Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wpadam się przywitać po przerwie :) Niestety padł nam net i miałam tylko z telefonu ale korzystać mogłam z niego tylko w ostateczności wiec wpadałam na dogo tylko po adresy do wysyłek na PW. Teraz mogę wszystkich pozdrowić i poczytać zaległość. Wcale to co czytam mi się nie podoba :/ Znowu zmiany, które będą na utrudniać życie :(
  2. Wspaniale,że już bezpieczna :)
  3. Pewnie Murka nam napisze jak będą nowe postępy :) Dostaliśmy znowu przesyłkę od Nadziejki z fantami na bazarek dla Abisi :) Bardzo za nie dziękujemy Ewo!!! :*
  4. Niech zdrowieje maleńka.. Najważniejsze,że zaopiekowana i pod opieką fundacji jest. A ludzie....różnie z nimi bywa niestety :/
  5. Zapisuję wątek małej ślicznotki:)
  6. A tak się Gabi martwiłaś a tu masz!:) Kciuki nadal zaciskam :)
  7. Dobrze,że oczy nie poniosły go dalej tylko serducho kazało wracać do mamci :)
  8. Chodzi mi tylko o to...że w przypadku ludzi ze stomią...hmmm...mimo woreczków zapachowych i tak w czasami czuć wiec zmierzam to tego,że jeśli jest tak i u Czesterka to odchody samoistnie wylatują co za tym idzie Pytanie czy one tam są ?
  9. Przyszła wpłata 112zł ### które Sabcia-Sara otrzymała z bazarku zrobionego przez Onaa Bardzo dziękujemy :) Pieniążki po Sabci - Sarze zostaną przekazane na wydatki Abi :)
  10. Czy może kupić Abi oborzę Bayera? W necie mają promocje niecałe 90zł wypadają te większe :)
  11. Czy ten "nowy odbyt" Czesterka to może być rodzaj stomii?
  12. Fajnie by było zobaczyć Małą Mi :) No przecież szykuje sobie chłodziarkę na upalne dni :D
  13. Ja wieczorkiem pozdrowienia dla Wszystkich zostawiam :) Ciekawe czy Benitka dzisiaj brzusio na słonku opalała :) Ciekawe jak tam Ela podróż zniosła?
×
×
  • Create New...