Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. I ja wpadam zostawiając dla Wszystkich pozdrowienia :) Dla Beni Elunia też znajdzie świetną nową mamusię. Tego jestem pewna :)
  2. Nasuwa mi się to samo pytanie co Bogusi. Gdzie była do tej pory??? Mam nadzieję,że przestanie warczeć...Abi kochana bądź grzeczna! Moja też ma wysuniętą dolną szczenę i ciągle suszy zęby :) To jest piękne po prostu:D Dziękuję Tolu za opłatę weta! Bardzo dziękujemy z Abi :D No właśnie! Oby Tysiu Oby! Może ta przyjaźń będzie dobrym początkiem to edukacji Abi? Czas pokaże:)
  3. Zapytaj Sowa. Podawała mi namiary na PW ale mi po ostatniej zmianie na dogo wcięło.P
  4. Zapomniałam Wam obwieścić, ze Abi ma dopiero 2 latka :) Rozmawiałam z Murką i tak ma wpisane w książeczce :)
  5. Wybór zostawiam Tobie Asiu na jakie miasto jej zrobić. Nie mogę odbierać telefonów w pracy...a dzisiaj nieznane 3 dzwoniły. Wysłałam sms-sa ,że jestem do 16.00 w pracy i mogę po tej godzinie zadzwonić...i nikt się nie odezwał :( Pewnie gdyby komuś zależało to by dzwonił jeszcze raz lub by się odezwał.
  6. Jestem u naszej dziewczynki :) Wierzę,że i Benia znajdzie druga taką p.Ninę i rodzinkę:)
  7. Oby już było tylko coraz lepiej i oby ataki się już nie powtarzały!
  8. Te jej uszolki p[owalają. Biedna Bambi jeszcze ma kaszel.
  9. Oj Ciocie, Ciocie!!! Może i macie racje...tylko,że uważałam ,że jak ktoś będzie go chciał z tym jego ubytkiem słuchu to będzie wspaniale. Nie lubię słodzić i maślić...taka jestem...ale może faktycznie usuńmy to Asiu z ogłoszenia :)
  10. Hania jeszcze trochę ją poobserwuje i chyba będzie można ją ogłaszać :)
  11. Wspaniale, że domek wziął sobie do serca Twoje uwagi Elu :) Gdyby każdy domek słuchał i wypełniał zalecenia...oj ile psiaczków nie musiałoby wrócić z adopcji... Kikuniu bądź szczęśliwa!
  12. Dzisiaj na konto hoteliku u Szafirków przelałam 116,66zł za pobyt Sabci w hoteliku w marcu.
  13. Elu proszę przelej do Hani 200zł za odebranie Bobisia z Wrocławia. W tytule przelewu: Bobik :) Z góry dziękuję :) Proszę jeszcze o wyróżnienie Asi ogłoszenia zrobionego dla chłopaka : https://www.olx.pl/oferta/szukasz-przyjaciela-adoptuj-bobika-CID103-IDtou8T.html
  14. Jakie minki robi przy mizianiu :) Będzie z niej wspaniała sunia dla jakiejś rodzinki:) Czy to śliczne stworzonko wygląda na gryzaka?
×
×
  • Create New...