-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzięki Aniu :* Miłego tygodnia FK :) Elu wspaniałt DT znalazłać koteczkowi! :) -
Proszę o nr. konta. Powypłacie coś podeślę.
-
To po pracy jak wrócę zajmę się tym :) Idź już odpocznik :*
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Oby dało się to wszystko jakoś załatwić. -
Podaj mi Basiu link do olx ogłoszenia małej to coś z tekstu podpatrzę :) Na jakie miasto zrobić?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu Ty to masz jakąś teraz fazę na te zwierzaczki. One chyba czują,że Ty im pomożesz . -
Ogłaszasz już Basiu małą?
-
Oczywiście. Tylko zdjęcia i jakiś opis maleńkiej poproszę :) Ja Panią z Poznania zainteresowaną wczoraj Malinką poprosiłam o kontakt pod wskazany telefon .
-
Wspaniale,że Malinka już na swoim :) Czyli mgę usuwać ogłoszenia małej?:)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
A czy można by podawać to psiakowi, który stresuje się w czasie podróży autem? -
Dostałam zapytanie o Malinkę z Poznania: Dzień dobry, szukam pieska dla moich Rodziców. Jednak muszę zapytać sunia lubi dzieci? Mamy 2latka i 9latkę...z którymi miałaby bardzo częsty kontakt. Dodatkowo rodzice mają kociaka małego, którego przygarneli jakiś miesiąc temu. Kotek jest bardzo spokojny, ale czy sunia będzie chciała się z nim dogadać? Gdzie w tej chwili przebywa sunia? Czy można ją poznać? Co mam odpisać? Podałam nr kontaktowy a Pani mi pisze ;)
-
Mówisz! Masz! ;) https://www.olx.pl/oferta/cudna-mloda-sunia-CID103-IDvn20F.html
-
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
b-b replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwy przystojniak :) -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nadal zaciskam kciuki! :) -
Bożenko na jakie miasto zrobić?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Biedne te nasze zwierzaki. Jak nie zjawiska natury je straszą grzmotami to człowieki petardami i korkami strzelają. Miłego weekendu FK :) -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Abusiu wierzę w ciebie :) -
Bardzo Anulko dziękuję :* Bardzo bym chciała ,żeby już się pieniążki Mice tutaj nie przydały ale... ale same wiemy jak bywa a ostatnio tu już na plagę zakrawa :( Za to Elu dziękuję. Bo wczoraj ledwo do domu po pracy wleciałam to już na telefonie wisiałam. . Po tych wszystkich rozmowach to tam mnie z nerwów w klacie bolało ,że się trochę wystraszyłam. Niestety na dodatek w domu sama byłam, syn w delegacji a TZ dopiero dzisiaj z wyjazdu wrócił. Dobrze,że chociaż psiurka moja mi towarzyszyła :) Pewnie na tle nerwowym było bo bardzo się wszystkim przejmuję...zresztą jak my wszystkie. Trzymaj mocno Gabi!Mocno! :)