-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Wspaniałe wieści. Mati szczęściarzu kochany :)
-
Elu proszę wyróżnij Bobisia ogłoszenie :) Dziękuję i przepraszam Asiu https://www.olx.pl/oferta/ludziu-przybywaj-CID103-IDtkhkW.html Zrobiłam na Wrocław. Statystyki: Wyświetleń: 1155 Tel: 5 Obserwuje: 15 Asiu zrób gdzieś bliżej Nowej Soli - Zielona Góra lub nawet Poznań :) I proszę dopisz, że przez przebyte nie leczone infekcje uszu gorzej słyszy.
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
I ja poproszę. Niestety wiele nie pomogę :( -
Powodzenia sunieczko. Samych pięknych dni ze swoją Rodzinką!
-
Ja się nie gniewam :D Sama często się gunię bo jak się wpada na dogo to wszędzie chce się coś napisać a przy obserwowaniu tylu wątków o pomyłkę jest łatwo :) Tak :) Wszędzie potrzebna jest pomoc w ich wyciąganiu. Szkoda tylko ,że tych zwierząt tych miejsc ich przebywania jest tak dużo,że nie wszędzie mają szansę na pomoc.
-
Oj tak .Niecierpliwie czekamy :) :) Mi też często mylą się wątki tym bardziej, że wciąż ich tyle powstaje :) Prawdą jest,że Renatka wzięła teraz dwie sunie z Zamościa tak jak Anula z Bogusik Tak. Właśnie takie. Oj...te jej oczy, to spojrzenie! Damy jej czasu ile będzie potrzebowała. Mam tylko nadzieję,ze zacznie ufać i wierzyć człowiekowi. Wielki ciężar spoczywa teraz na Murce...wszyscy patrzymy na jej poczynania.
-
Dziękuję za informacje Julito :) Stawiam na wszystkich ludziów ;) Fajny byłby dla niej domek z psiakiem tak jak pisałaś żeby widziała, obserwowała,że relacje ludź - pies mogą być całkiem inne niż jej się wydaje . Telefon milczy. A top,że będzie miała cofki....tego się spodziewałam bo takim dzikusku jak ona:) Zwroty psiaków. Ja nawet rozumiem te po kilku dniach. Ale te po latach? To czym ten psiak był dla nich? Przedmiotem? Tego nie rozumiem:/
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Byłam u Kikuni. Będzie dobrze Elu! Musimy w to wierzyć bo inaczej oszalejemy:( Benitko głaski zostawiam :)