-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja wpadam zostawiając dla Wszystkich pozdrowienia :) Dla Beni Elunia też znajdzie świetną nową mamusię. Tego jestem pewna :) -
Nasuwa mi się to samo pytanie co Bogusi. Gdzie była do tej pory??? Mam nadzieję,że przestanie warczeć...Abi kochana bądź grzeczna! Moja też ma wysuniętą dolną szczenę i ciągle suszy zęby :) To jest piękne po prostu:D Dziękuję Tolu za opłatę weta! Bardzo dziękujemy z Abi :D No właśnie! Oby Tysiu Oby! Może ta przyjaźń będzie dobrym początkiem to edukacji Abi? Czas pokaże:)
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Powodzenia maluchu :) -
Wybór zostawiam Tobie Asiu na jakie miasto jej zrobić. Nie mogę odbierać telefonów w pracy...a dzisiaj nieznane 3 dzwoniły. Wysłałam sms-sa ,że jestem do 16.00 w pracy i mogę po tej godzinie zadzwonić...i nikt się nie odezwał :( Pewnie gdyby komuś zależało to by dzwonił jeszcze raz lub by się odezwał.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jestem u naszej dziewczynki :) Wierzę,że i Benia znajdzie druga taką p.Ninę i rodzinkę:) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że im się udało :) -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jestem u przystojniaka :)