-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Teraz jak mała już u p. Ireny to spokojniej można podchodzić do wizyt. Nie ma już presji :) Mimo wszystko też trzymam kciuki za DS bo może z DT skorzystałaby inna bieda? ;)
-
Biedny Pablo [*] A dziewczyny w swoich domkach i to jest wspaniałe!
-
Elu jestem i ja u malutkiej :) Bardzo się cieszę ,że ją przyjęła a TZ dał się Tobie przekonać. Zawsze łatwiej zebrać na jedzonko i weta niż jeszcze na opłatę PDT czy hotelik. Po 10 września wpłacę cegiełeczkę na małą Elu bo teraz zostały mi resztki ,z którymi muszę niestety uważać co robię a jaszcze mam u Ciebie za bazarek do zapłacenia :) Pomoc ode mnie na już to będzie banerek dla ślicznotki :)
-
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
b-b replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Trafiła w końcu na właściwą rodzinkę! Samych szczęśliwych chwil chłopaku :) -
PCHEŁKA znaleziona w lesie - mała suczka w typie cavaliera
b-b replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Duża i tylko miłości maleńka :) -
No to czekamy :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
A możesz zdradzić przepisy coś o ich smakach powiedzieć? Ja ciągle robię normalne w occie. lubię też z musztardą. Z miodem już mniej, Z curry i curcumą też robię i te chyba najbardziej mi smakują. W oleju z cebulką już nie robię ;) Świąteczne pozdrowienia dla FK zostawiam :) Dla Benitki głaski :) -
Na kciuki już za późno ale też jestem ciekawa co z tego wynikło:)
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Otwieraj się , otwieraj się jak najwięcej dziewczyno! :) -
Dobrze,że jak domek jednak odpadnie to Malinka będzie bezpieczna. Żal, zawsze żal tych wszystkich bied, które zostają i z utęsknieniem czekają na zmianę swojego losu.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu życzę aby los dał Ci wreszcie odetchnąć i już nie dawał Ci w kość tak intensywnie. Niestety u mnie też tak jest ,że jak się wali to się wali już nie parami ale trójkami leci. Niech już będzie lepiej! :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wiem,że wszystko OK i oby tak dalej! Niech ranka szybko i ładnie się zgoi :) Dla FB zostawiam życzenia miłego wtorku :) -
Śliczna czarnulka :)