-
Posts
2645 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
8
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaguska
-
Czesio do mamusi podobny :) Nie było mnie jakiś czas na dogo a tu takie zmiany, oby Murzynek nie znudził się państwu, bardzo się tego boję. Zanim tu zajrzałam zrobiłam przelew, więc poszła stała dla Murzynka 20 i 20 dla reszty, ale przecież przyda się każdy grosik. Jakby co, to moja stała po Murzynku może iść na Liska jeśli się nazbiera na hotelik. Elficzkowa, dużo zdrowia Ci życzę.
-
Czesio do mamusi podobny :) Nie było mnie jakiś czas na dogo a tu takie zmiany, oby Murzynek nie znudził się państwu, bardzo się tego boję. Zanim tu zajrzałam zrobiłam przelew, więc poszła stała dla Murzynka 20 i 20 dla reszty, ale przecież przyda się każdy grosik. Jakby co, to moja stała po Murzynku może iść na Liska jeśli się nazbiera na hotelik. Elficzkowa, dużo zdrowia Ci życzę.
-
Kochane z Was dziewczyny, że pamiętacie o mnie. Odejście Misia tąpnęło mnie mocno, na dogo zaglądałam tylko raz w miesiącu do moich deklarowiczów. Aktualne wieści wstawię na wątku wszystkich moich zwierzów, więc jakby co, to zapraszam.
-
Tyś, wcale nie dziwię że jesteś podłamana, znam to uczucie bezsilności, dobrze że jesteście we dwie z Elficzkową. Kiedy w 2010r przeniosłam się na wieś i stanęłam oko w oko, samiuteńka, z hordą bezpańskich a także -pańskich kotów rozmnażających się na potęgę gdzie popadnie, to się załamałam. Przy finansowej pomocy gminy wyłapałam co się tylko ruszało, i kotki i kocury które w papiórach były dziewczynami ;), opanowałam sytuację, ale nadwyżka została u mnie ;), na dzień dzisiejszy posiadam osiem kocich futer i cztery psie skórki ;), nie wiem jak mój pan mąż ze mną wytrzymuje, zważając na to, że jeden z psiaków notorycznie gryzie go w nogi. Dostałam namiary do przelewu, wysłałam stałą na sierpień 20zł i na dobry początek 30zł żeby dołożyć grosik do najpilniejszych rzeczy. Trzymajcie się dziewczyny.
-
Odkopałam żywołapkę, niestety psiak się do niej nie zmieści :(, musicie szukać większej, albo próbować na taki wielki podbierak, bok ma ponad 40cm http://allegro.pl/podbierak-170cm-skladany-3-sklady-kosz-43x43x43-i6135292669.html, na podobny łapałam ostatnie koty. A na żywołapkę same spójrzcie, nie ma szans żeby pies się w nią złapał. tu po otwarciu z jednej strony i wtedy zostaje tylko takie niskie wejście :( 24cm Bardzo mi przykro.
-
Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.
jaguska replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Uśmiechnął się los do Tofinki :))))))) -
Tyś, ja swoją deklarację chciałabym już wpłacać, przecież jeździcie tam, dokarmiacie, to każdy grosik się przyda. Jutro poszukam tej żywołapki, tylko ona jest na koty i nie wiem czy pies się zmieści, musiałby być mały, zmierzę ją i zdecydujecie czy jest szansa żeby któryś z psiaków do niej wszedł. Zobaczę w jakim jest stanie, w razie czego mogę wysłać.
-
Mało mnie na dogo, bardzo mało, ale mnie zawiało tu na wątek. Fakt, tak jak napisała Tyś, pieski nie są zagłodzone, bite, więc nie medialne, ale też potrzebują pomocy człowieka. Niewiele mogę ofiarować, 20zł stałej dla bidulek, proszę podajcie mi konto. Ja koty do sterylki łapałam na żywołapkę dwustronną, ale moja jest za mała na psy, może jakiś psi maluch by się do niej zmieścił, gdzieś mi zalega w garażu. Najdziksze jednak koty łapałam na wielki podbierak, bo do żywołapki ciągle wchodziły dzikuny już po sterylkach.