Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Fantów mam to co nie zeszło z bazarku. Może coś uda mi się dostać to do kolejnego jako do podziału dorzucę Malwinkę :)
  2. Nadrobiłam zaległości w nowych informacjach i bardzo się cieszę,że chłopak już bezpieczny. Tylko skąd tą kasę brać? :(
  3. Tak od sierpnia własnie Mam nadzieję, ze od września już nie podrożeją.
  4. Mówiłam Elu o paczce + Gabaryt nie gra roli. Do 0.5kg -12.50zł do 2 kg - 16zł do 5kg - 18zł do 10 - 22,50zł do 20kg - 27,50zł Zalogowałam się na elektronicznym nadawcy co pozwala mi obniżyć wysyłkę o 1zł
  5. Wizyta w środę o 17.00 Nie nakręcam się tylko cierpliwie czekam na ocenę pani Magdaleny. Jeśli będzie pozytywna i tak będę strasznie to przeżywać. Nawet nie chcę myśleć co będzie się działo w główce biednej Mikusi. Znowu cały jej świat przewróci się go góry nogami po to żeby miała w końcu swojego kochającego ludzia.
  6. Kochana Bożenka (Bgra) skontaktowała mnie z panią z FB, która robi wizyty przed i po adopcyjne . Właśnie jestem po rozmowie z Panią :) Pani mieszka gdzieś na tym osiedlu stosunkowo niedaleko Pana. Wie o co pytać na co zwracać uwagę bo sama ma 4 lata właśnie takiego psiaczka jak Mikusia. Prosiłam jeszcze aby położyła nacisk na to aby Pana uświadomić jak to jest mieć takiego psiaczka mimo,że Pan usłyszał wiele ode mnie i od hop! Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziękuję Kochani ,że z nami jesteście :*:D
  7. Paczki już od sierpnia w górę poszły. Do 2 kg było 14,50zł teraz 16zl
  8. Szkoda,że Benitka tyłem się do fotki ustawiła ale dobre i to ;) Miłego dzionka dzisiaj FK:)
  9. No to trzymam za wszystkie koteczki kciuki!
  10. Biedny Toffiś :( Widocznie to nie był domek dla Malinki.Znajdzie się i dla niej :)
  11. Będą faktycznie wyglądać jak siostry:) Powodzenia maleńka :)
  12. Z tego co widzę na potwierdzeniach nadania to listy też . Niestety nie mogę znaleźć w necie nowego cennika listów.
  13. Paczki już od sierpnia są droższe i znowu mają iść w górę?
  14. Raczej rodzajem oddziaływania na zmianę decyzji ;) U niego to rodzaj droczenia się...z miłości ;)
  15. Cały czas myślę o niej .Jak tam idzie jej przełamywanie strachów i nauka z człowiekiem. Cały czas trzymam za nią kciuki. Bardzo ,bardzo mocno!
  16. Mi samej byłoby trudno oddać psiaka tam gdzie jednak mi coś mówi,że to nie TO miejsce dla mojego psiaka. I tutaj jednak jestem za Figunią co nie zmniejsza doświadczenia i wiedzy jaką posiada Poker! Absolutnie jestem pewna w ocenę Poker! I myślę,że Ani nie chodzi o to jaką orientację mają Ci panowie. Po prostu chodzi o jej piąty zmysł. Szkoda stracić dobry domek ale myślę,że Panowie nie będą zadowoleni z odrzucenia ich jak DS dla Karacika...może rozpatrzą wzięcie innego psiaczka?
  17. I to jest Ta, która ma już dość zapraw ;)
×
×
  • Create New...