-
Posts
2645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
8
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaguska
-
Zezolek- mam zeza, nie widzę i w główce coś nie tak
jaguska replied to DoPi's topic in Już w nowym domu
U mnie w tytule przelewu było napisane: Darowizna na cele statutowe Rezonans dla Zezika od jaguski, może prościej będzie zidentyfikować po Iwona L. A mi się to zdjęcie skojarzyło z Jasminum i podnoszeniem prosiaczków by mogły zobaczyć niebo ;) -
I ja też zaglądam do biednych psiaków :(
-
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Czupurka, dziadeczki to chyba wszystkie takie kochliwe, mojemu tymczasowi Miśkowi też amory chodzą po głowie. Poleciała stała za sierpień i wrzesień. -
Nadciąga u nas burza, może przyniesie odrobinę ochłody, dla Misia bezcennej. Czekamy na przesyłkę z Vetmedinem, na razie jedziemy na pożyczonym. W poniedziałek byliśmy na badaniu, poziom cukru marniutki 38. Jonogram zrobimy gdzieś za tydzień. Misiu nadal szuka domku choćby tymczasowego we Wrocławiu lub okolicy, boję się momentu kiedy zacznie podupadać, na razie trzyma się dzielnie, choć na kanapę trzeba go podsadzać, z pysiolka puszcza mu się krew, od zębów, które ma w tragicznym stanie, więc i oddech smoczy ma, pilnie obserwuję jego zachowanie, boje się momentu kiedy zacznie go coś boleć. Z cardiaca robię "mielonkę" i mieszam z mokrym, Misio raz zjada z ochotą ale często odchodzi od miski nie tknąwszy jedzenia i wtedy pada na mnie strach że mu coś dolega. No i Misiu przytył, waży całe 11 kilogramów.
-
Dziewczyny, pozdrawiam Was jeszcze przed-upalnie, bo za chwilę nie będę miała siły w klawisze stukać. Chociaż wiem że niektórzy cieszą się na takie tropiki. Misio czuje się najlepiej jak może się czuć psiak chory, niestety nadchodzące upały mnie martwią. No i kolejny Miśkowy ząb trzonowy wybiera się na emigrację, tylko patrzeć a Misiek straci wszystkie zębole. Już od jakiegoś czasu, mielę mu Cardiaka, bo ma problemy z jedzeniem chrupek, no i taki mielony lepiej zamaskować konserwką. Do tego Misiek nie może żyć beze mnie, wyje za mną i musi chodzić krok w krok, i zawsze mnie mieć "na oku". Poza tym bezproblemowy psiak. W piątek miałam mu robić glukozę ale moja wetka pojechała na urlop, dopiero w niedzielę wraca, więc na badanie pojedziemy w poniedziałek. Misiu dostał wieeelki wór Cardiaca, Misiu darczyńcy dziękuje za papu. Za to w Vetmedinie dno już widać a ja dalej z bazarkiem w malinach, co zrobić żeby się zmobilizować? Może teraz przez te afrykańskie tropiki, kiedy z domu wyjść się nie da, zepnę się jak agrafka i coś wymodzę. Tak się bawi tak się bawi Mi-sia-czek!
