Jump to content
Dogomania

Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę, że już 3 pieski poszukują transportu na południe: Dżekuś - Trójmiasto-Katowice, Tina - Trójmiasto-Kraków i Calineczka- Szczecin-Kraków. Może by połączyć te transporty, przynajmniej z Warszawy, bo Calineczka do Wawy miałaby dowóz, a Kraków-Katowice to już jest żadna odległość.

Link to comment
Share on other sites

Isabel,mi bardzo zalezy na domu dla Tiny i w zwiazku z tym mam pewien plan,juz prawie ublagałam moja kumpele,zeby udalo nam sie zawiezc Tine do Krakowa.Kumpela juz zawozila ze mna 2 pieski,co prawda na blizsze odleglosci,ale jest sprawdzona i jak mowi,ze sie zobowiazuje to tak jest i tyle.
Wiec tylko nie rezygnuj,prosze! :)
A juz my Tine dostarczymy.

Link to comment
Share on other sites

Nie, ja wcale nie rezygnuję. Czekam cierpliwie na Tinę.
A co do kuriera, to dowiedziałam się dzisiaj od znajomej, że jej koleżanka wysyłała siostrze do Warszawa kota - właśnie kurierem (chyba UPC). Czyli taka możliwość istnieje. Oczywiście pozostaje jeszcze sprawa kosztów, nie wiem jak to wygląda. Ale to jest ostateczne wyjście, gdyby Twój plan nie wypalił. Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało.

Link to comment
Share on other sites

z psychika Tiny coraz gorzej,zaczela sie wszystkiego bac.To ten typ psa,ktorego schron zabija.
Chcialam ja dzis wyczesac,bala sie kazdego pociagniecia za wlosek,od razu szykowala sie,ze bedzie bardzo bolało.Skoczylo sie na tym,ze tylko ja glaskalam miekka szczotka i karmiłam.
Isabel,podroz w klatce 10ciogodzinna,dla psa,ktory nigdy w klatce nie podrozowal,dla zestresowanej maksymalnie suni ,dla ktorej zycie juz i tak jest koszmarem :shake: :shake: :shake:
koty w klatce,nawet jezeli nigdy nie jezdziły,reaguja zupełnie inaczej.

wszyscy kombinujemy.
Na pewno bedzie do Warszawy transport,tylko co dalej?

Link to comment
Share on other sites

Brązowa, ja pisząc o kurierze miałam na myśli tylko trasę Warszawa-Kraków. Ale z tego co piszesz to nawet ta odległość byłaby dla tak zestresowanej suni zbyt długa. Czekam cierpliwie, wierzę, że z tych wszystkich Waszych starań musi się coś wykluć.
A póki co
Bardzo, bardzo szczęśliwego Nowego Roku, samych pomyślnych dni dla wszystkich Dogomaniaków i wszystkich zwierząt!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']A jak Wy planujecie jechać???[/quote]

zwyczajnie :) samochod,psy do samochodu (razem bedzie czworka)
i w droge. Nocleg w Łodzi. Tylko jeszcze pogoda...najwazniejsze,bo utknac starym samochodem z 4 psami w glebi Polski byloby niewesoło.:roll:

Isabel,podroz na krotkiej trasie w transporterku juz inaczej wyglada :) tylko jeszcze musialby ktos ja zapakowac,nadac i trasporterek pozyczyc,a potem odzyskac jak najtansza forma...

logistyczne problemy sa zawsze najgorsze,ale zawsze sie udawalo!
Olenka-pudliczka wyladowala w Tatrach i znalazla kochajaca pania.A ile transportu szukalismy! :)
Tylko Isabel...ona juz nie wyglada jak dziewczynka z kitkami,to dopiero na lato,po strzyzeniu.Teraz wyglada na przerazona zyciem sunie :-(

Link to comment
Share on other sites

Brązowa, ja wiem, że ona ma już teraz inną "fryzurę", kitki są najmniej ważne, przecież tu chodzi o sunię jako taką, a nie o jej wygląd. Psychicznie też odżyje jak poczuje się bezpieczna, już w swoim nowym domu. Moja sunia (mix ON-ka i belga) była tak chuda jak ją wzięłam, że było mi z nią wstyd chodzić po ulicy. Od tego czasu przytyła 14 kg i wcale nie jest za gruba.Tina też dojdzie do siebie pod każdym względem, a fryzurkę na wiosnę zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

Robie Tinie "sesje terapeutyczne",juz po drugiej jest ogromna poprawa.
Glaskanie,masazyk,czesanie miekka szczotka,karmienie,przekonywanie,ze nie bedzie zabiegow i nie bedzie bolało.
Chwała Bogu,mala jest łakoma.Za jedzonko pieknie wspołpracuje.
najpiekniejsze ma oczy-wielkie i brazowe,młode.

marzy mi sie,ze kiedys ja zobacze puchata i tak cudna jak Bercik-Szczotek.

Link to comment
Share on other sites

Głupio mi.....ja nie mogę dołożyć ani grosika....2 kocice czekają u mnie na sterylki, w tym jedna która zawodzi już 3 dzień w pełnej rui...ma 15 lat - myślałam, że mnie to już ominie :roll:
Tinuś trzymam kciuki!! Twój nowy dom to moje życzenie noworoczne ...

Link to comment
Share on other sites

Jutro skontakuje sie z kolezanka,musimy wyliczyc ,ile to bedzie.Same tez dołozymy,oczywiście.Klatke juz mamy umowiona do wypozyczenia.
szykujemy sie na przyszly weekend,nie mozemy wczesniej,bo urlopy trzeba wziac i zaplanowac cale przedsiewziecie,wszak to wyprawa na 4 psy! :)

A moze cos bedzie do zabrania z okolic Krakowa? byle nieduze.

dziekuje Wam bardzo za chec pomocy,to cudowne,ze sa jeszcze takie "wariatki" jak Wy.

Link to comment
Share on other sites

psychicznie kiepsko,schron ja dobił.Ale w domowych warunkach daje jej 2 tygodnie,zeby przestała sie bac.
Isabel,ona jest niewysterylizowana,ale w tym jej stanie,w schronie jest to niewskazane,kolejny bol.Jezeli Ty bedziesz chciala i mogla ja wysterylizowac,bedziemy zbierac na Dogo.Co Ty na to?
Ten pies po prostu potrzebuje normalnosci,od kilku miesiecy jest odpychana przez inne psy.Ciagle sie usuwa w kat.
Kontakt z ludzmi-bol,usuwane kaszaki,jeszcze kilka zostało.

Jutro bede w schronie i wezme ja na czesanie.Ostatnio juz widzialam,ze ona na mnie czeka.

Kasiu,nie ryzykuj szczescia rodzinnego,wszystko w granicy rozsadku i nie sluchaj Akuchy,bo bedzie Cie musiala wziac na DT.
Akuszko,do Iwlajn serceszczypaszczy list napisany :) ?

Isabel,drzwi do łazienki,zeby zrobic tam pokoik dla Tiny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...