-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Wspaniale,że dostają szansę na nowe życie!
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Się nie dziwnie dziewczynie,że nie wie którego wybrać ;) Miłego dnia Wszystkim życzę! :) Zbieram się i lecę do pracy. -
To tak jaka ja ostatnio . Mam nadzieję, ze nie przesyłam jej złej energii. Miałam doi Was dzwonić...i wychodzi mi to kiepsko. Niestety. Mikuniu ja o wszystko zadbam a ty się dziewczyno pilnie ucz i przyzwyczajaj do ludzi i otoczenia. Trzymamy za to kciuki! No to dziewczyna zabezpieczona :) Też o to chciałam zapytać:) Z bazarku na zwrot pożyczki za transport Miki do Hop! uzbieraliśmy 42zł :) Jak Ela - skarbnik wróci to potwierdzi,że ma pieniążki na koncie :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Widzę,że nie ma jak wstać skoro blaaaaady świt ;) No ale pranie zrobione ;) Miłego dzionka ja przed pracą lecę jeszcze powalczyć z chwastami w ogródku! -
U naszej Sabusi - Sarusi wszystko OK :): " U nas wszystko dobrze. Sara zaskakuje nas na każdym kroku ale bardzo pozytywnie. Jak wracamy z mężem do domu to jest po prostu szaleństwo. Tylko kotki mojej córki nie mogą się do niej jeszcze za bardzo przekonać. Z krtanią jeszcze trochę walczymy ale już prawie przestała kaszleć. Przesyłam kilka zdjęć " Sabcia przy świątecznym stole z Rodzinką Z Panem na działce :)
-
Ja też :)
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Widać, że lubi sobie ząbki poczyścić ;) -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za wszystkie wpadki aby nie przekreśliły kochającego domku. -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Powodzenia maluchu :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Możemy poprosić Elę o wymierzenie karyto zobaczymy :D Miłego dnia Kochane Klubowiczki! Beniusiu myśli cieple do ciebie ślę :* I uciekam do pracy... -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Małe cudo :)