Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Przelałam nadwyżkę z bazarku transportowego w kwocie 110,- dla słodkiego Fuksika Rozliczam. Mamy całą kwotę + 110,- nadwyżki. Bazarek transportowy dla suni seniorki, aby nie odeszła za kratami w bólu i smutku oraz młodego pieska i suni, by nie utknęły na długie lata w schronisku.
  2. Zapraszam serdecznie na bazarek transportowy: Bazarek transportowy dla suni seniorki, aby nie odeszła za kratami w bólu i smutku oraz młodego pieska, by nie utknął na długie lata w schronisku. Do pokonania jest 500 km.
  3. Wielkie brawa dla tego chłopaka, to prawda uratował suni życie. Co do konkubiny, brak słów na takie okrucieństwo i bezmózgowie.
  4. A my Ci Asiu dziękujemy, za to, że wybrałaś Remiczka spośród tych wszystkich schroniskowych biedaków i znalazłaś mu super dom
  5. Aż pisnęłam z radości, jak dziecko. Zapowiada się happy end . Bardzo jestem ciekawa spotkania Rudego z Państwem i pierwszych chwil w nowym domu. Powodzenia cudny, kochany Rudasku!!! Asiu, w jakim mieście Rudy zamieszka?
  6. Przelałam dzisiaj dla Pongusia 92,- z bazarku Rozliczam. Szybki wyprzedażowy. Każdy decyduje za ile kupuje. Dla Pongo do 06.07.2021. godz. 20.00 Potwierdź proszę Agatko, jak przelew doleci oraz odbiór spodenek. Z góry dziękuję
  7. Eluś, widocznie takie było przeznaczenie, aby Suzi trafiła do Ciebie do DT. Dziękuję Ci z całego serca
  8. Powodzenia śliczny Felusiu.
  9. Nie mam nawet siły nic napisać, biedna Suzi zaufała, poczuła się bezpieczna........
  10. Jeśli jest wpatrzony w Panią, jak w obrazek, to jest dobrze. A załatwianie się.... z czasem załapie, że robi się na dworze. Odetchnęłam
  11. Zawsze, gdy psiak wraca z adopcji jest to wina ludzi. Niektórym trudno zrozumieć, że psiak potrzebuje czasu, chociaż dla nas to oczywiste. Oby u Remika wszystko było ok.
  12. O nie..... Dlaczego??? Maleńki cudny psiaczku, wybacz, że nikt nie zdążył CI pomóc........
  13. Biedne psiaczki, Marysiu, czy zostaną u Ciebie w DT?
  14. Ale smutna mordeczka. Czy były jakieś nowe sensowne tel. o Bemolka?
  15. Zapraszam serdecznie na bazarek - loterię na pokrycie kosztów kastracji Bemolka i Edurka Bazarek - loteria z nagrodami. Na opłacenie kastracji Bemolka i Edurka do 20.07.2021 godz. 20.00
  16. Zapraszam serdecznie na bazarek - loterię na pokrycie kosztów kastracji Edurka i Bemolka: Bazarek - loteria z nagrodami. Na opłacenie kastracji Bemolka i Edurka do 20.07.2021 godz. 20.00
×
×
  • Create New...