-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witaj Fan Klubie! Witaj Benitko! :D Wczoraj dzień u nas dopiero po południu zrobił się ładny bo jak było pochmurnie i zimno. No wiadomo wszystko przez to ,że miałam wolne. Dzisiaj idę do pracy i od rana świeci pięknie słoneczko. Świeci bo idę do pracy - życie;) Eluś Ty nie ganiaj tak, czas nie zając a zdrowie ważniejsze kochana :) Miłego dnia wszystkim 1 :) -
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
I niech tak zostanie :) -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Pewnie ślicznym pycholikiem :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tu Benitka puszcza do nas oczko :D -
Jeśli wystarczy jej 28 cm to mam odcięty taki kawałek od obroży Foresto. Problem w tym ,że trzeba by zrobić jakieś połączenie tego aby zapiąć to na szyi. Można po zrobieniu dziurek przeciągnąć sznurek i po założeniu na szyję zawiązać na supełki i nadmiar odciąć. Foresto jest wodoodporna wiec można nawet w niej małą wykąpać.
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Są jakieś wieści z domku? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witajcie Klubowiczki i cała Reszto ;) Benitko dla ciebie zostawiam głaski maleńka :) Taki ładny dzień a ja muszę lecieć do pracy. Miłego dnia...i całego tygodnia, który wyszło, że w połowie jest wolny :)