Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. To jednak fajnego masz tego Siwego, wiesz, Ovka? :) daleka ciotka (podobno Bombowa)
  2. :] Prawie. Okazało się, że tylko "duma nastolatki" opiera się nadal, a sama nastolatka powoli dumę przegoni i przywyknie do nieudawania nielubienia. ;] A, żebyś wiedziała, że od astów by się przydał (choć nie wiem, co konkretnie miałaś na myśli). Mamy w bloku dorastającego (szybko!) szczeniaka ttb (nie rozróżniam) u młodych ludzi, którzy niespecjalnie "ogarniają" młodego i boję się myśleć, co może być za chwilę... Obserwować zaczęłam, jak tylko się "stalowe maleństwo" pojawiło, miałam mieszane uczucia, ale starałam się nie nastawiać od razu negatywnie, tylko się przygladać bacznie. W bloku obok jest inny ttb (trzyłapek, u rozsądnych ludzi zachowujących się odpowiedzialnie) i problemów nie ma z nim żadnych. A tutaj sytuacja zaczyna mnie coraz bardziej niepokoić... :( Cieszę się, że się cieszysz i cieszę się, że zgodziłaś się czasem potymczasować Bombę. :wub: Czy mądra, to sie jeszcze okaże. :nerwy: Nie wiem, co Ci sie z Bródnem kojarzy... :? Zasługi mam nieliczne i skromne, więc mi się ulga raczej nie należy. :/ Nie podoba się jej, to od razu mogę Ci powiedzieć, skoro ją tu głodzą i wciąż za mało dają się terroryzować... ;) :P A skąd wiedziałas, że to męska decyzja...? ;] :] Nie dali mi się podroczyć... pothrillerować... inteligencja, cholera jasna! :[ ;]
  3. Odzywaj się, odzywaj - źle nie mówisz, tylko mnie "droczki-thrillery" coś nie wyszły tym razem... :( Bomba zostaje u nas i tyle! :wub: Oczywiście, o ile przejdziemy pomyślnie wizytę p/a... :ph34r:
  4. Tacy siwi to czasem nie rozumieją, nie Ovcia? :mellow:
  5. Nie zauważyłam... :wacko: - Fred się zamienił w kota...?!?!?!?!?!?!?!?!?! :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
  6. Bosz, ale kalejdoskop... :wacko: Jak na... jarmarku... :( TŻta za mało pamiętam z impry u Malagosów, ale przecież Ty jesteś tak samo filigranowa, jak Lerka! Tylko uszy masz mniejsze... ;)
  7. A skąd wiesz, że to o Warszawę chodzi...? :o Dzielnica Targówek, osiedle Bródno, niedaleko 3 x. Drugi potencjalny dom jest w Otwocku, ale tego nie polecam, bo pan 3 dni w tygodniu jest blisko 16 godzin poza domem... A co, wizytę chcesz zrobić? Ty też...? To się jeszcze okaże - dla kogo dobra. ;] Dałbyś jakoś radę... ;] No cóż... A może to tylko skleroza?
  8. Powiem tyle: no comment. :( Pozabieramy Ci wszystkie (ludzkie) czesadła...
  9. Wolisz pirenejskiego czy ukraińskiego? ;) Jest też polatucha, jest gwiazdonos... ;) :)
  10. Takoż i ja! :) U nikogo nie ma normalnego zestawu emotinkonek... :( Jest tylko kilka - jak najedziesz na buźkę i wciśniesz "Pokaż wszystkie" to musisz zjechać na sam dół listy - tam jest te kilka...
  11. Poker, przytulam! :wub:
  12. Oj, tam, oj, tam - skoro "ogół" do siebie podobny, to by się jakoś dogadał, najwyżej by trochę "piór" poleciało. ;)
  13. Ellig, rozumiem. Chodzi mi o to, że jeżeli to nie Radysy roznoszą, to byłoby dobrze wiedzieć, kto roznosi i móc ostrzegać.
  14. A kandydaci w postaci piłeczek tenisowych... :wacko: Oj ta moja wyobraźnia... ;)
  15. Też się zaczynam martwić... :(
  16. Nawet ozdoby nie są potrzebne - Oli jest wystarczającą ozdobą choinki. ;)
  17. Na szczęście teraz z Kajtuna zdrowiem jest OK i jakichś wielkich zapasów nie trzeba robić. :)
  18. Kochani, potrzebuję kogoś do wizyty p/a dla Bomby. Ja się nie podejmę, żeby nie zostać posądzoną o "mataczenie"... :wacko: Do ogródka nie, ale na pastwisko, to tak. :) Już o tym zapomniałam... :wacko: Przepraszam... ale nie dam rady... psychicznie... weszłam na wątek i na widok zdjęć uciekłam... :( :( :(
×
×
  • Create New...