Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniałe wieści. Cieszą tym bardziej,że Państwo chcą dokształcać chłopaka :)
  2. To wspaniałe wieści! No nie licząc tych ,w których Mia pokazała swoje "zdolności" ;) Jestem pewna.że i z tym sobie poradzicie! :D
  3. Teraz jak mała już u p. Ireny to spokojniej można podchodzić do wizyt. Nie ma już presji :) Mimo wszystko też trzymam kciuki za DS bo może z DT skorzystałaby inna bieda? ;)
  4. Biedny Pablo [*] A dziewczyny w swoich domkach i to jest wspaniałe!
  5. Elu jestem i ja u malutkiej :) Bardzo się cieszę ,że ją przyjęła a TZ dał się Tobie przekonać. Zawsze łatwiej zebrać na jedzonko i weta niż jeszcze na opłatę PDT czy hotelik. Po 10 września wpłacę cegiełeczkę na małą Elu bo teraz zostały mi resztki ,z którymi muszę niestety uważać co robię a jaszcze mam u Ciebie za bazarek do zapłacenia :) Pomoc ode mnie na już to będzie banerek dla ślicznotki :)
  6. Trafiła w końcu na właściwą rodzinkę! Samych szczęśliwych chwil chłopaku :)
  7. Duża i tylko miłości maleńka :)
  8. U mnie dzisiaj da się w końcu oddychać! Mam nadzieję maluchu,że też masz chłodniej :)
  9. A możesz zdradzić przepisy coś o ich smakach powiedzieć? Ja ciągle robię normalne w occie. lubię też z musztardą. Z miodem już mniej, Z curry i curcumą też robię i te chyba najbardziej mi smakują. W oleju z cebulką już nie robię ;) Świąteczne pozdrowienia dla FK zostawiam :) Dla Benitki głaski :)
  10. Na kciuki już za późno ale też jestem ciekawa co z tego wynikło:)
  11. Otwieraj się , otwieraj się jak najwięcej dziewczyno! :)
  12. Dobrze,że jak domek jednak odpadnie to Malinka będzie bezpieczna. Żal, zawsze żal tych wszystkich bied, które zostają i z utęsknieniem czekają na zmianę swojego losu.
  13. Elu życzę aby los dał Ci wreszcie odetchnąć i już nie dawał Ci w kość tak intensywnie. Niestety u mnie też tak jest ,że jak się wali to się wali już nie parami ale trójkami leci. Niech już będzie lepiej! :)
  14. Wiem,że wszystko OK i oby tak dalej! Niech ranka szybko i ładnie się zgoi :) Dla FB zostawiam życzenia miłego wtorku :)
  15. Śliczna czarnulka :)
  16. Śliczne zdjęcia a jak pięknie ranka wygląda! Anecik jesteś WILKA! :*
  17. Roxi odważna dziewfffczynka :D Kradnę kilka zdjęć do ogłoszeń :) Biały psiaczek uroczy...tylko gdzie jego obróżka z adresatką?:(
×
×
  • Create New...