-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Eluś ten dzień miał kiedyś nadejść. Może dobrze,że dopiero teraz? A może źle. Tego nie wiemy. Musimy wierzyć,że domek da sobie rady z jej lękami a sunia...a sunia być może wszystkich zaskoczy? Tak jak Dobrusia - Inka. Wszyscy się bali a ona w domku świetnie daje sobie rady :) Wiem ,ze tamta sunia była w lepszej kondycji psychicznej niż Kika...ale trzeba i Kikuni dać szansę :) Elu trzymam za Was kciuki :*
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Niestety noc miałam kiepską. Spałam tylko 3 godziny. Wzięłam się i siadłam obrabiać zdjęcia i zrobiłam bazarek dla Abi. Ciągle o niej myślę, jaka będzie no i Bobiś biedulek...tak mi go szkoda :(:(:( Życzę Wam Dziewczyny miłej soboty. Ja lecę do pracy na cały dzień. Jak dzisiaj nie padnę to będzie cud jakiś ;) Benitko głaski zostawiam maleńka :):* -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Życzenie spokojnej nocy zostawiam i uciekam bo padam...a jutro znowu cały dzień orki ;) -
Sama wiesz Aniu, że psiak śliczny, tekst wspaniały....a psiak siedzi bo nikt nie dzwoni. Tak to czasami bywa. U mnie ciągle sa :/
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u chłopaka. Gabi tak mi się trochę ogarnąć i pewnie coś jednorazowo podrzucę . Chłopaczek śliczny jest....zresztą, który psiak nie jest? ;) -
Dziękuję Dziewczyny za wszystkie wpisy, za rady. Mi już złość przeszła...teraz to już raczej tylko smutek , że nawet nie powalczyła o niego ...no ale co zrobić. Dobrze,że Bobiś ma miejsce u Szafirków i tam bezpiecznie będzie czekał na domek, który będzie dla niego. Nie mówiłam Pani o zwrocie bo uznałam ze jeśli miała z dołożeniem się do przyjazdu chłopaka to i teraz lepiej nie będzie. Wpłacała przed świętami pierwszą ratę za pomnik dla córki. Teraz tylko wypatrywać domku, który go nigdy nie odda. Oby kolejnym razem się udało! Pomysł z filmikiem świetny :)
-
Spokojnie Asiu :) Ja całe szczęście miałam jego ogłoszenie jeszcze z innego portalu wiec tylko przykleiła wiec chłopak już ma Jak zrobisz to Ela wyróżni chłopakowi. Ja zrobiłam na Wrocław. No właśnie nie. Też mnie to bardzo zabolało,że nie powalczy a wszystko było tak wspaniale. Gdyby nawet chciała się postarać przez weekend nawet jeśli pracuje to i tak po powrocie jest jeszcze czas na naukę. No ale możliwe,że ma tak wrednych sąsiadów? Nie wnikam już w to bo nie będzie Bobi w domu, w którym nikt o niego nie będzie walczył. Oby i Bobik trafił na tak WSPANIAŁY DOMEK JAK WASZ Poker! Jest niestety tak ,ze im się mówi oni "rozumieją" a robią swoje! Ręce opadają bo gdy damy im jeszcze do poczytania broszurkę to oni albo to rzucą w kąt albo przeczytają bez zrozumienia tak jak czytają ogłoszenia ;/
-
Może jakbyś teraz wyróżniała drugie to też byłyby tańsze? Tu winne były chyba też święta. Zasiedzieli się w domu i wyszło jak wyszło. Wiem ,że jak Pani początkowo wychodziła to Bobiś tylko piszczał pod drzwiami ale nie wył. Niestety nie ma chęci dalszej pracy nad tym zachowaniem. Nic na siłę. Szkoda tylko chłopaka.
-
To ja takie coś wstawię ;) Czyli kolejne ogłoszenia o 5 zetka tańsze :) Zawsze coś zaoszczędzone. Niestety z ogłoszeń Mikusi cisza... Bobiątko pewnie też długo znowu poczeka aż się ktoś odezwie :( Nie ma chłopak szczęścia... Mam nadzieję,ze Ciocie pomogą znowu Bobisia ogłaszać to też będzie trzeba wyróżnić ogłoszenia .