Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Mikusiu [*] Togaa kochana ...<tuli>
  2. I ja się zjawiam u ślicznotki:)
  3. Toffisiu masz być grzeczny :)
  4. No daj spokój Eluś! Zalatana jesteś miedzy tymi Waszymi dwoma domostwami a do tego te upały i masa spraw na głowie. Jak nie zapomnę to za jakiś czas przypomnę jakby coś;) Za podrzucanie dziękuję :)
  5. Czes maluchu może u ciebie było dzisiaj troszkę chłodniej? Dobrze ,że wyniki dobre. Trzymaj tak dalej chłopaku!:)
  6. Misio świetlikiem został :D Rozbrajają mnie te jego ruchy brwiami :* Wycałować proszę Misia małego co w nocy w świetlika parkowego się zamienia ;)
  7. Niestety nigdzie teraz nie ma ochłody , nawet nad morzem. Może tylko jest przyjemniej bo morska bryza zawieje a u nas ciepło od betonu wali ;)
  8. Justyś pocieszę Cię ,że też takie miewam :D Najlepsze są telefony po 1.00 w nocy. Chyba wtedy najlepiej się dzieciaki na imprezach bawią :/ Mismisiu szurnięty nasz skrzacie mały daj się Jagusi wysypiać ;)
  9. Zaglądam do dziewczyny :) Dzielnie znosi te upały...nie ma wyjścia jak my wszyscy. Moja stała a powinna pojawić się dzisiaj :)
  10. U nas było 35 :/ I Wam zmniejszenia upałów kochani!
  11. Dobrze,że chociaż on już jest bezpieczny. Teraz tylko Malinka.... Trzymam kciuki!
  12. Jeszcze raz - powodzenia maluchy!
  13. A ja zapraszam na bazarek, który zrobiłam pół na pół dla Mik i iAbi
  14. Elu zrobiłam dzisiaj przelew z bazarku na ogłoszenia dla Mikusi Jak pieniążki dojdą to jak zawrze proszę o potwierdzenie na bazarku :) No i zapraszam na kolejny bazarek dla Mikusi i Abi 50 na 50 % dla dziewczynek :)
  15. Bożenko skopiowałam Twój tekst. Jak będzie wiadomo coś więcej o małej to zmenię https://www.olx.pl/oferta/slodka-malinka-szuka-domu-CID103-IDvbjwf.html Wspaniale,że Toffiś będzie już bezpieczny!
  16. Bożenko na FB mnie nie ma ale jak bym miała zrobić ogłoszenie na olx to daj znać na jakie miasto :)
  17. Czy na Maksia są już zbierane pieniążki? Jeśli tak to poproszę o dane do przelewu stałej dla chłopaka :) Aniu fajny chłopak trafił pod Twoje skrzydełka :) Te uszko tak zawadiacko klapnięte :D Przystojniak z niego :)
  18. Pozostaje mi tylko życzyć naszej koleżance Nesiowata ŻADNYCH już darów ;) Wszystkim kochani znalezienia skrawka z chłodem w t upalne dni. Jutro znowu nam dowali słoneczko. Pijcie kochane FK, pijcie dużo do trąbią o tym już wszędzie! I uważajcie na siebie !
  19. Taaak. W większości to by dała tylko takiego nakręcanego bo na inne zwierzątko nie zasługują :/ Elu bo to Kika załatwiała bo od Ciebie nie chciała nigdzie iść ;) 6 minęło 8 miesiąc jak Mika wyszła ze schroniska. Wspaniale,ze czeka w tak dobrych warunkach na swój domek :) Bardzo Ci Julitko za to DZIĘKUJĘ :* Dziękuję za słowa pocieszenia :) Wiem, że każdy psiaczek czeka na ten swój domek. Czasami to trwa szybko a czasami niestety długo.
×
×
  • Create New...