-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
To chyba Abi nie grozi;) A swoją drogą szkoda mi jej bardzo z tym futerkiem w te upały. -
Kiepsko ostatnio z adopcja,i....niestety :(
-
To pewnie przez te upały....
-
Szkoda,że zrezygnowali :(
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Lepiej uciekać z pełnym brzuszkiem niż na głodniaka ;) -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Lizanie łapek może być też przyczyną alergii na pożywienie. Moja tak miała kiedy kurczak w suchej karmie zaczął ją uczulać. Teraz tylko z rybą i jest ok. Fajnie by było zasięgnąć opinii behawiorysty. Może Sowa zgodziłaby się coś doradzić? -
I ja za taki domek trzymam kciuki! :)] Nikt nie dzwonił... Zuch dziewczyna! Gdyby jakiś wspaniały domek ją pokochał i do tego już z fajnym psiakiem to jestem pewna,że i Mikusia bardzo szybko by się otworzyła :) Tego ci maleńka z całego serca życzę! Dziękujemy Julitko! :* Na bazarku na ogłoszenia zebrało się 77zł Muszę Eluni je przesłać i będziemy od września znowu wyróżniać ogłoszenia. Może coś tym razem uda się "dorwać" ;)
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Może to teraz taki dobry czas dla strachulców? Ula też ładnie się uczy i zaczyna pokonywać swoje lęki. I tobie Abusiu tego życzę ! -
Trzymam za to kciuki!
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Cudna z niej sunia. Nie tylko z wyglądu ale też i jak czytam z charakteru:) -
Samych wspaniałych chwil maluchu! :^
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam FK i pozostałe Dziewczyny w poniedziałek :) Benitko tobie maleńka też miłego dnia :) Mam wolne wiec nadrobiłam prasowanie, teraz obiad i zabieram się za zdjęcia do bazarku. Zawsze możesz zrobić bazarek z zaprawami na jakąś biedę ;)