-
CZARNY ZA TM :-) NIE DANE MU BYŁO DŁUGO CIESZYĆ SIĘ WOLNOŚCIĄ :-(
jaguska replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
Czarny też ładnie i przystojniej niż Muniek ;), chociaż bardzo lubię piosenki Muńka :) Poszły deklaracje za lipiec i sierpień. Co do suplementów to pewnie każdy będzie dla Czarnego z pożytkiem żeby podreperować zdrowie po schronisku. -
Biedne psiątko, życzę wzorcowego sikania. Remont brzmi obiecująco, szczególnie te kredensy z decupage :) będzie pięknie. Jak będziesz robiła fotki zwierzakom po remoncie to proszę o pozowanie własnie na tle tych kredensów :) Ja walczę z wielkim przedwojennym kredensem z lat 20-30 i komodą do kompletu, miały iść w komin, kupiłam oba meble za stówkę, mam zamiar uporać się do wiosny, bo wtedy i u mnie szykuje się mały remoncik, pomału kończę szlifowanie obu mebli ale jeszcze daleka droga przede mną, przedwczoraj skończyłam skrzynię posagową. I te cegły na kominie zapowiadają się baaardzo dobrze :)
-
Mnie słabi jak czytam coś takiego, dopiero po niekontrolowanym oszczenieniu właściciel m-y-ś-l-i o sterylizacji, nie myśli wcześniej o ropomaciczu, o guzach na listwach mlecznych, nie myśli o niczym. Za to szczeniaczki są fajne, żal :(
- 9 replies
-
- szczeniaki
- szczeniak
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
CZARNY ZA TM :-) NIE DANE MU BYŁO DŁUGO CIESZYĆ SIĘ WOLNOŚCIĄ :-(
jaguska replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
Tak to jest, stare oko niedowidzi ;), wpłacę i za lipiec, może na jakiś suplemencik dla Czarniutka wystarczy. -
Zaglądają, zagladają, tylko teraz gorący czas, jedni remontują inni wekują ;) dzisiaj siedzę jeszcze z nosem w pomidorach, ale nie ma to jak pomidorowa w środku zimy z własnego przecieru, normalnie -talerz lata w środku zimy- :) A Lesiu pewnie wychodzi z założenia, że jak już chorować to z fanfarami ;) A jak tam postępy remontowe? Pochwal się co tam modzicie, jeśli to nie tajemnica oczywiście.
-
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
jaguska replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Zaglądam, pozdrawiam, czekam na filmik :) -
CZARNY ZA TM :-) NIE DANE MU BYŁO DŁUGO CIESZYĆ SIĘ WOLNOŚCIĄ :-(
jaguska replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
Podajcie mi konto to jeszcze lipcową wpłacę. -
CZARNY ZA TM :-) NIE DANE MU BYŁO DŁUGO CIESZYĆ SIĘ WOLNOŚCIĄ :-(
jaguska replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
Jaki on podobny do mojego tymczasa Miśka i mimo że Misio jest starszy i baaardzo chory to wygląda jak Czarny na początku schroniskowej tułaczki, więc wiem jak Czarny może wyglądać za parę tygodni w DT, ode manie 20 stałej, pod warunkiem że mi będziecie przypominać o wpłatach. -
Joanko jak Ci się trafi coś konkretnego na Fb to podeślij mi linka, ale to musi być coś dla cepów, a nie takie subtelne jak na którejś akcji na FB, nie pamiętam gdzie to było. Ja bym potrzebowała takie coś żeby to było "jak krowie na rowie" żeby i ciasny umysł zrozumiał. Wydruki pewnie można zamówić przez internet, a kilka tablic na wsi jest, sołtys przychylny, więc warto wykorzystać chwilę. W ogóle jak ktoś trafi na takie plakaty w necie to pamiętajcie o mnie. Co tam słychać po wizycie u weta?
-
Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]
jaguska replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Witam się u Ignasia jako potencjalna deklarowiczka, na "Dziadeczkach..." jest mój wpis z deklaracją 15 stałej dla łobuza, proszę o konto to jeszcze lipcową wpłacę. Widzę że się zdublowałam z Zachary i Ignaś ma juz komplet deklaracji, proszę więc niech Sunia2000 moją deklaracje przekieruje na psiaka który jest w potrzebie. -
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
jaguska replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Stałej dla Ignasia 15 ode mnie, podajcie konto na pw. Dziadeczkom to chyba na starość wszystkim odbija, w Misiolku budzi się....męskość -
Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.
jaguska replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Doczekają się, doczekają, te domy już tam gdzieś są, to tylko kwestia czasu :) Tofisia śliczniutka a ząbek dodaje uroku, pozdrawiamy.