-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
19.02 doszła wpłata jednorazowa 50zł od lipsik - ogromne dzięki! :) Zaktualizowałam rozliczenie Kajtuna i na dziś wygląda to tak: LUTY +644,90 zł - SALDO z poprzedniego m-ca +40 zł - Lida (dekl. II) 06.02 -306 zł - hotelowanie (1 I - 30 I) 300zł + Fiprex 6zł - 08.02 +20 zł - AleksandraF (dekl. I,II) 09.02 +10 zł - pinczerka_i_Gizmo (dekl. II) 10.02 +50 zł - lipsik (jednorazowa) 19.02 -------------------------------------------------------- +458,90 zł - SALDO na dzień 23.02.2015 +xx zł - SALDO na koniec m-ca MARZEC +xx zł - SALDO z poprzedniego m-ca będzie -300 zł - hotelowanie (31 I - 1 III) - wystarczy... będzie +20 zł - mmd (dekl. III) xx.03 będzie +10 zł - pinczerka_i_Gizmo (dekl. III) xx.03 będzie +40 zł - Lida (dekl. III) xx.03 będzie +40 zł - Usiata (dekl. III) xx.03 ? będzie +10 zł - AleksandraF (dekl. III) xx.03 będzie -307 zł - hotelowanie (2 III - 31 III) 300zł + odrobaczenie 7zł - brakuje (na dzień aktualizacji) 148,10 zł... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Znalazłam tylko takie coś: http://www.zoo-versandhaus.de/hunde/hundepflege/neudorff-spoton.html ...ale nie znam niemieckiego, a wiadomo, jak tłumaczy google... :wacko: -
Bajka - bezdomna biała suczka w gminnym kojcu.......
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Bajeczko, znajdź się prędziutko, żeby bajka mogła mieć z czasem happy end... :( -
Chodzi o to, że (wg powyższego linka, którego treści zresztą nie widzę...) obrazek nie ma obrazkowego rozszerzenia, czyli, jak by miał na końcu jakiegoś jpg albo gif itp. to by wszedł jako obrazek, a tak, to dogo go nie identyfikuje jako grafiki. A o tym słyszeliście...? http://rzeszow.tvp.pl/18794976/kundelek-frizbi-wrocil-do-domu-po-szesciu-latach Poryczałam się, jak oglądałam w Teleexpresie kilka dni temu...
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ale numer z tym sianem... :wacko: Chyba wreszcie bez strachu zacznę tu zaglądać... :) -
Ale już wiesz, że atletyczność wzięłam za grubaśność i już się pokajałam. :wacko: Mina Noelki - bezcenna! :wacko: :wub:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A, no to OK. :) A jak się one zwą, te spreje...? -
Ciekawe czy w końcu kiedyś poznam wredoctwo...? ;) Zeberko, wiesz pewnie, do czego się przyczepię...? :angry:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
OK, Mureczko. Fajnie, że się taki prezent trafił. :) Czy Kajtunkowi potrzebna jest nowa obroża...? On jest w kojcu z Milką czy tylko hasają razem dietetycznie? Dotarły wpłaty deklaracji od: - AleksandraF - 20zł - 9.02 - pinczerka_i_Gizmo - 10zł - 10.02 Dziękuję! :wub: Postaram się wkrótce zaktualizować rozliczenie, bo mi się już trochę zaległości zrobiło... :/ -
Bajka - bezdomna biała suczka w gminnym kojcu.......
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Bajka - ładnie! :) Jak taka większa t-moja Klusia... :( -
Dzięki! :] Po jesiennym jeszcze podstrzyganiu loczków ciągle jest jakoś mniej niz było m-ce temu... :-/ Pozowane. ;] Nie ryzykowałam atrakcji pralkowych - tylko odwrócony na trzecią stronę. :D Był w postaci porządnych niecodziennych dodatkowych smaczków - bombowa rozpusta, znaczy się, czyli chwilowa dyspensa od diety. :D To już wypluwać nie musisz. ;] Patrz wyżej. :] No, parówki to by już były przesadą... ;] Dzięki! :] Czasu nie ma z innego powodu - chwilowego, pozytywnego. A nie chce jej się bywać ze złości na niesprawiedliwość społeczną - wybaczcie, ale jako choleryczka nie chcę sobie zafundować bana... :/ Nie płaksiaj, bo to nie tak... :/
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Murko, dziś zrobiłam przelew - z rozpedu z Fiprexem... :wacko: Dotarły wpłaty deklaracji od: - Usiata - 40zł - 29.01 - mmd - 20zł - 30.01 - Lida - 40zł - 6.02 Dziękuję! :wub: -
Dzięki, Ewu, za zdjątko - przepraszam, że nie odpisałam, ale miałam przejechany mocno abonament. Obejrzę dokładniej, jak sobie prześlę na maila, bo na moim starociu to widać ledwie ledwie... I sprawdź u siebie czy może komuś nie wysłałaś, a chciałaś, bo ja dostałam 2 razy. ;) :) Super! :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
inka33 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ano ciekawe... -
Niespodzianka z okazji dzisiejszej rocznicy przybycia Czarnej Owcy do nas! :wub: ----------- Przedwczoraj dotarła biedronkowa "wyprawka" adopcyjna: - 2 x 3kg suchej karmy Active Pet (4% składników pochodzenia zwierzęcego...) - 3 puszki, 2 paszteciki, 12+4 saszetek mokrej karmy Active Pet - 28+7 gryzaków Dental Sticks Active Pet - 3 paczuszki smakołyków (ok. 97% mięsa!) - smycz automatyczna taśmowa 5m (niebieska!!!) - posłanko (częściowo widać na zdjęciach) - zabawka (2 piłki na sznurku ósemce) Bombie zostawię smycz, posłanko i smakołyki. :) Reszta pójdzie na bazarek lub/i bezpośrednio dla potrzebowskich. Jakieś sugestie...? Wkrótce szukajcie w Biedronce kolejnego numeru "Mój pies i kot". :huh: ----------- Wczoraj, w "domowych pieleszach" Bombiasta miała niegroźny "wypadek", w wyniku którego straciła pukielek sierści z ogona... :wacko: Te wredne i brutalne drzwi do spółki z listwą progową...! :angry:
-
Dla mnie najprościej jest: - zaznaczyć (podświetlić) podlinkowany banerek i wcisnąć ctrl+c - w okienku edycji podpisu postawić kursor i wcisnąć ctrl+v - zatwierdzić "Zapisz zmiany" Koniec. :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
inka33 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Prodziuuuu, Fredziuuu... chciałam nadmienić, że... wtorek był już daaawnooo... :wacko: Jak byście nam powiedzieli, to może nawet byśmy się przyBombowały do lasku... :( Fredzia to wyczesaliście, a Bomba... :wacko: Rozpatrzymy. :P -
A wiele osób narzekało, że tak nie działa... to pewnie zależy od przeglądarki... Przecież ctrl+c i ctrl+v to też kopiuj wklej, ale jakoś inaczej widocznie zapamiętuje...
-
Widać Frania, ale sam banerek masz niepodlinkowaniy ani napis, tylko dopiero link niżej działa. Ale ja użyjesz kopiuj i wklej, to się przeniesie bez linka, a jak użyjesz ctrl+c i ctrl+v to razem z linkiem.