-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Justynko wspomniałam Panu o tym czy będzie w stanie coś się dołożyć. Przepraszał ,że chyba nie bo musi Mice zrobić zakupy. Nie usprawiedliwiam nikogo ale gdybym sama miała utrzymać się z moich niecałych 1600zł to też bym oglądała każdą złotówkę pięć razy zanim bym ją wydała. Mam to szczęście,że TZ zarabia więcej , dzieci już wyuczone same na siebie zarabiają :). Pan jest sam. Kokosów raczej też nie zarabia. Mieszka skromnie, własnościowe, które ma po Tacie. Wiec sporo z pensji pewnie idzie na opłaty a i jedzenie tanie nie jest. Się rozpisałam ;) Za nadwyżkę pięknie dziękuję. Nie chce dzielić skóry ale część spadku dostanie oczywiście Abusia . A co z resztą? Muszę się zastanowić i dużo przemyśleć. O moich decyzjach na pewno napiszę tu na wątku...ale do nich jeszcze daleka droga. O wyprawce to już Julita jak widzę napisała :) My to jak takie dwie matki strasznie się o Mikę martwimy i będziemy bardzo przeżywać jej wyjazd i poznawanie nowego domu. Obie bardzo byśmy chciały żeby Mikulka dała radę i Pan też. Czego suni teraz potrzeba to własny, kochający dom. To,że domek będzie ją kochał jestem tego pewna. Tyle co ja jeszcze wczoraj nagadałam z Panem....głowa boli. Pan Marcin też się boi ale wie, że będzie miał oparcie w radach Julity no i p.Magdaleny z którą się zaprzyjaźnił. Jedyne czego Mice w tej chwili potrzeba to właśnie swojego domu i naszych kciuków oraz pozytywnych myśli :) Już informował w rozmowie a i książkę o postępowaniu na maila pisze ;)
-
Trzymam! :)
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Za to bardzo bardzo mocno trzymam kciuki i życzę mu tego z całego serca! :) Czyli kolejna wizyta? -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo? -
Oby to była ucieczka a nie porzucenie !
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
No i jak zawsze nie w porę skończyły mi się lajki:/ -
Ja swojej podsuwałam misie i pomogło. Wyzywała się na misiach :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
A jakie ma kołderki śliczne :) -
Choć już jakiś czas temu zalogowałam się na dogo nie miałam kiedy siąść i napisać Wam ,że Mikusia będzie miała kochający domek. Tego jestem pewna. Choć nie będzie mieszkać w marmurach to Pan przychyli jej nieba aby wynagrodzić jej krzywdy jakich zaznała. Pana Marcina Mika ujęła od pierwszego "spojrzenia" i choć wie co go czeka, wie, ze może nie być wesoło chce Mikę. Jest świadomy jaki obowiązek bierze na siebie ale kiedy zaproponowałam mu ,że przecież może mieć takiego normalnego psiaka- odmówił. Ma być Mika . No więc Mika pojedzie do Pana na początku przyszłego tygodnia. Kiedy dokładnie dowiem się w poniedziałek. Pojedzie z p.Grzesiem znanym z dogo. Gdzieś był jego transportowy wątek ale teraz jakoś nie umiem go odnaleźć. Koszt transportu wyniesie około 300zł. Pan był w drodze i przeliczenia to tak na szybko. Pan Michał będzie miał wsparcie w p. Magdalenie,która była na wizycie PA gdyby sobie nie radził. Zawsze doradzi też Julita i trzymajmy kciuki żeby ewentualnie TA pomoc wystarczyła a Mikusia szybko zaaklimatyzowała się w swoim domku:) Justynko za wrzesień proszę nie wpłacaj! Kochani niech NIKT nie wpłaca!
-
Kochani! Przepraszam,że tak długo musieliście czekać na tą wiadomość ale byłam w pracy do 21.00 a rozmowę dłuuuugą z panią Magdaleną prowadziłam prawie do 22.00 Wydaje mi się ,że mamy domek dla Miki. Ostateczna decyzja zapadnie jutro bo muszę Panu jeszcze raz uświadomić co go może czekać z psiakiem strychulcem. Jeśli po tej rozmowie nadal będzie zakochany w Mice będziemy szukać transportu ale o tym dam znać jutro wieczorem. Jeśli adopcja dojdzie do skutku błagam Was wszystkie Ciocie, które wspomagały nas swoimi stałymi deklaracjami aby dać Panu i Mice DOBRY miesiąc na poznanie się . Strasznie się boję i tego bym nie chciała ,że jednak Pan nie da sobie rady i Mika będzie musiała wrócić . Bez Waszych deklaracji (180zł) będzie mi trudno samej utrzymać Mikusię .
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Bogusiu. Co prawda nie pali mi się ale dobrze chyba gdybym ją też miała ;) -
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zastanawiałam się jakiś czas temu nad kupnem takiej torby na kółkach kiedy jeszcze żył mój drugi psiaczek. Niestety zrezygnowałam z kupno po znalezieniu gdzieś w necie niezbyt dobrych opinii dotyczących komfortu psiaka w czasie transportu. Po prostu to tak jakby do torby na kółkach włożyć psa. Kółka mają charakterystyczny odgłos turkotu , wibracje małych kółeczek czuć nawet na rączce do ciągnięcia wiec komfort psiaka żaden . Tym bardziej jak chodnik z kostek lub płytek wzmacnia te drżenia. Może ktoś na dogo albo psich profilach na FB ma taką torbę i mógłby coś z pierwszej ręki o niej powiedzieć?:) Misiaczku głaski dla ciebie zostawiam :) -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki! Bogusiu podesłałbyś mi tą ankietę p/a na PW? :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miłego dnia i chyba jednego już z ostatnich tak upalnego :) I dziękować Bogu bo ja mam go już serdecznie dość. Ciepło i owszem lubię ale takie normalne jak u nas było a nie takie ukropy. Co jest najgorsze to to ,że mamy się przyzwyczajać do takich upałów w lecie :( Ja się chyba przeprowadzę gdzieś bliżej Alaski? ;)