Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale:) A kciuki nadal zaciskam...ale myślę,że będzie OK Gabi :)
  2. Jestem za tym aby przekazać pieniądze potrzebującej biedzie (wybór zostawiam Tobie Aniu )...a tych nie brakuje.
  3. Duniu czy ty wiesz ,że już nasz domek maleńka? :) Powodzenia drobinko :)
  4. Miłej niedzieli Kochane! Będzie źle jak Ela nie będzie miała połączenia ze światem :/
  5. Dziękuję Bogusiu :) Byłoby wspaniale gdyby chłopak trafił do domku, który pokocha go takim jakim jest i do tego w razie wpadek będzie z nim pracował.
  6. Wpadam się przywitać i lecę dalej. Czy Wy też macie coraz mniej czasu czy tylko u mnie tak jest? Miłego weekendu! Benitko...ty wiesz :*
  7. Czekała mała właśnie na taki domek! Wspaniale,że jej się trafił. Trzymam kciuki!:D
  8. Zakocha się jakiś domek i w niej. Tylko musimy poczekać :)
  9. Dziękuję Bogusiu za informacje. To prawda. Państwo będą wynajmować mieszkanie od znajomego i mają zgodę na psiaki. 17 maja mają przyjechać do Polski i wyrobić paszport Bobiemu oczywiście jeśli zapoznanie psiaczków odbędzie się bez zarzutów i przypadną sobie do "gustu". Zobaczymy co czas pokaże :)
  10. Wspaniale,ż ufa Ci coraz bardziej :) Masz w sobie to coś ;) Cieszą mnie postępy suni bo szczerze powiem, że bardzo się bałam, że taka dzikuska z niej już zostanie i nic nie da się zrobić.
  11. Trzymam kciuki za spotkanie :)
  12. Udało mi się wlecieć jeszcze do Benitki dzisiaj :) Pozdrowienia zostawiam i informacje,że jutro jadę do wnuków i może mnie do niedzieli nie być więc się usprawiedliwiam ;) Mimo wszystko i ja zaciskam kciuki za Benitkę ;)
  13. Z SMS sa od Pani wychodzi,ze coś z sąsiadami jest tam nie tam, robią jakiś problemy...że kłamią coś właścicielom. Brzydale! Bardzo Wam Dziewczyny dziękujemy :*:*:* To jest myśl :) Jutro postaram się skontaktować z p. Patrycją. ale myślę,że na razie z wizytą się wstrzymamy do czasu aż się wyjaśni sprawa lokum. Czas pokaże co z tego wyjdzie.
  14. Głowa do góry Bogusiu. Ja miałam doła od powrotu Bobika ...no cóż. Życie toczy się dalej a my jesteśmy po to aby im pomagać . Będzie dobrze Bogusiu :) Musi!!!
  15. Miki hop! pokazała na FB a tak chyba nigdzie oprócz olx Miki nie ma. Tysiu Ela pewnie delikatnie by ci przypomniała ale...NIC SIĘ PARZCIEŻ NIE STAŁO :D Nie, na Opole nie mamy. Nie była Bogusiu. To takie....decydując się na psiaka chyba najpierw powinno się załatwiać takie sprawy...no ale cóż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
×
×
  • Create New...