Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. I to jest jeden z przykładów polskiego człowieczeństwa :( Ewu, mi też przeszkadzały domki styropianowe ;) więc wycięłam w drzwiach od spiżarki dziurę, wstawiłam kocie drzwiczki, do środka kuwetę, miski, drapak, skrzynkę z kocykami i poduchami, stałych rezydentów jest trzech, dziennych rezydentów dwoje, przelotowych sputników nie zliczę ale każdy głodny wieśniaczek u mnie znajdzie miskę z karmą, niestety tą najtańszą, podstawowe leczenie i przelotowe mizianko, a jak już capnę to jest ciach ciach i po sprawie :) Domki zostały zmniejszone i służą jeżom, bo jest ich u mnie zatrzęsienie.
  2. Maluchy z reguły są bardzo gadatliwe :-) Wszystko wszystkim ale jak Ty TO zrobiłaś ???? -I udało mi się na spacerze pobrać strzykawką mocz do analizy- Przy biegunkach posiłkuję się Smectą. Na 15kg pół saszetki.
  3. Jesteście dziewczyny super, widziałam psinkę już wcześniej, chyba na "maleństwach..." , śliczna jest, raz dwa domek znajdzie :-)
  4. To trzeba psiakowi na podróże samochodem sprawić majtki higieniczne z wkładami, albo "pampasy", ewentualnie porządną matę samochodową, dobrze podwieszona na tylnych siedzeniach sprawdza się nieźle. W ostateczności podkłady higieniczne, teraz jest promocja w matopacie, ja się solidnie zaopatrzyłam ;-) http://www.matopat24.pl/podklady-jednorazowe-dla-zwierzat,742_1057,0.html Mizianko dla Diego i szybkiego solidnego kojca ;-)
  5. A ja Ciebie osobiście nie znam, ale uważam dokładnie tak samo jak Mysza2 :)))
  6. Hmmm...a my mieszkamy w Polsce, kraju w którym każdy człowiek uważa się za -dobrego człowieka-, niestety zwierzę zamiast wody i karmy może dostać kamieniem, a wyjątki jak zwykle, potwierdzają regułę :-(
  7. A mnie to właśnie zastanawia, skoro Vetoryl nie jest dostępny w Polsce to co jest jego zamiennikiem, bo przecież jakiś być musi, nie sądzę żeby chore zwierzęta były skazywane na nieleczenie bo nie ma Vetorylu, jak to z tym u nas jest????
  8. Piękne ogłoszenie :-), na pewno ktoś się w niej zakocha, prędzej czy później ale na pewno, gdzieś tam czeka na nią człowiek tylko jeszcze o tym nie wie ;-)
  9. Kto tego psiaczka doprowadził do tego stanu??? Co się z ludźmi porobiło :-(((((
  10. Na każdą sprawę trzeba spojrzeć indywidualnie, czasem warto pomóc ludziom nawet takim którzy mają problemy z alkoholem, bo często oni bardziej kochają swoje psiaki niż wielkie pańciostwo w luksusowej willi, psu jest bez różnicy czy śpi na jedwabnych piernatach czy na miękkim kocyku z lumpeksu, ważne by miał ciepłą i czułą rękę do głaskania i jedzenie w misce.
  11. Czesio to fajne imię :-) Wpadam na chwilkę bo na matopacie mają promocję na podkłady dla zwierzów, ja sobie tym razem zapodałam 130 sztuk i paczkę rękawiczek, bo wychodzą taniej niż u nas, to znaczy Pakusiowi podkłady zamówiłam ;-) i nie tylko jemu zresztą http://www.matopat24.pl/podklady-jednorazowe-dla-zwierzat,742_1057,0.html
  12. Ja tylko raz miałam bliskie spotkanie z elektrycznym pastuchem i do przyjemnych to nie należało, przechodząc "nad" zaczepiłam nogą (goluśką łydeczką), co prawda było to baaardzo dawno temu, ale pamiętam to bardzo dobrze, pewnie skoro to jest wypróbowane na innych psach to nie powinno się nic złego dziać, ale zdrowemu psiakowi z chorymi chyba lepiej uważać. Autorytet w tej kwestii ze mnie żaden, zresztą nie tylko w tej ;-)
  13. Czupurek na nowej drodze życia ;-) suuuperrr :-)
  14. W szczytnym celu można się poświęcić i podyskutować z tambylcami argumentując naprzemiennie ;-)
  15. Czy to aby bezpieczne dla psa??? http://wawalove.pl/Psy-w-niebezpieczenstwie-elektryczny-pastuch-na-Ursynowie-a19038
  16. Takie argumenty generalnie są bardzo skuteczne w takich razach ;-)
  17. Trzymam kciuki mocno Psiowa Anielico.
  18. Hmm..Diego-Żelazna Szczęka ;-) Solidny kojec o którym napisała fundacja na pewno pomoże :smile:
  19. Bo Tofifi jest taka troszkę liskowata :-) Z pewnością potrzebuje dużo czasu by nabrać śmiałości i zaufania, bo cóż za życie miało do tej pory to malutkie psiątko. Pozdrawiamy.
  20. :-) W stolicy się skończyło za to na prowincji się zaczęło ;-) korzystać z pogody jednak nie mam siły bo dopiero doczołgałyśmy się do domu z tułaczki po służbie zdrowia. Pozdrawiamy Szyszkę i resztę bandy no i ludziów oczywiście.
  21. Tylko skąd je brać? :-( Te domy tymczasowe :-(
  22. Czy ta sunia ma ogłoszenia? A jeśli nie ma to u kogo można wykupić takie ogłoszenia?
  23. Zaglądamy, czytamy, jesteśmy na bieżąco, pozdrawiamy niedzielnie [url=http://emotikona.pl/gify/][/url]
×
×
  • Create New...