Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. Dla radosnego ryjka poleciała stała sierpniowa
  2. Poleciała stała, zakochany Czupurek :), wybranka ładniutka :)
  3. Moja stała poleciała dzisiaj, w poniedziałek powinna być na koncie.
  4. Spóźniona marcowa stała poleciała do Czupurka, pozdrawiam.
  5. Marcowa stała poleciała, głaskanko dla Ralfika,
  6. Dostałam na maila taką informację: "Dzień dobry,paczka o numerze 5465834313465325563 nadana przez Zooplus AG c/o Dirks Consumer Logis , w związku z Twoją nieobecnością została doręczona o godzinie 16:08 do punktu ParcelShop GLS:UBEZPIECZENIA LIDERBIALORUSKA 10B 30-638 KRAKOWGodziny otwarcia punktu:Pon-Pia : 09:00 - 17:00Przy odbiorze paczki należy okazać ważny dokument tożsamosci - w przeciwnym razie punkt nie będzie upoważniony do jej wydaniaPozdrawiamyZespół GLSInfolinia:804 262 262 lub 46 814-82-20 (koszt wg stawek operatora osoby dzwoniącej).Godziny pracy: pon.-pt. w godzinach 7.00 - 19.00, w sob. w godzinach 7.00 - 15.00."
  7. :( paczka nie została odebrana :( Może ktoś z Krakowa mógłby ją odebrać bo wróci do Zooplusa https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek?subSessionId=e6610f52-ea73-4e6c-81ff-6ccfcc4fac90&unitno=54658343134&infoText=25009
  8. Przesyłka w drodze, jutro ma zostać doręczona, firma GLS :)
  9. Wybrałam jednak Joserę, spojrzałam na skład, Josera na pierwszym miejscu ma kurczaka, a ta druga pszenicę hmm...;) Zamówienie poszło.
  10. :) Czy to była może ta Josera? http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/josera/adult/158311, Ta też ciekawie brzmi http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bozita/bozita_sucha/529445, która byłaby lepsza dla Tofci? I podaj mi na pw adres i nr.tel.kom dla kuriera. Głaskano dla Tofci.
  11. Jaką karmę je Tofinka? Będę robiła na dniach dla swoich zamówienie to chciałabym zamówić i dlaTofisi.
  12. Wczoraj poleciała stała za luty, nikt mi nie przypomniał wcześniej, a ja zakręcona jestem bo moja najstarsza babunia ma złośliwca :(
  13. Zaglądając na dogo nie mogę nie zajrzeć tutaj :) piękne zdjęcia integracyjne, a tak miłego spotkania to zazdroszczę. Za Kiciocha trzymam mocno kciuki żeby wszystko było OK. Pozdrowienia serdeczne zostawiam Tobie Nutusiu i wszystkim bywalcom wątku
  14. Poleciała stała za styczeń dla ryżej mordeczki
  15. Odwiedzam Ralfika, właśnie przelałam stałą za styczeń i ...oczywiście jak zwykle nie wpisałam nicku, tak więc tradycyjnie informuję że Iwona L to ja
  16. Joasiu, tak mi przykro :(, nie bywam ostatnio na dogo, zaglądam tylko do deklarowiczów, nie mam czasu bo mam szpital w domu, Bianusia (ostatnia znajdka) przyniosła z fundacji koci katar i całe towarzystwo mi choruje. Pakuś o mało też nas nie pożegnał, zły czas u nas. Lusia miała wielkie szczęście że trafiła na Ciebie, dostała opiekę, serce i szczęśliwe, darowane lata życia. Teraz nic jej nie boli i psoci w Tęczowej Kociarni z innymi futerkami które nas opuściły.
  17. Zaglądam do Ralfika z miziankiem i drapankiem, biedny psiutek, poleciała stała za grudzień, ale oczywiście nie dopisałam nicku, tak więc Iwona L to ja.
  18. Zaglądam, głaski dla całego kudłatego towarzystwa zostawiam, poleciała stała za grudzień.
×
×
  • Create New...