Tobie usłyszałam od osób z którymi miałaś kiedyś do czynienia. Widzę, że jesteś kobietą energiczną, intensywnie pomagającą zwierzakom i to jest najważniejsze.Nie rozmieniaj się na drobne krytykując innych za sposób ich pomocy. Uważam, że powinniśmy się wspierać jesli to możliwe, a jeśli się nie zgadzamy, to po prostu schodzić sobie z drogi.
W sprawie Alexa pozostanę przy stanowisku,że w Bielsku na kasę za informację o psie ktoś musi się skusić.....Suślik, w sprawie kwoty nagrody, jeśli zrobisz plakat, pisz do mnie pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']
W sprawie Alexa pozostanę przy stanowisku,że w Bielsku na kasę za informację o psie ktoś musi się skusić.....Suślik, w sprawie kwoty nagrody, jeśli zrobisz plakat, pisz do mnie pw.[/QUOTE]

Ok. Nie ma problemu. Myślę, że do nagrody mogłabym dorzucić jakieś 50zł. Na chwilę obecną finansowo więcej nie dam rady.
Nie wiem jaka kwota przekona kogoś do reakcji na nasz apel. Ale liczę na to, że nawet te moje 50 zł kogoś skłoni. Przecież 50zł piechotą nie chodzi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Cioteczko a kiedy będą te plakaty ??? dasz radę zrobić je w miarę szybko ???[/QUOTE]
Zrobię je dziś i porozwieszam część dziś część jutro.
Tylko jakiś chwytliwy tekst by się przydał.
Ja mam póki co w głowie dwa

Zaginął pies. Dla osoby, która wie gdzie przebywa Alex przewidziana nagroda.

Albo

Czy wiesz gdzie przebywa ten pies? Przewidziana nagroda za informacje o miejscu pobytu psa!

a pod tekstem mój nr i zdjęcie Alexa


Ale jeśli Alex ma już właściciela to może trzeba bardziej neutralny tekst zamieścić?

Nie mam pojęcia. Cioteczki jak sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc wątpie aby go miał :( a jeśli ma to bardzo nieodpowiedzialnego skoro psiaka puszczał na całe dnie :(
Cioteczki ja mam za daleko ale czy ktoś mógłby pomóc cioteczce suślik w rozwieszaniu plakatów ???? Jak to mówię w grupie zawsze raźniej i efekty dużo lepsze .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Czy ktoś dał dom temu pieskowi?
(tu zdjęcie)
błąkał sie w okolicy ... i w dniu ... zniknął
Bardzo o niego martwimy się.
NIE CHCEMY GO ZABRAĆ!!!
prosimy tylko o informację, że jest bezpieczny.
Czeka nagroda[/QUOTE]

Ja jestem za takim tekstem :) Jak Inguś coś wymyśli to wymyśli :)
Czy ktoś ma jakieś pomysły jeszcze co do tekstu? Modyfikacje? czy można klecić tekst i odpalać drukarkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Czy ktoś dał dom temu pieskowi?
(tu zdjęcie)
błąkał sie w okolicy ... i w dniu ... zniknął
Bardzo o niego martwimy się.
NIE CHCEMY GO ZABRAĆ, jeśli ktoś go pokochał!!!
prosimy tylko o informację, że jest bezpieczny.
Czeka nagroda[/QUOTE]
modyfikuję sama

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Suuuuuuper pomysł z tym plakatem :):):)
Bardzo dobry tekst !!!!
Musi chwycić :):):)[/QUOTE]

Musi nie ma innego wyboru :)

[quote name='inga.mm']nie mogę pokazać jak kłaniam sie nisko w blasku reflektorów, rozsyłam całusy, macham reką!
Podsumowyjąc: Merlin Monroł jestem! Gwiazda jakaś, chłe, chłe.[/QUOTE]


[IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/c457630e8a9558f1710d1a987239af32.gif?1311278437[/IMG]


;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Musi nie ma innego wyboru :)




[IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/c457630e8a9558f1710d1a987239af32.gif?1311278437[/IMG]


;)[/QUOTE]

no właśnie tego filmiku szukałam.
Przyznacie, że niezła laska jestem?
Suśliku, gdzie zdobyłaś moje całusy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']No to teraz umarłam :grin::grin::grin:[/QUOTE]
:grin:
[quote name='azalia']Wspaniały pomysł z plakatami,mam nadzieję że będzie odzew.Dziewczyny,dziękuję serdecznie za Wasz trud.[/QUOTE]
To Cioteczki Zachary:loveu: i Inga :loveu::) Im dziękować trzeba :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...