-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wiem...i strasznie mi Cie żal... -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gabi musimy być dobrej myśli bo oszalejemy :( Trzymam kciuki aby tym razem z\nalazły się odpowiedzialne domki! -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wierze Gabi. Ja od czasu zwrotu Bobisia mam doła. Jeszcze w pracy kontakt z ludźmi....coraz bardziej dojrzewa we mnie chęć zmiany pracy aby w nowej nie było kontaktu z ludźmi - klientami . Ludzie coraz mniej mają poszanowania dla drugiej osoby o zwierzętach nie wspomnę:( -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Powiem Gabi,że tego się bałam, że odda i nie będzie chciała nawet włożyć minimum wysiłku aby psiaka naprostować. Tak samo było z Bobim. -
Odezwała się Pani, która chciałaby adoptować Bobiego. Ma sunię w jego wieku i po rozmowie z Hanią okazuje się,że zachowanie ich jest podobne - nie chodzi o wycie . Oboje nie lubią nachalnego zainteresowania innych psiaków. mają zawiechy... Psiaki nie będą zostawać same. Pani wie o wyciu Bobika i o jego niedosłuchu. Bobik wył pierwszego dnia po powrocie a później było już OK. No i najważniejsze . Bobik mieszkałby w Niemczech. Poprosiłam Bogusik o pomoc w przeprowadzeniu wizyty PA.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wieczorne pozdrowienia zostawiam:) Stęskniłam się już za naszą Elą. Dobrze,że już niedługo będzie :) -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
-
Dobrze,że trafiła na mądrych opiekunów, którzy nie zostawili swojemu losowi złego samopoczucia i zabrali ją do weta
-
Oby katów spotkało co najgorsze!
-
No i trafiły mi się dwie wspaniałe bądź co bądź dziewczyny. Tylko ich opiekunki muszą w nie włożyć sporo pracy aby zaufały i jakoś tam pokochały ludzi. Dziewczyny piszcie czy coś kupić Abi i Mice z takich gryzaków . Murko wiem ,że chwilowo nie jest możliwe aby Abi coś założyć na szyję ale może pomyśleć też o kupnie Foresto dla niej ?
-
Wspaniale,że dostają szansę na nowe życie!
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Się nie dziwnie dziewczynie,że nie wie którego wybrać ;) Miłego dnia Wszystkim życzę! :) Zbieram się i lecę do pracy.