Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Gabi musimy być dobrej myśli bo oszalejemy :( Trzymam kciuki aby tym razem z\nalazły się odpowiedzialne domki!
  2. Została przez Hanię poinformowana o wszystkich wadach Bobiego i mimo to dzwoniła drugi raz i chce go zabrać. Ja chcę z Panią jeszcze pozozmawiać i zobaczymy. Dziękuję Bogusiu. Pani ma przyjechać najszybciej do Polski w połowie maja. To już też jakiś postęp Mikusi :)
  3. Wierze Gabi. Ja od czasu zwrotu Bobisia mam doła. Jeszcze w pracy kontakt z ludźmi....coraz bardziej dojrzewa we mnie chęć zmiany pracy aby w nowej nie było kontaktu z ludźmi - klientami . Ludzie coraz mniej mają poszanowania dla drugiej osoby o zwierzętach nie wspomnę:(
  4. Powiem Gabi,że tego się bałam, że odda i nie będzie chciała nawet włożyć minimum wysiłku aby psiaka naprostować. Tak samo było z Bobim.
  5. Odezwała się Pani, która chciałaby adoptować Bobiego. Ma sunię w jego wieku i po rozmowie z Hanią okazuje się,że zachowanie ich jest podobne - nie chodzi o wycie . Oboje nie lubią nachalnego zainteresowania innych psiaków. mają zawiechy... Psiaki nie będą zostawać same. Pani wie o wyciu Bobika i o jego niedosłuchu. Bobik wył pierwszego dnia po powrocie a później było już OK. No i najważniejsze . Bobik mieszkałby w Niemczech. Poprosiłam Bogusik o pomoc w przeprowadzeniu wizyty PA.
  6. Wieczorne pozdrowienia zostawiam:) Stęskniłam się już za naszą Elą. Dobrze,że już niedługo będzie :)
  7. Nie krzycz Tośka, nie krzycz ;) Dziękujemy za radę. Faktycznie miałam telefon dla psa na dwór. Kiedy powiedziałam,że nie oddajemy na łańcuch to pani oburzona powiedziała, ze nie na łańcuch tylko na podwórko, duży ogród i buda...się pani wysiliła. Asiu proszę zmień na Koło:)
  8. Dobrze,że trafiła na mądrych opiekunów, którzy nie zostawili swojemu losowi złego samopoczucia i zabrali ją do weta
  9. Oby katów spotkało co najgorsze!
  10. Podczytuję cały czas co się u Was dzieje. Dobrze,że Pysia porusza się coraz lepiej a i że nie atakuje rezydentów bardzo cieszy. Byle po pochwałach jej się znowu nie odmieniło...
  11. No i trafiły mi się dwie wspaniałe bądź co bądź dziewczyny. Tylko ich opiekunki muszą w nie włożyć sporo pracy aby zaufały i jakoś tam pokochały ludzi. Dziewczyny piszcie czy coś kupić Abi i Mice z takich gryzaków . Murko wiem ,że chwilowo nie jest możliwe aby Abi coś założyć na szyję ale może pomyśleć też o kupnie Foresto dla niej ?
  12. Wspaniale,że dostają szansę na nowe życie!
  13. Się nie dziwnie dziewczynie,że nie wie którego wybrać ;) Miłego dnia Wszystkim życzę! :) Zbieram się i lecę do pracy.
×
×
  • Create New...