Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. To chyba Abi nie grozi;) A swoją drogą szkoda mi jej bardzo z tym futerkiem w te upały.
  2. Pani ...a ten pies to nadal jest do wydania? I za darmo? Kiedy go dowieziecie? Takich zapytań mam na pęczki :(
  3. Pewnie dbanie o taką ranę w te upały nie jest łatwe.
  4. Kiepsko ostatnio z adopcja,i....niestety :(
  5. To pewnie przez te upały....
  6. Szkoda,że zrezygnowali :(
  7. Lepiej uciekać z pełnym brzuszkiem niż na głodniaka ;)
  8. Lizanie łapek może być też przyczyną alergii na pożywienie. Moja tak miała kiedy kurczak w suchej karmie zaczął ją uczulać. Teraz tylko z rybą i jest ok. Fajnie by było zasięgnąć opinii behawiorysty. Może Sowa zgodziłaby się coś doradzić?
  9. I ja za taki domek trzymam kciuki! :)] Nikt nie dzwonił... Zuch dziewczyna! Gdyby jakiś wspaniały domek ją pokochał i do tego już z fajnym psiakiem to jestem pewna,że i Mikusia bardzo szybko by się otworzyła :) Tego ci maleńka z całego serca życzę! Dziękujemy Julitko! :* Na bazarku na ogłoszenia zebrało się 77zł Muszę Eluni je przesłać i będziemy od września znowu wyróżniać ogłoszenia. Może coś tym razem uda się "dorwać" ;)
  10. Może to teraz taki dobry czas dla strachulców? Ula też ładnie się uczy i zaczyna pokonywać swoje lęki. I tobie Abusiu tego życzę !
  11. Niestety musimy szybko się tym nacieszyć bo od jutra znowu....
  12. Trzymam za to kciuki!
  13. Cudna z niej sunia. Nie tylko z wyglądu ale też i jak czytam z charakteru:)
  14. Kochany nasz Nochalek :* Cały czas trzymam kciuki za...oby to cholerstwo pozwoliło jeszcze długo chłopakowi cieszyć się życiem.
  15. Samych wspaniałych chwil maluchu! :^
  16. Strach się bać środy i czwartku...Czy to już się chłodniej nie zrobi? W pracy tak mówimy,czy zima nie da nam też popalić...Oby nie. Pozdrowienia zostawiam :)
  17. Witam FK i pozostałe Dziewczyny w poniedziałek :) Benitko tobie maleńka też miłego dnia :) Mam wolne wiec nadrobiłam prasowanie, teraz obiad i zabieram się za zdjęcia do bazarku. Zawsze możesz zrobić bazarek z zaprawami na jakąś biedę ;)
×
×
  • Create New...