-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Abi i przesyłam jak zawsze ciepłe myśli :) -
Przepraszam Betinko....dawno mnie u ciebie nie było. Niestety urlopy i w pracy muszę dłużej przebywać niż bym chciała a czas niestety nie jest z gumy.
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Hej mały przystojniaku:) Miziak z ciebie niesamowity. -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Miały szczęście w tym swoim nieszczęściu. -
Dajcie kochane znać to tekst trochę zmienię i mogę go też na OLX ogłosić.
-
Dajcie znać gdzie już ma ogłoszenia to też mu je na OLX zrobię .Im więcej tym lepiej :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Fajnie Elu,że chociaż w tych twoich okolicach koty będą miały mniejsze szanse na niepotrzebne rozmnażanie się. Dziwi mnie cały czas dlaczego tego ludzie nie robią? Lepiej im zabijać ślepe mioty niż raz ciachnąć swojego pupila? Pozdrawiam Kochane FK. Jutro ma nam jeszcze bardziej dosłończyć ;) Nie wiem jak Wy ale ja już mam dość ;) -
Podpisuję się pod wszystkim co pisały dziewczyny. Trzymaj się Basiu .
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Oby kolejnym złapanym okazał się ten co ma bo się koteczki zestresują :/ -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitka jak zawsze cu do wna! :D Miłego poniedziałku FK życzę i co by nie było wszystkim pozostałym też :) -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Choć tylko na chwilkę to się zjawiam i czytam nowe wieści. Odwagi maleńka.