Jump to content
Dogomania

jaguska

Members
  • Posts

    2645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by jaguska

  1. :multi: To świetnie że jest zainteresowanie Gniewką, tylko bardzo proszę na spokojnie sprawdzić ewentualny domek, bo czasem ludzie kierują się nagłym impulsem współczucia i dla zwierzaka z tego nie wynika w dłuższej perspektywie nic dobrego, tak więc bardzo proszę opiekunki Gniewki o rozpoznanie ewentualnego domku i może jakaś wizyta przed adopcyjna ??? Pozdrawiam.
  2. Razem z moimi zbójami już przelaliśmy kaskę dla Gniewki :-) no i znowu mam problem z fotkami :-(
  3. Witajcie, jakimś cudem tutaj mnie przyniosło. Zgadzam się całkowicie ze zdaniem karolkamadry, starym psiakom lepiej nie fundować zbyt wielu stresów. Jako że idzie zima chciałabym przesłać stóweczkę na docieplenie domku dla Gniewki ale na konto prywatne do kogoś kto dopilnuje tego docieplenia, wiem że to niewiele ale na razie tyle tylko mogę, kto się tym zajmie? A może jeszcze się ktoś dorzuci i będzie można zrobić remont generalny Gniewkowej budki? A już wiem skąd się tutaj wzięłam, z miau na zaproszenie kinga_kinga7, skleroza nie boli :-)
×
×
  • Create New...