Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale,że dostają szansę na nowe życie!
  2. Się nie dziwnie dziewczynie,że nie wie którego wybrać ;) Miłego dnia Wszystkim życzę! :) Zbieram się i lecę do pracy.
  3. BARDZO ZA POMOC Z aBI DZIĘKUJEMY! :) Potwierdzam,że Abi dostała wpłatę z bazarku cioci Nadziejka 33,50zł Bardzo dziękujemy! :) Dziękujemy za kolejny bazarek Ewo! :)
  4. To tak jaka ja ostatnio . Mam nadzieję, ze nie przesyłam jej złej energii. Miałam doi Was dzwonić...i wychodzi mi to kiepsko. Niestety. Mikuniu ja o wszystko zadbam a ty się dziewczyno pilnie ucz i przyzwyczajaj do ludzi i otoczenia. Trzymamy za to kciuki! No to dziewczyna zabezpieczona :) Też o to chciałam zapytać:) Z bazarku na zwrot pożyczki za transport Miki do Hop! uzbieraliśmy 42zł :) Jak Ela - skarbnik wróci to potwierdzi,że ma pieniążki na koncie :)
  5. Widzę,że nie ma jak wstać skoro blaaaaady świt ;) No ale pranie zrobione ;) Miłego dzionka ja przed pracą lecę jeszcze powalczyć z chwastami w ogródku!
  6. U naszej Sabusi - Sarusi wszystko OK :): " U nas wszystko dobrze. Sara zaskakuje nas na każdym kroku ale bardzo pozytywnie. Jak wracamy z mężem do domu to jest po prostu szaleństwo. Tylko kotki mojej córki nie mogą się do niej jeszcze za bardzo przekonać. Z krtanią jeszcze trochę walczymy ale już prawie przestała kaszleć. Przesyłam kilka zdjęć " Sabcia przy świątecznym stole z Rodzinką Z Panem na działce :)
  7. To się gdzieś kupuje czy zdobywa u leśniczego? Może te psiaki z barakami w socjalizacji muszą coś gryźć. Mika też tak ma. Julita mówiła,że teraz do podgryzania dostała - o ile dobrze pamiętam - róg.
  8. Widać, że lubi sobie ząbki poczyścić ;)
  9. Szkoda straconego czasu kiedy jako szczeniak uczyłaby się kontaktu z człowiekiem ale tego jej nie zwrócimy. Trzymam za Was obie kciuki! :) Może ktoś ma pomysł co by Abi dopasować do zabawy aby misek nie ruszała i budy nie psuła? Ja też! :)
  10. Trzymam kciuki za wszystkie wpadki aby nie przekreśliły kochającego domku.
  11. Możemy poprosić Elę o wymierzenie karyto zobaczymy :D Miłego dnia Kochane Klubowiczki! Beniusiu myśli cieple do ciebie ślę :* I uciekam do pracy...
×
×
  • Create New...