Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniałe wieści. Mati szczęściarzu kochany :)
  2. Wspaniale,ze już potrzeby załatwione. Teraz powinno być już coraz lepiej :) Cały czas zaciskam kciuki za Kikunię!
  3. Elu tutaj Kikunia mówi;."Mamusiu nie jest źle, będę się starała...a nowa mamusia też jest fajna...i nowy tatuś też jest OK" :) Oby Kikunia pokochała nową rodzinę a rodzina ją ...już na zawsze! Oby kolejne wiadomości były coraz lepsze - trzymam za to kciuki!
  4. Elu proszę wyróżnij Bobisia ogłoszenie :) Dziękuję i przepraszam Asiu https://www.olx.pl/oferta/ludziu-przybywaj-CID103-IDtkhkW.html Zrobiłam na Wrocław. Statystyki: Wyświetleń: 1155 Tel: 5 Obserwuje: 15 Asiu zrób gdzieś bliżej Nowej Soli - Zielona Góra lub nawet Poznań :) I proszę dopisz, że przez przebyte nie leczone infekcje uszu gorzej słyszy.
  5. I ja poproszę. Niestety wiele nie pomogę :(
  6. Bo Anulko większość nie wie jakie w większości panują warunki. Za mało takich programów w TV, programów o pseudo i ludzie nie interesując się tym nic o tym tak naprawie nie wiedzą.
  7. Powodzenia sunieczko. Samych pięknych dni ze swoją Rodzinką!
  8. Ja się nie gniewam :D Sama często się gunię bo jak się wpada na dogo to wszędzie chce się coś napisać a przy obserwowaniu tylu wątków o pomyłkę jest łatwo :) Tak :) Wszędzie potrzebna jest pomoc w ich wyciąganiu. Szkoda tylko ,że tych zwierząt tych miejsc ich przebywania jest tak dużo,że nie wszędzie mają szansę na pomoc.
  9. Oj tak .Niecierpliwie czekamy :) :) Mi też często mylą się wątki tym bardziej, że wciąż ich tyle powstaje :) Prawdą jest,że Renatka wzięła teraz dwie sunie z Zamościa tak jak Anula z Bogusik Tak. Właśnie takie. Oj...te jej oczy, to spojrzenie! Damy jej czasu ile będzie potrzebowała. Mam tylko nadzieję,ze zacznie ufać i wierzyć człowiekowi. Wielki ciężar spoczywa teraz na Murce...wszyscy patrzymy na jej poczynania.
  10. ...a Abi pomagasz. Wspaniale,ze mała już załatwiła swoje potrzeby. Teraz najważniejsze,żeby wszystko ładnie się pogoiło.
  11. Dziękuję Murko za wieści :) Oby ciekawość Abi zwyciężyła nad jej strachem przed człowiekiem. W tym chyba nasza nadzieja, że się otworzy. Oby bo przecież czy nie lepiej biegać po trawce z innymi psiakami? :) Cudna jest. Te jej oczy już w schronisku mnie oczarowały!
  12. Dziękuję za informacje Julito :) Stawiam na wszystkich ludziów ;) Fajny byłby dla niej domek z psiakiem tak jak pisałaś żeby widziała, obserwowała,że relacje ludź - pies mogą być całkiem inne niż jej się wydaje . Telefon milczy. A top,że będzie miała cofki....tego się spodziewałam bo takim dzikusku jak ona:) Zwroty psiaków. Ja nawet rozumiem te po kilku dniach. Ale te po latach? To czym ten psiak był dla nich? Przedmiotem? Tego nie rozumiem:/
  13. Byłam u Kikuni. Będzie dobrze Elu! Musimy w to wierzyć bo inaczej oszalejemy:( Benitko głaski zostawiam :)
×
×
  • Create New...