Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Figuniu Dziewczyny już tu wszystko napisały więc nie będę się powtarzać tylko zgodzę się z ich opinią :) Jesteś wspaniałą, wrażliwą osobą i dziwne było dla mnie gdybyś nie przeżywała oddawania swoich podopiecznych do DS. Jak można DT pocieszyć w takich chwilach? Słowa nie pomogą....tylko chyba świadomość, że pomogło się kolejnej biedzie...a gdzieś tam tyle ich jeszcze przecież czeka. Poker wspaniale,że mogłaś towarzyszyć Ani w tym spotkaniu. Twoje doświadczenie po raz kolejny da domek psiaczkowi. Dziękuję Ci za to:)
  2. No ja nie rozumiem! Nie rozumiem jak możecie tak o Misiaczku pisać!!! Ba nawet myśleć tak zabraniam ;) Czy tak śliczny, uroczy, przecudowny Misiaczek może taki być???!!! ;) Toż to sama słodycz!!!! :D
  3. Jagusiu czekamy na Twoją relację. Bardzo fajnie opisujesz poczynania Mimisi Lisicy :)
  4. Oj Betinko, oj ,oj
  5. Zaglądam do Misieńki :) Trzymam wciąż za twoje pokonywanie lęków kciuki maleńka:)
  6. Widziałam pogodę na przyszły tydzień. Niestety chłodniej wiele nie będzie ale życzę aby u Was choć trochę było :)
  7. Nie ma takiej opcji :) Wspaniale guccio! Wspaniale! :*:D
  8. Trzymam kciuki !:)
  9. Pozdrawiam FK życząc...odpoczynku. Niestety o chłodniejszych dniach jak widziałam w pogodzie nie ma co liczyć.
  10. Sosniwiec :) https://www.olx.pl/oferta/chlopak-kochajacy-ludzi-CID103-IDvhwbh.html
  11. To w tym samym miejscu były?
  12. Mam nadzieję, że mała przy Twoich psiaczkach pokona swoje lęki. Biedna stachulinka :(
  13. Oczywiści! Kciuki zaciskam choć taki układ palców nie sprzyja moim bolącym rękom ale czego nie robisię dla psiaków ;) :)
  14. To by było wspaniale! Poker ma już spore doświadczenie a Tobie Aniu przyda się takie wsparcie. Będziesz spokojniejsza :*
  15. Podkradłabym tekścik już zrobiony i kilka ślicznych zdjęć :) Na jakie miasto zrobić ogłoszenie?
  16. I jak tam psiaczki Elu? Chłopak jeszcze tak zazdrosny?
  17. Ślicznie Ajka wyszła na zdjęciach. Zresztą śliczna sunia to i zdjęcia śliczne :) Oby wyniki było OK!
×
×
  • Create New...