-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
inka33 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
To jednak fajnego masz tego Siwego, wiesz, Ovka? :) daleka ciotka (podobno Bombowa) -
:] Prawie. Okazało się, że tylko "duma nastolatki" opiera się nadal, a sama nastolatka powoli dumę przegoni i przywyknie do nieudawania nielubienia. ;] A, żebyś wiedziała, że od astów by się przydał (choć nie wiem, co konkretnie miałaś na myśli). Mamy w bloku dorastającego (szybko!) szczeniaka ttb (nie rozróżniam) u młodych ludzi, którzy niespecjalnie "ogarniają" młodego i boję się myśleć, co może być za chwilę... Obserwować zaczęłam, jak tylko się "stalowe maleństwo" pojawiło, miałam mieszane uczucia, ale starałam się nie nastawiać od razu negatywnie, tylko się przygladać bacznie. W bloku obok jest inny ttb (trzyłapek, u rozsądnych ludzi zachowujących się odpowiedzialnie) i problemów nie ma z nim żadnych. A tutaj sytuacja zaczyna mnie coraz bardziej niepokoić... :( Cieszę się, że się cieszysz i cieszę się, że zgodziłaś się czasem potymczasować Bombę. :wub: Czy mądra, to sie jeszcze okaże. :nerwy: Nie wiem, co Ci sie z Bródnem kojarzy... :? Zasługi mam nieliczne i skromne, więc mi się ulga raczej nie należy. :/ Nie podoba się jej, to od razu mogę Ci powiedzieć, skoro ją tu głodzą i wciąż za mało dają się terroryzować... ;) :P A skąd wiedziałas, że to męska decyzja...? ;] :] Nie dali mi się podroczyć... pothrillerować... inteligencja, cholera jasna! :[ ;]
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Psinko, bądź dzielna! -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka! :D . . -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
inka33 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Tacy siwi to czasem nie rozumieją, nie Ovcia? :mellow: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
inka33 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Nie zauważyłam... :wacko: - Fred się zamienił w kota...?!?!?!?!?!?!?!?!?! :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: -
Bosz, ale kalejdoskop... :wacko: Jak na... jarmarku... :( TŻta za mało pamiętam z impry u Malagosów, ale przecież Ty jesteś tak samo filigranowa, jak Lerka! Tylko uszy masz mniejsze... ;)
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Druga! :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Bo się skończyło... :( -
A skąd wiesz, że to o Warszawę chodzi...? :o Dzielnica Targówek, osiedle Bródno, niedaleko 3 x. Drugi potencjalny dom jest w Otwocku, ale tego nie polecam, bo pan 3 dni w tygodniu jest blisko 16 godzin poza domem... A co, wizytę chcesz zrobić? Ty też...? To się jeszcze okaże - dla kogo dobra. ;] Dałbyś jakoś radę... ;] No cóż... A może to tylko skleroza?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
inka33 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ale się obijacie! :o -
Powiem tyle: no comment. :( Pozabieramy Ci wszystkie (ludzkie) czesadła...
-
Mała dropiata Pepitka z Radys znalazła kochajacy dom :)
inka33 replied to Marysia R.'s topic in Już w nowym domu
Pepitko! Brawo! :) -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wolisz pirenejskiego czy ukraińskiego? ;) Jest też polatucha, jest gwiazdonos... ;) :) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Takoż i ja! :) U nikogo nie ma normalnego zestawu emotinkonek... :( Jest tylko kilka - jak najedziesz na buźkę i wciśniesz "Pokaż wszystkie" to musisz zjechać na sam dół listy - tam jest te kilka... -
Poker, przytulam! :wub:
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
inka33 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Oj, tam, oj, tam - skoro "ogół" do siebie podobny, to by się jakoś dogadał, najwyżej by trochę "piór" poleciało. ;) -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A kandydaci w postaci piłeczek tenisowych... :wacko: Oj ta moja wyobraźnia... ;) -
Też się zaczynam martwić... :(
-
Nawet ozdoby nie są potrzebne - Oli jest wystarczającą ozdobą choinki. ;)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Na szczęście teraz z Kajtuna zdrowiem jest OK i jakichś wielkich zapasów nie trzeba robić. :) -
Kochani, potrzebuję kogoś do wizyty p/a dla Bomby. Ja się nie podejmę, żeby nie zostać posądzoną o "mataczenie"... :wacko: Do ogródka nie, ale na pastwisko, to tak. :) Już o tym zapomniałam... :wacko: Przepraszam... ale nie dam rady... psychicznie... weszłam na wątek i na widok zdjęć uciekłam... :( :( :(