Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ludzie teraz żyją długim majowym weekendem.
  2. Trzymam kciuki! Może właśnie to ten domek?
  3. Witaj Elu! Fajnie,ze już jesteś z nami...ale ale czytam ,że chyba nie za długo to potrwa bo netu nie masz na działce. :( Dzielna Nasza dziewczyna była u weta :D
  4. Florcia miała szczęście,że zawojowała Wasze serca :) Biedny Gucio . Gdzie szukać domku dla niego?
  5. Co za zmiana. Piechur się z niego robi :) Pewnie by się ucieszył z dłuższej smyczy ;)
  6. Niepotrzebnie Aniu!:* Fajnie wygląda zawieszona na ścianie i tam jako tako miejsca nie zabierze :)
  7. Dziękujemy za serdeczności :) ..ja jakoś...no nie wiem nie wierze, że to może być ten domek. Zawiodłam się na Pani z Wrocławia i jakoś teraz już brak mi wiary. Ja też Elu. Ja też!
  8. Dopiero dotarłam na dogo. Wspaniale,że...trzymam kciuki!
  9. Zaglądam licząc na TEN telefon!
  10. Biedulek. Gdyby na początku choroby ktoś dał mu szansę na leczenie a nie wyrzucił...może wszystko wyglądałoby inaczej.
  11. Nie mów tak. Pomagasz i dzięki Tobie psiaki znajdują swoje domki. Niestety nie zawsze jak się później okazuje są to TE domki. Ludzie coraz bardziej idą na łatwiznę. Niestety.
  12. A czy ktoś wie kiedy Ela miała wracać? Miłej niedzieli Dziewczyny...i tobie Beniu też miłego hasania na trawce z chłopakami :)
  13. Podczytuję cały czas...a że się nie udzielam. Lepiej milczeć jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia.
  14. Mam "młode "zielistka. Wiszą tak jak na zdjęciu. Gdybyś chciała to daj znać na PW :) Podeślę kilka :)
×
×
  • Create New...