Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Cieszę się z takich postępów. To kolejny mały krok ku wielkiej sprawie :) Dziękuję Murko :)
  2. Tu z bodyguardem :) a tutaj z koleżanką :D Elu jeszcze raz szczęśliwej podróży a do Benitki wpadać oczywiście będziemy :)
  3. Tak :) Podeślę dla pewności :) Wiedziałam,że nie będzie łatwo ale ciągle gdzieś tam się tli światełko w tunelu. Debilizm totalny. Trzymam za Was kciuki bo więcej nie mogę. Aniu ile jest takich skrzywdzonych przez człowieka na ziemi...
  4. Elu dziękuję za propozycję ale jeśli będzie taka potrzeba to wyłożę ze swoich pieniędzy :) Ty już sobie głowy nie zaprzątaj takimi sprawami tylko pakuj się na wyprawę i nie zapomnij przywieść nam choć kilku zdjęć z wyjazdu :)
  5. Decyzja najwłaściwsza dla chłopaka :D
  6. Tolu nie wierzę aby przez te dwa lata nigdzie nie złapała się na zdjęciu. Braki ma i to teraz u Murki wszystko wychodzi. Musi udać się jej pomóc. Pewnie nie będzie to łatwe ....niestety. Dziękujemy Ewo za odwiedziny :) Abi ma szczęście,że ma takie CIOCIE :)
  7. Czym i się wydaje czy kiedyś pisałyście,że chłopak jest po jakimś zabiegu i "otwór odbytu ma wyżej niż normalnie mają psiaki?
  8. Hej Fanki! Hej Benitko :* Czy Ela już gotowa do wyjazdu? ;) Miłego wieczoru:)
  9. Dziękujemy Poker za tak śliczna sumkę!:D Wpłatę poproszę na moje. Jestem jej skarbnikiem. Czy podesłać je czy masz?:) Bardzo z Abi Jolu dziękujemy :D
  10. Zawsze piszę, że nie mogę odebrać bo jestem w pracy i proszę o SMS z wyrażeniem chcęci gdybym miała odzwonić. Niestety nikt nie odpowiada, nie dzwoni drugi raz. I chyba tak jest ,że to nie TEN dom,na który czekamy. Mamy ją kupić czy może kupisz ja sama a Ela przeleje pieniążki?
×
×
  • Create New...