Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zaglądam do Abi i przesyłam jak zawsze ciepłe myśli :)
  2. Przepraszam Betinko....dawno mnie u ciebie nie było. Niestety urlopy i w pracy muszę dłużej przebywać niż bym chciała a czas niestety nie jest z gumy.
  3. Hej mały przystojniaku:) Miziak z ciebie niesamowity.
  4. Miały szczęście w tym swoim nieszczęściu.
  5. Dajcie kochane znać to tekst trochę zmienię i mogę go też na OLX ogłosić.
  6. Dajcie znać gdzie już ma ogłoszenia to też mu je na OLX zrobię .Im więcej tym lepiej :)
  7. Fajnie Elu,że chociaż w tych twoich okolicach koty będą miały mniejsze szanse na niepotrzebne rozmnażanie się. Dziwi mnie cały czas dlaczego tego ludzie nie robią? Lepiej im zabijać ślepe mioty niż raz ciachnąć swojego pupila? Pozdrawiam Kochane FK. Jutro ma nam jeszcze bardziej dosłończyć ;) Nie wiem jak Wy ale ja już mam dość ;)
  8. Bo on cwaniak wiedzia,że na te krzywe pysio kogoś złapie za serce i on ze schronu go wyciągnie ;)
  9. Podpisuję się pod wszystkim co pisały dziewczyny. Trzymaj się Basiu .
  10. Gdzie szukać domku? No gdzie? Wszyscy jacyś leniwi i wygodni się porobili . I nie ma tu wpływu temperatura. Niestety.
  11. Oby kolejnym złapanym okazał się ten co ma bo się koteczki zestresują :/
  12. Wspaniale czyta się takie słowa. Słowa chęci walki o psiaka, znalezienia do niego drogi . Wspaniale! Boksi zdaje się mówić do Mia - Jestem przy tobie, spokojnie. Nie martw się ja cie obronie.
  13. Benitka jak zawsze cu do wna! :D Miłego poniedziałku FK życzę i co by nie było wszystkim pozostałym też :)
  14. Choć tylko na chwilkę to się zjawiam i czytam nowe wieści. Odwagi maleńka.
×
×
  • Create New...