Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dzięki Aniu :* Miłego tygodnia FK :) Elu wspaniałt DT znalazłać koteczkowi! :)
  2. Proszę o nr. konta. Powypłacie coś podeślę.
  3. To po pracy jak wrócę zajmę się tym :) Idź już odpocznik :*
  4. Oby dało się to wszystko jakoś załatwić.
  5. Podaj mi Basiu link do olx ogłoszenia małej to coś z tekstu podpatrzę :) Na jakie miasto zrobić?
  6. Elu Ty to masz jakąś teraz fazę na te zwierzaczki. One chyba czują,że Ty im pomożesz .
  7. Ogłaszasz już Basiu małą?
  8. Oczywiście. Tylko zdjęcia i jakiś opis maleńkiej poproszę :) Ja Panią z Poznania zainteresowaną wczoraj Malinką poprosiłam o kontakt pod wskazany telefon .
  9. Wspaniale,że Malinka już na swoim :) Czyli mgę usuwać ogłoszenia małej?:)
  10. Dziękujemy Joasiu :) Ale wcale tego tak nie odebrałam Justyś :D Na transport chce zrobić bazarek ,który odrobi transport - chyba można tak? Czy jednak nie można? Pozdrawiamy i my Justynko :* Bardzo Yucca dziękuujemy :)
  11. A czy można by podawać to psiakowi, który stresuje się w czasie podróży autem?
  12. Dostałam zapytanie o Malinkę z Poznania: Dzień dobry, szukam pieska dla moich Rodziców. Jednak muszę zapytać sunia lubi dzieci? Mamy 2latka i 9latkę...z którymi miałaby bardzo częsty kontakt. Dodatkowo rodzice mają kociaka małego, którego przygarneli jakiś miesiąc temu. Kotek jest bardzo spokojny, ale czy sunia będzie chciała się z nim dogadać? Gdzie w tej chwili przebywa sunia? Czy można ją poznać? Co mam odpisać? Podałam nr kontaktowy a Pani mi pisze ;)
  13. Mówisz! Masz! ;) https://www.olx.pl/oferta/cudna-mloda-sunia-CID103-IDvn20F.html
  14. Szczęśliwy przystojniak :)
  15. Bożenko na jakie miasto zrobić?
  16. Dobrze,że w wyniki OK :) Oby guziołek sam znikł i nic więcej już się nie pojawiało :)
  17. Biedne te nasze zwierzaki. Jak nie zjawiska natury je straszą grzmotami to człowieki petardami i korkami strzelają. Miłego weekendu FK :)
  18. U mnie popadało troszeczkę dopiero teraz, Może coś w nocy więcej spadnie. U mnie w tamtym roku prawie 90zł płaciłam za kombajn. Ale teraz czytam ,że podobno tak się nie powinno szczepić. I co robić?
  19. :D Ja też jeszcze raz przypatruję się jej na zdjęciu...i chyba to języczek jej z pycholka wystaje? Ale ona jest szczęśliwa :)
  20. Bardzo Anulko dziękuję :* Bardzo bym chciała ,żeby już się pieniążki Mice tutaj nie przydały ale... ale same wiemy jak bywa a ostatnio tu już na plagę zakrawa :( Za to Elu dziękuję. Bo wczoraj ledwo do domu po pracy wleciałam to już na telefonie wisiałam. . Po tych wszystkich rozmowach to tam mnie z nerwów w klacie bolało ,że się trochę wystraszyłam. Niestety na dodatek w domu sama byłam, syn w delegacji a TZ dopiero dzisiaj z wyjazdu wrócił. Dobrze,że chociaż psiurka moja mi towarzyszyła :) Pewnie na tle nerwowym było bo bardzo się wszystkim przejmuję...zresztą jak my wszystkie. Trzymaj mocno Gabi!Mocno! :)
×
×
  • Create New...