Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. No to jestem. U mnie wszystko działa. Tylko jest inne. Chociaż nie wiem jak pw. Ale zrobię próbę do Szarotka.
  2. Oby szybko znalazł dom. Do góry z rana.
  3. Ja mogę na razie podnieść do góry.
  4. Udało się już normalnie zalogować. Jutro zrobię wpłatę.
  5. Kto się jeszcze dołoży do sunieczek?
  6. Chyba nie ma nic lepszego niż szelki. Pewnie szybko to Pako zrozumie.
  7. [quote name='elmira']Świetnie!!! Nie tak zostania(tu odpukałam w niemalowane) :)[/QUOTE] Jak tylko pojadę do pracy to popukam na zapas. To dobrze, że wyniki lepsze.
  8. [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3891/k11qy.jpg[/IMG] Mnie chyba działa. Tylko musiałem odznaczyć to zaznaczone pole. Dzień dobry Kangurku.
  9. Na pewno ktoś Omenę wypatrzy. Oby jak najszybciej.
  10. Wychodzi na to, że Juras to kanapowiec. Na pewno szybko zrozumie co mu wolno, a co nie. Skoro warknął to znaczy, że Mu nie jest wszystko obojętne. To pewnie etap kto rządzi w domu. W porównaniu z tym co było na początku to duży postęp. Będzie dobrze.
  11. Doczytałem wszystko. gonia mi też wątki z telefonu się nie ładują. Czasami jeden. Wchodzę przez główną stronę. To dobrze, ze Bora walczy. Dzielna sunia. ULKA dokonałaś już czegoś wspaniałego. Nie pozwoliłaś Jej odejść, wspierając i pomagając. Będąc z Nią. Na pewno się uda. Teraz po prostu nie może się nie udać.
  12. Largo podnosimy Ciebie z rana. Bardzo ładne imię. Proponowałem Mu już wklejenie u mnie na nk czy nie?
  13. Ma Amel dobrze. Ale to dreptanie to faktycznie zastanawiające i dość interesujące.
  14. To widać, że Kręcioł ostro po domek atakuje.
  15. Zaznaczam wątek. Przy okazji podniosę.
  16. Dzień dobry Dżeki. Co u Ciebie?
  17. Jeśli mam być uczciwy to nie uważam aby Pan Piotr był odpowiedni dla Kajtka.
  18. Może tu tkwi problem. Belka lubi być dostrzegana i nie lubi być sama. Do góry po domek.
  19. No to jestem. Ela widzę, ze Tobie się podoba, ale domek to trzeba Tobie znaleźć inny.
  20. Podnoszę. I każdy kto zajrzy niech zostawi złotóweczkę dla Góreczki. Taka wspaniała akcja musi mieć finał. Kto wspomoże ?
  21. Fakt. Zdjęcia piękne. To wyżej szczególnie.
×
×
  • Create New...